Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1NataliaGracz95100100295
2KatarzynaNowak1009590285
3MonikaChrobasik8082100262
4JuliaSurman908686262
5MartaLachowska868880254
6MariolaLassota-Bujak847682242
7EdytaRatyńska788070228
8MagdaWidurska686086214
9AgnieszkaKania647862204
10JoannaMichalska-Ćwiek387490202
11AleksandraJanasik626076198
12WeronikaBagińska8890178
13MariaLerch464582173
14AnnaKorkosz765244172
15WiolettaNizar7890168
16BarbaraPiwiszkis7288160
17KatarzynaRojczyk444172157
18AnnaDuda416650157
19BarbaraSzołtysik7284156
20AnnaPawlok7280152
21KarinaBrzózka425452148
22AgataPanek7074144
23KatarzynaFijałkowska224278142
24AgnieszkaSularz5686142
25WiktoriaOkońska463856140
26MagdalenaKula6866134
27MartaBłachowicz74876131
28MałgorzataKorf433152126
29MonikaJackowska6260122
30AnnaKwiatek7050120
31AnnaNowak5268120
32JuliaFus205642118
33AnetaŚlęk4374117
34DominikaVenslauskas2095115
35JoannaKumięga4464108
36MonikaOlbrych3374107
37AgnieszkaRaś1888106
38AgnieszkaPresnal-Zmysłowska4858106
39AnnaKącka100100
40GrażynaLazar100100
41AgnieszkaChojnicka29313898
42JoannaSzajbel30402797
43EwelinaMarkowicz544397
44GabrielaHaratyk564096
45AnnaPluszczyk20354095
46DorotaRedzik9595
46EwaStrzelczyk9595
48MichalinaJanowska9595
49MonikaWlazło29204594
50AnnaKowalczyk39431294
51AgnieszkaPałyga38322494
52DonataChmielorz9206493
53KlaudiaRzeźniczek16443292
54MariolaPowroźna375491
55KatarzynaPajestka8523090
56BeataKurek50202090
57AgnieszkaGórnikiewicz33372090
58AnnaSkalska9090
59BeataMaterna21204889
60EwelinaPopczyk206888
61AniaHaska8888
62MagdaJanowska8888
63BeciaJankowska66101086
64MałgorzataRencz8686
65KatarzynaDarska18273984
66KalinaLubas20273784
67AleksandraSukiennik186684
68BasiaMikołajek543084
69MonikaNawrat8484
70SandraGawlik8484
70DariaSzefer8484
72BeataMendel8484
73AnnaRozkrut14244583
74JustynaAdamus-Kowalska8282
75AnnaCyba8282
76MartaBorkowska8282
77JustynaDziedzic453681
78JustynaPachut374380
79MonikaPłoska8080
80AnetaKubasik8080
81KatarzynaPrzybylska-Bak364379
82MagdalenaWeron7878
83AnetaCichoń7878
84JustynaGuzik1344277
85AnnaPiasecka-Wszoła7676
86MagdalenaCzapran7676
87JoannaMrowca7474
88AldonaKałmuk7474
89KarolinaKaczyńska7272
89PatrycjaOtowicz7272
91DorotaKadłubicka7070
92MagdalenaIgła7070
93JoannaJureczko7070
94EwelinaSokół-Oleś16322169
95BarbaraKowalska6868
96MonikaDuży6868
97AnnaJeleń165066
98KamilaWach6666
99AleksandraBukowska6666
100KatarzynaSzewczyk18371065
101IwonaŚledź18143365
102AnnaJagieła9292765
103PaulinaSzewczyk18361064
104DinaZaporożcewa6464
105BarbaraWojtas6464
106PaulinaKamińska6464
107AleksandraRusek6262
108BeataGębołyś6262
108AgnieszkaKoszlaga6262
110AnnaGorus1164461
111JoannaJach9262661
112MagdalenaSeweryn6060
113EwaBacia6060
