Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1NataliaGracz95100195
2KatarzynaNowak10095195
3WeronikaBagińska8890178
4JuliaSurman9086176
5MartaLachowska8688174
6WiolettaNizar7890168
7MonikaChrobasik8082162
8BarbaraPiwiszkis7288160
9MariolaLassota-Bujak8476160
10EdytaRatyńska7880158
11AnnaPawlok7280152
12AgnieszkaSularz5686142
13AgnieszkaKania6478142
14AnnaKorkosz7652128
15MagdaWidurska6860128
16AleksandraJanasik6260122
17AnnaKwiatek7050120
18AnetaŚlęk4374117
19JoannaMichalska-Ćwiek3874112
20AnnaDuda4166107
21AnnaKącka100100
22GrażynaLazar100100
23KarinaBrzózka425496
24EwaStrzelczyk9595
25MichalinaJanowska9595
26MariaLerch464591
27AnnaSkalska9090
28AniaHaska8888
29MałgorzataRencz8686
30KatarzynaRojczyk444185
31BasiaMikołajek543084
32WiktoriaOkońska463884
33MonikaNawrat8484
34DariaSzefer8484
35BeataMendel8484
36AnnaKowalczyk394382
37JustynaAdamus-Kowalska8282
38AnnaCyba8282
39MartaBorkowska8282
40JustynaPachut374380
41MonikaPłoska8080
42AnetaCichoń7878
43BeciaJankowska661076
44JuliaFus205676
45AnnaPiasecka-Wszoła7676
46MagdalenaCzapran7676
47MałgorzataKorf433174
48JoannaMrowca7474
49AldonaKałmuk7474
50BarbaraSzołtysik7272
51PatrycjaOtowicz7272
52BeataKurek502070
53JoannaSzajbel304070
54AgnieszkaPałyga383270
55AgnieszkaGórnikiewicz333770
56DorotaKadłubicka7070
57MagdalenaIgła7070
58AgataPanek7070
59MagdalenaKula6868
60BarbaraKowalska6868
61MonikaDuży6868
62KamilaWach6666
63AleksandraBukowska6666
64KatarzynaFijałkowska224264
65DinaZaporożcewa6464
66BarbaraWojtas6464
67PaulinaKamińska6464
68MonikaJackowska6262
69AleksandraRusek6262
70BeataGębołyś6262
71KatarzynaPajestka85260
72KlaudiaRzeźniczek164460
73AgnieszkaChojnicka293160
74MagdalenaSeweryn6060
75EwaBacia6060
76KamilaBurzyńska5858
77MonikaWeistand5858
78KarolinaSobótka5858
79IwonaNowak5858
80GabrielaHaratyk5656
81AnnaWajzer5656
82MartaBłachowicz74855
83AnnaPoloczek144155
84KatarzynaSzewczyk183755
85AnnaPluszczyk203555
86PaulinaSzewczyk183654
87EwelinaMarkowicz5454
88AlaKosmala5454
89AnnaNowak5252
90AnnaCieśla5252
91MagdalenaDura5050
92MonikaLempart5050
93MonikaWlazło292049
94EwelinaSokół-Oleś163248
95AgnieszkaPresnal-Zmysłowska4848
96KarolinaKowalska4848
97MagdalenaMrzyk4848
98KalinaLubas202747
98KamilaProbierz272047
100EdytaAdamiak4646
101KamilaBroda4646
102JustynaMotyka40545
103AgataZadrożna36945
104KatarzynaDarska182745
105LigiaMynarska4545
106JustynaDziedzic4545
107IzabelaKrupa-Szczęsny4545
108PatrycjaSłabik4444
109JoannaKumięga4444
110KatarzynaKokoszka-Olszówka4242
111KatarzynaPasławska4242
112BeataMaterna212041
113KajaSkurzyńska4141
114AgnieszkaBartas31940
115DagmaraGodek202040
116KarolinaFierdonek202040
117BeataFilipiak4040
118AnnaSzafraniec4040
119AnnaBaran182139
120MartaKoziarz3939
121MariaSiołek3939
122KarolinaParuzel3939
123SylwiaKreft35338
124AnnaJagieła92938
125AnnaRozkrut142438
126PaulinaSzojda182038
127KatarzynaSuchowska3838
128MariolaPowroźna3737
129MonikaFurtak112536
130KatarzynaPrzybylska-Bak3636
131DariaHlibova3636
132JustynaGuzik13435
133JoannaJach92635
134BeataKopcińska3535
135MonikaNowok3535
136JoannaŚmieja161834
137ElżbietaFuchs161834
138MagdalenaPiątkowska3434
139BarbaraMakosz3434
140WiktoriaRożnowska3434
141AgnieszkaWidera102333
142MonikaOlbrych3333