114PatrycjaKulisa6060
115BarbaraMakosz342559
116KatarzynaStochnij12113558
117KamilaBurzyńska5858
118MonikaWeistand5858
119KarolinaSobótka5858
120KlaudiaKwaśny5858
120IwonaNowak5858
122AgataZadrożna3691156
123EwaJasicka5656
124AnnaWajzer5656
125AnnaPoloczek144155
126AlaKosmala5454
126MartaTylman-Madejczyk5454
128MałgorzataBurakowska1163552
129MagdalenaKlimasara20122052
130EdytaKubiak114152
131AnnaCieśla5252
132AgnieszkaWidera10231851
133DominikaGienis14142250
134BarbaraSokołowska14162050
135IzabelaGajewska18141850
136JustynaDziwiec-Guzik252550
137MagdalenaDura5050
138MonikaLempart5050
139WeronikaSrokosz202949
140KasiaPrzybyła12181848
141KarolinaKowalska4848
142MagdalenaMrzyk4848
143ŻanetaKomorowska4848
144MagdalenaNowak11162047
145KamilaProbierz272047
146KatarzynaPanchyrz14112146
147PaulinaSzojda1820846
148EwaWęgrzyn6202046
149EdytaAdamiak4646
149AnnaSzczepańska4646
151KamilaBroda4646
151LucynaMiśkiewicz4646
153MajaSzewczyk7201845
154JustynaMotyka40545
155AnnaGruchała252045
156LigiaMynarska4545
157IzabelaKrupa-Szczęsny4545
158KarolinaWaloch9211444
159AgataDąbrowiecka113344
160PatrycjaSłabik4444
161KatarzynaKokoszka-Olszówka4242
162KatarzynaPasławska4242
163BeataMilczarczyk11121841
164AnnaFamuła16111441
165KajaSkurzyńska4141
166DorotaSzweda4141
167EwaSzymańska20101040
168AgnieszkaBartas31940
169AgnieszkaNowak-Gomułka182240
170DagmaraGodek202040
171KarolinaFierdonek202040
172BeataFilipiak4040
173AnnaSzafraniec4040
174BożenaSłupik10111839
175AnnaBaran182139
176MartaKoziarz3939
177MariaSiołek3939
178KarolinaParuzel3939
178MonikaWilczek3939
180AnetaWolak-Wolska10101838
181AnnaKantorosińska8141638
182SylwiaKreft35338
183FlorentynaEmessaouden182038
184AmandaSkrężyna3838
184KatarzynaSuchowska3838
186WiolettaFilipczyk8111837
187KlaudiaRaczek8181137
188AnetaŁoskot11101637
189AleksandraDudek3737
190MonikaFurtak112536
191DariaHlibova3636
192LucynaSkrzątek3636
193BeataKopcińska3535
194MonikaNowok3535
195KatarzynaKaca201434
196IzabelaGóral161834
197JoannaŚmieja161834
198ElżbietaFuchs161834
199MagdalenaPiątkowska3434
200ElżbietaWróblewska3434
201MartaJełowicka-Gabor3434
201WiktoriaRożnowska3434
203AgnieszkaZielonka8111433
204KatarzynaJuda102333
205NinaDworaczek3333
206AgnieszkaKukurudza3333
207AniaMaszczyńska-Skalik4121632
208RenataSkała10111132
209IlonaMrowiec141832
210KatarzynaBrzoska141832
211RenataDombrowska161632
212KlaudiaMaciąg161632
213JustynaSławicka3232
214MagdalenaMałyszek3232
215MariaBiernat3232
216MonikaGałkiewicz7121231
217SylwiaFurman11101031
218WioletaZych3131
219SylwiaŚmigielska-Śleziak3131
220WeronikaSowula3131
221EwelinaStompel4121430
222SylwiaStachowicz10101030
223AlicjaKołak121830
224AnnaNosal141630
225KatarzynaBochynek3030
225AnnaSzczerba3030
227MartaKlosa3030
228AgnieszkaOchman362029
229MałgorzataWojdanowska491629
230RadkaŚlęczka7111129
231DominikaPajączek1091029
232AnnaTereszyńska111829
233MagdalenaOlearczuk2929
233MonikaZałęcka2929
235MałgorzataSinkiewicz101828
236JoannaKowol161228
237DagmaraRzenno2828
238IwonaKuś2828
238AnetaZagubien2828
240JoannaRosak-Szyrocka2828
241IlonaKidawa - Wysocka2828
241MagdalenaRosłaniec2828
243HannaTurner91827
244AgnieszkaGruszka161127
245MalgorzataPabiańczyk111627
246AnnaWójcik111627
247NataliaKrupa2727
248MajaSzymańska6101026
249KatarzynaGąsior881026
250JoannaDziechciarz-Duda881026
251AgnieszkaSołoma81826
252EwaPietraszek101626
253SandraSzwiec121426
254IzabelaZarańska2626
255EwaCzaja2626
255IwonaTrefon2626
257AnnaWienc-Kasperczak2626
258MartaBladowska291425
259JustynaKoźlik20525
260KatarzynaMatuszny91625
261JustynaDalecka141125
262MonikaKubala141125
263AnnaZuterek141125
264NataliaMadej2525
265DorotaFajer810624
266KrystynaSolik78924
267BożenaWydrych18624
268DominikaNec81624
269BożenaKubica101424
270AgnieszkaBugla101424
271AgnieszkaDogiel2424
272KatarzynaOrkiszewska Mokry2424
273KarolinaBogus2424
274NataliaBanek2424
275MagdalenaKulwicka411823
276KlaudiaRudnik77923
277KarolinaMatysek51823
278UśkaChomczyk71623
279SabinaBujok71623
280AleksandraMania91423
281JoannaWalesz121123
282MarzenaBurliga2323
283EwelinaMazur2323
283JustynaStalmach2323
285GrażynaKowina-Świderek2323
286AlinaGóral291122
287MartaWata85922
288AnnaPawęzowska101222
289LenaSzczurek2222
290AnnaKuźnik2222
291MonikaWawrzeń2222
292EwaAntonczenko211821
293BarbaraStrzoda77721
294MartaDuszyńska12021
295PaulinaOkraska71421
296WeronikaPilch111021
297AgnieszkaPakuła2121
298AgnieszkaSkórok56920
298MarzenaWieszała49720
300KarolinaGroborz66820
301MonikaPilorz61420
302MajaRożdżyńska12820
303BeataBurzyńska81220
304DorotaHefner91120
305JustynaAuguścik101020
306KarolinaPopielewicz2020
307AnnaZocłońska2020
308JoannaBukowska2020
308EwelinaZaręba2020
310BeataGudz2020
311AnnaGłód2020
311TeresaPoślednia2020
313KatarzynaŁokieć2020
314AleksandraDurlik2020
315AnnaMatera2020
316KarinaRóżycka2020
317MartynaBulanda2020
318AnetaNocuń2020
319MagdalenaSitko2020
320MagdalenaBednarczyk2020
321KatarzynaMirek2020
322DanutaMlodzinska2020
323AniaFrankowska2020
324DaniGranica2020
325SoniaPopczyk2020
325AleksandraStolarczyk2020
327DominikaŻłobicka2020
328AnnaLichnowska2020
329PaulinaJarosz2020
329AdriannaZok2020
331MarlenaCierpiałowska2020
332MonikaKura2020
333AleksandraPolakowicz37919
334RenataMachowska14519
335EwaSzymczak71219
336MartynaPeter71219
337BarbaraLichorad71219
338GrażynaWoźniok81119
339HelenaWiekieta81119
340DorotaMajchrzyk81119
341AgnieszkaBiegacz10919
342AleksandraBartodziej65718