143NinaDworaczek3333
144AgnieszkaKukurudza3333
145MagdalenaKlimasara201232
146IwonaŚledź181432
147IzabelaGajewska181432
148IlonaMrowiec141832
149KatarzynaBrzoska141832
150KlaudiaMaciąg161632
151JustynaSławicka3232
152MariaBiernat3232
153WioletaZych3131
154KarolinaWaloch92130
155EwaSzymańska201030
156KasiaPrzybyła121830
157BarbaraSokołowska141630
158KatarzynaBochynek3030
159MartaKlosa3030
160DonataChmielorz92029
161MagdalenaOlearczuk2929
162MałgorzataSinkiewicz101828
163JoannaKowol161228
164DominikaGienis141428
165DagmaraRzenno2828
166AnetaZagubien2828
167JoannaRosak-Szyrocka2828
168IlonaKidawa - Wysocka2828
169MajaSzewczyk72027
170AnnaFamuła161127
171MagdalenaNowak111627
172MalgorzataPabiańczyk111627
173NataliaKrupa2727
174EwaWęgrzyn62026
175KlaudiaRaczek81826
176AgnieszkaSołoma81826
177IzabelaZarańska2626
178IwonaTrefon2626
179AnnaWienc-Kasperczak2626
180KatarzynaPanchyrz141125
181JustynaDalecka141125
182AnnaZuterek141125
183JustynaDziwiec-Guzik2525
184AnnaGruchała2525
185NataliaMadej2525
186BożenaWydrych18624
187AgnieszkaDogiel2424
188KatarzynaOrkiszewska Mokry2424
189KarolinaBogus2424
190KarolinaMatysek51823
191UśkaChomczyk71623
192SabinaBujok71623
193JoannaWalesz121123
194BeataMilczarczyk111223
195KatarzynaStochnij121123
196MarzenaBurliga2323
197JustynaStalmach2323
198GrażynaKowina-Świderek2323
199AnnaKantorosińska81422
200LenaSzczurek2222
201AnnaKuźnik2222
202MonikaWawrzeń2222
203PaulinaOkraska71421
204AnetaŁoskot111021
205BożenaSłupik101121
206SylwiaFurman111021
207RenataSkała101121
208AgnieszkaPakuła2121
209MonikaPilorz61420
210BeataBurzyńska81220
211AnetaWolak-Wolska101020
212SylwiaStachowicz101020
213WeronikaSrokosz2020
214AnnaZocłońska2020
215EwelinaZaręba2020
216BeataGudz2020
217AnnaGłód2020
218KatarzynaŁokieć2020
219KarinaRóżycka2020
220MartynaBulanda2020
221AnetaNocuń2020
222MagdalenaBednarczyk2020
223KatarzynaMirek2020
224DanutaMlodzinska2020
225JustynaKoźlik2020
226AniaFrankowska2020
227DaniGranica2020
228AleksandraStolarczyk2020
229KatarzynaKaca2020
230PaulinaJarosz2020
231DominikaVenslauskas2020
232EwelinaPopczyk2020
233MarlenaCierpiałowska2020
234MonikaKura2020
235EwaSzymczak71219
236MartynaPeter71219
237MonikaGałkiewicz71219
238BarbaraLichorad71219
239AgnieszkaZielonka81119
240GrażynaWoźniok81119
241WiolettaFilipczyk81119
242DominikaPajączek10919
243LillaMuszyńska21618
244PatrycjaSzaleniec41418
245RadkaŚlęczka71118
246DorotaFajer81018
247WioletaWiśniowska1818
248JoannaKrzysztowczyk1818
249FlorentynaEmessaouden1818
250BarbaraHoła1818
251PaulinaZałuska1818
252AgnieszkaRoner1818
253AgnieszkaRaś1818
254JoannaLux1818
255AlicjaMan1818
256AnnaCzapek1818
257AngelikaOlejczak1818
258EwaSalomon1818
259MalwinaRudy1818
260AleksandraSukiennik1818
261JoannaRóżańska1818
262AnnaJopek1818
263KlaudiaChrószcz1818
264SabinaKlepczyńska1818
265MartynaJarząbek1818
266AgnieszkaNowak-Gomułka1818
267MartynaBiela1818
268JustynaJaniczek1818
269MagdalenaGrodoń1818
270AnnaGorus11617
271MałgorzataBurakowska11617
272MałgorzataKozok61117
273AniaMaszczyńska-Skalik41216
274EwelinaStompel41216
275KlaudiaRomańska61016
276MajaSzymańska61016
277EwelinaDoniec9716
278JoannaLichorad7916
279KatarzynaGąsior8816
280JoannaDziechciarz-Duda8816