342AnnaLewińska47718
344LillaMuszyńska21618
345MałgorzataKazior41418
346PatrycjaSzaleniec41418
347KatarzynaSmolak9918
348WioletaWiśniowska1818
349JoannaKrzysztowczyk1818
350BarbaraHoła1818
351PaulinaZałuska1818
352AgnieszkaRoner1818
353MagdalenaCieżak-Rauszer1818
354JoannaLux1818
355JoannaGumułka1818
355AlicjaMan1818
357AnnaCzapek1818
358AngelikaOlejczak1818
359AnnaPrukop1818
359EwaSalomon1818
361MalwinaRudy1818
362JoannaRóżańska1818
363AnnaJopek1818
363LidiaZinkowicz1818
365KlaudiaChrószcz1818
365IzabelaMania1818
367SabinaKlepczyńska1818
368MagdalenaBerlińska-Gorol1818
369MartynaJarząbek1818
370KatarzynaGirycka1818
371MartynaBiela1818
372AnkaKubisty1818
373JustynaJaniczek1818
374MagdalenaGrodoń1818
375MalgorzataSzafron36817
376NataliaLorent-Rybak47617
377KatarzynaPawlik46717
378MagdalenaKropka12517
379BoguslawaWioska12517
380BeataLata51217
381IwonaRajfura11617
382DominikaOdias61117
383MałgorzataKozok61117
384EwaBujoczek71017
385AgnieszkaFigiel9817
386KatarzynaFicek110516
387DorotaŁazarz75416
388KlaudiaRomańska61016
389EwelinaDoniec9716
390JoannaLichorad7916
391WiolettaOlejniczak1616
392KatarzynaKwiecień-Wrzosek1616
393SylwiaKubaczka- Ligenza1616
393AnnaMarszalik1616
395PaulinaPasieka1616
396KingaWyleżuch1616
397AnnaBednarczyk1616
398MagdalenaZyskowska1616
399BeataKwiatek1616
400MagdalenaNowrot-Kalinowska1616
401GrażynaGrzelec1616
402AnnaMalcherek1616
403MagdalenaKuźnik1616
404AgnieszkaKowalewska1616
405PaulinaKęska1616
406AmeliaNowacka1616
406AgnieszkaSłomińska1616
408AgnieszkaGros1616
409EwelinaBartosik1616
410EwaWilsz1616
411MonikaChawińska1616
411MagdalenaCupał1616
413AgnieszkaBeberok-Surowiec1616
414JustynaKukiełka1616
415BarbaraĆwiok1616
416AldonaGórnikowska1616
417MonikaMajda1616
418AnnaChuptyś1616
419AnetaŻubrowska1616
420JoannaNowożyn1616
421ElżbietaNowaczek1616
422BernadetaKrawczyk1616
423EwelinaKrystek17715
424MonikaGrabowska31215
425KatarzynaPilch51015
426MałgorzataWojtoń-Stawicka7815
427AlicjaKrępa19414
428AnnaOlejnik28414
429EwaZiętek25714
430AnetaBajor35614
431MonikaŁabędzka44614
432AnnaŻurek9514
433AldonaDobrzyńska7714
434AleksandraFilipowicz1414
435AgnieszkaKotucz1414
436KatarzynaKiełbasińska1414
437KarolinaNowicka1414
438MartynaKluszczyńska1414
438BarbaraLasak1414
440MartaGiedwiłło1414
440MagdalenaOrszulik1414
442AgnieszkaKliś1414
443IwonaMoś1414
443AgnieszkaUrbańczyk1414
445AnitaBasiaga1414
446MariolaUrbańska1414
447AgnieszkaKurtyka1414
448ElżbietaChłap1414
449EwelinaMagiera1414
450IzabelaZielińska1414
451JoannaCiepiela1414
451AnnaSiemiątkowska1414
453AnnaHanf1414
454KatarzynaTurko1414
455AleksandraNowak1414
456MirellaWojtczak1414
457EwaSzypuła1414
458AnetaLitwinczuk1414
459MagdalenaDorobisz1414
459AnnaOsiadły1414
461KatarzynaMajchrzak1414
462IzabelaKmiecik1414
462KatarzynaKozak1414
464KamilaKolarczyk15713
465JoannaPotempa16613
466AleksandraKochanek25613
467MałgorzataKapica4913
468MagdalenaMasiewicz5813
469IwonaManiura6713
470EwelinaDobrocinska6713
471ElżbietaBiskupek16512
472ElżbietaKubista44412
473EwaCzerny4812
474MonikaBoba5712
475AnetaPabich6612
476JoannaTomala1212
477SylwiaPłachta1212
477KatarzynaŚmiałkowska1212
479MariolaSolarz1212
480KatarzynaMaska1212
481MariaCichy1212
482AldonaFalkiewicz1212
483DominikaDubiel1212
484EwaBuława1212
485AnnaCzuryło1212
486BeataKapuścik1212
487KlaudiaDyczka-Piekarska1212
488ZofiaCieślik1212
489AnitaBrzdęk1212
489JustynaZahraj1212
491JoannaBarwicka-Blaszczyk1212
491MagdalenaStolarczyk1212
493DanutaGaweł1212
493KatarzynaKasperek1212
495MonikaZiólkowska-Wnuk1212
496JuliaPindel1212
497MonikaNorek1212
498IwonaPindel1212
499SaraKrawczyk1212
500MartaSynal1212
501MagdalenaZandecka1212
502AnnaSylwester-Czapla1212
503AnnaPerska1212
504KatarzynaKozubek1212
505NataliaSkalmierska1212
506MagdalenaTymińska-Tomczak14611
507AleksandraJajszczok24511
508MarzenaMaćkowiak11011
509AleksandraPytel4711
510AleksandraRokosz5611
511WiolettaKot5611
512KingaLichoń1111
513JustynaKokot1111
514MagdaDamięcka1111
514AleksandraJurczyk1111
516EwaFrukacz1111
517EwaGrabińska1111
517OlaKarwat1111
519KorneliaDerecka1111
520AgnieszkaBachanek1111
521KatarzynaHamot1111
522AnnaWasyluk1111
523DorotaPorwit-Wójcik1111
524AgnieszkaPardela1111
525NataliaAdamiec1111
526AgnieszkaJarosz1111
527DorotaDelewska1111
528AgnieszkaLitwin1111
529MarysiaLachera1111
530MagdalenaKwiecien1111
531PatrycjaBłach1111
532AleksandraBednarska1111
532AngelikaKoza1111
534MartynaMarkiewicz1111
534FaustynaMazur1111
536SylwiaSojda1111
537AnnaCiok1111
538KatarzynaWadas1111
539AngelikaŁabas1111
540JoannaGębska1111
541MarzenaMatuszak1111
542JolantaBasiaga1111
543WeronikaMatejek1111
544AgnieszkaMatysek1111
545MonikaGacek1111
546NataliaGrychtoł1111
547KarolinaKrzak1111
548AleksandraKarlik1111
549JolantaŁyczak1111
550MartynaDąbrowska1111
551AnnaSikora1111
552MagdalenaWilżyńska14510
553MajaSzymusik1910
554AnnaSkrzeczkowska3710
555MariolaPerdian5510
556MałgorzataImiołczyk1010
556KarolinaStajno1010
558KarolinaNapierała-Kołodziej1010
559AnnaPiwko1010
560MarzenaWawrzyn1010
561AgataKołoczek1010
562MarzenaTomas1010
563AgnieszkaJędrulok1010
564MagdalenaNowak21010
565AgnieszkaMarkiel-Waligóra1010
566OlgaKlimoszek1010
567ZuzannaMarszalik1010
568KarolinaSiwy1010
569DominikaPetrus1010
569AnnaPiotrowska1010
571MariolaŁanucha1010
572MonikaKaźmierczak1010
573ViolettaPrzybyła1010
574OlgaTrzaskowska1010
575MarlenaZarzeczna1010
576KatarzynaGieroszka1010
577MarlenaMarkowska1010
578JoannaSzczuka1010