281WiolettaOlejniczak1616
282KatarzynaKwiecień-Wrzosek1616
283SylwiaKubaczka- Ligenza1616
284KingaWyleżuch1616
285AnnaJeleń1616
286RenataDombrowska1616
287MagdalenaZyskowska1616
288BeataKwiatek1616
289GrażynaGrzelec1616
290AgnieszkaGruszka1616
291MagdalenaKuźnik1616
292PaulinaKęska1616
293AgnieszkaSłomińska1616
294AgnieszkaGros1616
295EwaWilsz1616
296MagdalenaCupał1616
297AgnieszkaBeberok-Surowiec1616
298JustynaKukiełka1616
299BarbaraĆwiok1616
300IzabelaGóral1616
301MonikaMajda1616
302AnnaChuptyś1616
303AnetaŻubrowska1616
304JoannaNowożyn1616
305ElżbietaNowaczek1616
306BernadetaKrawczyk1616
307MagdalenaKulwicka41115
308MałgorzataWojtoń-Stawicka7815
309KrystynaSolik7815
310KlaudiaRudnik7714
311BarbaraStrzoda7714
312AleksandraFilipowicz1414
313KatarzynaKiełbasińska1414
314KarolinaNowicka1414
315AnnaNosal1414
316BarbaraLasak1414
317MartaGiedwiłło1414
318AgnieszkaKliś1414
319IwonaMoś1414
320AnitaBasiaga1414
321MariolaUrbańska1414
322AgnieszkaKurtyka1414
323EwelinaMagiera1414
324IzabelaZielińska1414
325JoannaCiepiela1414
326AnnaHanf1414
327KatarzynaTurko1414
328MirellaWojtczak1414
329EwaSzypuła1414
330AnetaLitwinczuk1414
331RenataMachowska1414
332AnnaOsiadły1414
333MonikaKubala1414
334KatarzynaMajchrzak1414
335KatarzynaKozak1414
336EwaAntonczenko21113
337MałgorzataWojdanowska4913
338MarzenaWieszała4913
339MartaWata8513
340IwonaManiura6713
341EwaCzerny4812
342MonikaBoba5712
343DorotaŁazarz7512
344KarolinaGroborz6612
345JoannaTomala1212
346KatarzynaŚmiałkowska1212
347MariolaSolarz1212
348AldonaFalkiewicz1212
349DominikaDubiel1212
350EwaBuława1212
351BeataKapuścik1212
352ZofiaCieślik1212
353AnitaBrzdęk1212
354JoannaBarwicka-Blaszczyk1212
355MagdalenaKropka1212
356DanutaGaweł1212
357MonikaZiólkowska-Wnuk1212
358SandraSzwiec1212
359BoguslawaWioska1212
360AlicjaKołak1212
361MonikaNorek1212
362MajaRożdżyńska1212
363SaraKrawczyk1212
364MagdalenaZandecka1212
365AnnaSylwester-Czapla1212
366KatarzynaKozubek1212
367NataliaSkalmierska1212
368MarzenaMaćkowiak11011
369KatarzynaFicek11011
370MartaBladowska2911
371AlinaGóral2911
372AnnaLewińska4711
373NataliaLorent-Rybak4711
374AgnieszkaSkórok5611
375WiolettaKot5611
376AleksandraBartodziej6511
377KingaLichoń1111
378JustynaKokot1111
379MagdaDamięcka1111
380EwaFrukacz1111
381EwaGrabińska1111
382KorneliaDerecka1111
383KatarzynaHamot1111
384WeronikaPilch1111
385IwonaRajfura1111
386AnnaWasyluk1111
387AnnaTereszyńska1111
388AgnieszkaPardela1111
389AgnieszkaJarosz1111
390DorotaDelewska1111
391AgnieszkaLitwin1111
392MarysiaLachera1111
393MagdalenaKwiecien1111
394PatrycjaBłach1111
395AngelikaKoza1111
396AnnaWójcik1111
397MartynaMarkiewicz1111
398SylwiaSojda1111
399AnnaCiok1111
400KatarzynaWadas1111
401AngelikaŁabas1111
402MarzenaMatuszak1111
403JolantaBasiaga1111
404AgataDąbrowiecka1111
405WeronikaMatejek1111
406AgnieszkaMatysek1111
407MonikaGacek1111
408NataliaGrychtoł1111
409KarolinaKrzak1111
410JolantaŁyczak1111
411MartynaDąbrowska1111
412EdytaKubiak1111
413AnnaSikora1111
414AlicjaKrępa1910
415AnnaOlejnik2810
416AnnaSkrzeczkowska3710
417AleksandraPolakowicz3710
418KatarzynaPawlik4610
419AgnieszkaBiegacz1010
420KarolinaStajno1010
421KarolinaNapierała-Kołodziej1010
422AnnaPiwko1010
423MarzenaWawrzyn1010