579JustynaKrzyżowska1010
580WioletaPustelnik1010
581AgataSzczepanska1010
582JustynaPsonka1010
582BożenaSzyszka1010
584MonikaMalik459
585AgataBieniek549
586KarolinaMitrenga99
587MonikaSkrodzka99
588MonikaBieniek99
588DorotaKarcz99
590MartynaMackiewicz99
590PatrycjaSymula99
592AnnaWeber99
593IzabelaWisniowska99
594MałgorzataZientek99
595DaliaMalara99
596AleksandraNowobilska-Kłaczka99
597AnetaGodzwon99
598BognaGamza99
599JoannaPłonka99
600AnetaMuzal-Nabrdalik99
600MałgorzataNowak99
602BarbaraKozij-Gulińska99
603AleksandraSzendzielorz99
604AgnieszkaBrom99
605WiolettaJózefowicz99
606AgnieszkaGuła99
607MagdalenaKobylanska99
608SabinaGodzieszka99
609ElizaWiltosińska99
610IzabelaKańtoch99
610EwaPrzybylik99
612KarinaDąbrowska99
613SoniaKunka99
614NataliaKędzierska-Kopka99
615KatarzynaKuna99
616AnetaKamińska1348
617DagmaraRodek-Knop1348
618KatarzynaLazaj268
619EwelinaWoźniak358
620SylwiaSekta358
621EwaLabus448
622AnetaKalisz448
623MałgorzataTyczyńska88
624DominikaKulik88
625AgataPrzybylska88
626AgnieszkaKrupa88
627WioletaLedwoch88
627KarolinaStalmach88
629AnnaSzczygieł88
630BarbaraRegulska88
631MagdalenaGłąb88
632MonikaMazur88
633SabinaDomańska-Grzona88
634KarolinaJantczak88
635JoannaNalewajko88
636JustynaMachnik88
636SylwiaŻokowska88
638DominikaKarwat88
639IwonaZiętek88
640JustynaCaputa88
641EwaCzapska88
642CelinaBurczyk88
642KatarzynaLange88
644NataliaDuda88
644AnnaMadej88
646MagdalenaNoras88
647AgnieszkaGładysz88
648AnettaGąsior88
649EwelinaDuraj88
650BożenaSzwed88
651KatarzynaMalinowska88
652JustynaTafil-Pacucha88
653IwonaSzmatłoch88
654KatarzynaMartyna77
655NataliaPiwowarczyk77
656RoksanaKrzysztofik77
657AnnaBienioszek77
658KatarzynaWąsowicz77
659IzaWicher77
660JoannaDuliban77
661BeataHrabańska-Raczak77
662RenataGajewska77
662AnetaMatyja77
664KatarzynaKwiatkowska-Adolf77
664AnnaPająk77
666ŻanetaGajda77
667AleksandraBortasów77
668SylwiaDrążkiewicz77
669MartynaKrzyżowska77
669AmeliaTeinert77
671JoannaTomczak77
672JolantaFilipczyk-Sikora77
673AlicjaKałuża77
674AnnaJendyk77
675AnnaLankowska1236
676SylwiaSosin1236
677AlicjaOgon1236
678AleksandraBober1236
679MalwinaGroborz1236
680AgnieszkaPaluch246
681BogumiłaWydra246
682BożenaKozłowska246
683ElżbietaSzojda336
684MałgorzataSołtysiak66
685AleksandraNiemiec-Kądziołka66
686MajaSerda66
687AgnieszkaMierzwa66
688AnnaSerda66
689KatarzynaKurka66
690PatrycjaBiałas66
691PatrycjaPadewska66
692NataliaMarker-Rejmoniak66
693KatarzynaKubin66
694AnnaSkrzypek66
695MagdalenaCetnarska66
696AnnaMatuła66
697KatarzynaOsowska66
697KatarzynaWąs66
699MonikaCharuza66
700MonikaKabała66
701KatarzynaBanaś66
702MagdalenaCzerw66
703PaulinaSkrzek66
704EwelinaKobus66
705IlonaDudkiewicz66
705DominikaLech66
707PatrycjaOdrobina66
708IwonaDobrakowska66
709MałgorzataZabawa66
710KatarzynaŁaba66
711AgnieszkaAdamiec-Trutwin145
712JustynaBajurska145
713WiolettaZaborska55
714KatarzynaMrozik55
715JustynaBula55
716KatarzynaTomanek55
717AgataPigan55
718MartaHernik55
719JoannaGojny55
720KatarzynaRodak55
721SylwiaBroczkowska55
722AgnieszkaFendler55
723DariaKwaśniewska55
724JustynaButor55
725SylwiaCepuchowicz55
726AgataDobek55
727EwaKasztelan-Hunia55
727AgnieszkaNeuman55
729IwonaPatoń55
730AniaMalczewska55
731KamilaBanaś55
732KalinaBarczyk55
733MirosławaBoguta55
734IzabelaJarzębska55
735PatrycjaStępel55
736MagdaBędkowska55
737AnnaDudzicz55
738AleksandraGołębiowska55
739EwaPawelec55
740KarinaKaczmarek55
740AleksandraSzczurowska55
742MonikaSeget134
743BarbaraOlbrich134
744MagdalenaZmyślony-Pleśniak134
745EwaSzewczyk44
746SylwiaKluska44
747RenataGluc44
747AnetaTargosz44
749IzabelaPiesiura44
750IzabelaUrbaniak44
751MartaDubrawska44
752AgnieszkaParuzel44
753AgnieszkaKaczkiewicz44
754AleksandraMańka44
755MarlenaSzreiber44
756JoannaIskra44
757BeataBatejko44
757JoannaWilk44
759MarzenaMorawiec44
760MartaBatejko44
761LenaŻdanow44
762MartaPypłacz44
763JoannaKwinta44
764MagdalenaLepszy44
765AleksandraSkrzyńska44
766EdytaGuzenda44
766KarolinaLewandowska44
768MariaMuchowska123
769KarolinaPawełczyk123
770AnnaSwoboda123
771AntoninaHrebenda123
772MagdalenaŁabas33
773MagdalenaKaczmarczyk33
773MonikaMaciaszczyk33
775DanutaMroczek33
776AnnaDuda33
776LucynaŚwitała33
778BarbaraKubis33
779AgnieszkaDubas33
780JustynaMaruszczak33
781MałgorzataBłahut33
782EwelinaKolacha33
783JoannaCzerwieńska33
783SylwiaJanik33
785ElaOrmaniec33
786MartaSolich33
787AnnaWilk33
788DominikaKretek-Duda33
788AnnaWarcholińska33
790AgataJarosz33
790JustynaOrlińska33
792MagdalenaZdejszy33
793MartaMaceluch33
794MagdalenaPiwowarczyk33
795AgnieszkaPanek33
796AntoninaSzałańska33
797JoannaBiałas33
798OlgaKrólicka33
798JoannaSojka33
800AgnieszkaBurdak33
801PaulinaSmolarska33
801EmiliaŻukow33
803MartaBosiacka33
804KamilaBogucka33
805DagmaraKała33
806WiolettaJankowska33
807MagdalenaPortnicka33
808MartynaSkręt33
809MałgorzataMatysek33
810MariolaWawrzyniak33
811BeataWidenka22
812AnnaMitręga22
813JustynaKarczyńska22
814MarlenaStaroń22
815AlicjaKomędera22
816MariaWolnik22
817MałgorzataZiaja22
818AnnaRoj22
819AgnieszkaKoszek22
820KatarzynaAdamus22
821AnnaWróblewska-Bielec22
822MonikaPosłuszna22
823KatarzynaWalecka22
824PatrycjaSzabłowicz11
825BeataHerman11
826MilenaBiegun11
827IzabelaKędzierska11
828AgataPicheń11
829SylwiaPlewińska11
830JoannaGolczyńska-Pytel11
831KatarzynaPodolska11
832AnnaKijek11
833JoannaWilk-Herz11
834AgnieszkaKalisz11
835MonikaMatuszewska11
836AnnaPasieka11
837NicolSkowronek11
838KarolinaPodolska11
839JustynaKrupa11