424AnnaPawęzowska1010
425AgataKołoczek1010
426MarzenaTomas1010
427AgnieszkaJędrulok1010
428MagdalenaNowak21010
429AgnieszkaMarkiel-Waligóra1010
430OlgaKlimoszek1010
431ZuzannaMarszalik1010
432KarolinaSiwy1010
433AnnaPiotrowska1010
434MariolaŁanucha1010
435MonikaKaźmierczak1010
436ViolettaPrzybyła1010
437JustynaAuguścik1010
438EwaPietraszek1010
439KatarzynaGieroszka1010
440KatarzynaJuda1010
441MarlenaMarkowska1010
442JustynaKrzyżowska1010
443WioletaPustelnik1010
444AgnieszkaBugla1010
445AgataSzczepanska1010
446BożenaKubica1010
447JustynaPsonka1010
448MalgorzataSzafron369
449AgnieszkaOchman369
450KarolinaMitrenga99
451MonikaSkrodzka99
452MonikaBieniek99
453HannaTurner99
454MartynaMackiewicz99
455AnnaWeber99
456IzabelaWisniowska99
457DorotaHefner99
458MałgorzataZientek99
459AleksandraNowobilska-Kłaczka99
460BognaGamza99
461JoannaPłonka99
462MałgorzataNowak99
463KatarzynaSmolak99
464BarbaraKozij-Gulińska99
465AleksandraSzendzielorz99
466AnnaŻurek99
467AgnieszkaBrom99
468KatarzynaMatuszny99
469AgnieszkaGuła99
470SabinaGodzieszka99
471EwaPrzybylik99
472KarinaDąbrowska99
473AgnieszkaFigiel99
474NataliaKędzierska-Kopka99
475AleksandraMania99
476EwelinaKrystek178
477KatarzynaLazaj268
478AnetaBajor358
479SylwiaSekta358
480MonikaŁabędzka448
481ElżbietaKubista448
482MałgorzataTyczyńska88
483AgataPrzybylska88
484AgnieszkaKrupa88
485KarolinaStalmach88
486AnnaSzczygieł88
487BarbaraRegulska88
488MagdalenaGłąb88
489SabinaDomańska-Grzona88
490KarolinaJantczak88
491JoannaNalewajko88
492SylwiaŻokowska88
493HelenaWiekieta88
494JustynaCaputa88
495DominikaNec88
496KatarzynaLange88
497AnnaMadej88
498MagdalenaNoras88
499AnettaGąsior88
500EwelinaDuraj88
501DorotaMajchrzyk88
502KatarzynaMalinowska88
503JustynaTafil-Pacucha88
504JoannaPotempa167
505ElżbietaBiskupek167
506EwaZiętek257
507AleksandraKochanek257
508KatarzynaMartyna77
509RoksanaKrzysztofik77
510AnnaBienioszek77
511KatarzynaWąsowicz77
512IzaWicher77
513EwaBujoczek77
514RenataGajewska77
515AnnaPająk77
516ŻanetaGajda77
517AleksandraBortasów77
518MartynaKrzyżowska77
519JolantaFilipczyk-Sikora77
520AlicjaKałuża77
521AldonaDobrzyńska77
522KamilaKolarczyk156
523AgnieszkaPaluch246
524BogumiłaWydra246
525BożenaKozłowska246
526AleksandraJajszczok246
527MałgorzataSołtysiak66
528AleksandraNiemiec-Kądziołka66
529AgnieszkaMierzwa66
530EwelinaDobrocinska66
531PatrycjaBiałas66
532PatrycjaPadewska66
533NataliaMarker-Rejmoniak66
534KatarzynaKubin66
535AnnaSkrzypek66
536AnetaPabich66
537AnnaMatuła66
538KatarzynaOsowska66
539MonikaKabała66
540KatarzynaBanaś66
541DominikaOdias66
542EwelinaKobus66
543DominikaLech66
544PatrycjaOdrobina66
545IwonaDobrakowska66
546MałgorzataZabawa66
547AgnieszkaAdamiec-Trutwin145
548MagdalenaTymińska-Tomczak145
549MagdalenaWilżyńska145
550WiolettaZaborska55
551KatarzynaMrozik55
552JustynaBula55
553KatarzynaTomanek55
554AgataPigan55
555MartaHernik55
556JoannaGojny55
557MariolaPerdian55
558KatarzynaPilch55
559AleksandraRokosz55
560SylwiaBroczkowska55
561AgnieszkaFendler55
562JustynaButor55
563MagdalenaMasiewicz55
564BeataLata55
565SylwiaCepuchowicz55
566AgataDobek55
567AgnieszkaNeuman55
568AniaMalczewska55
569KalinaBarczyk55
570MirosławaBoguta55
571IzabelaJarzębska55
572AgataBieniek55
573MagdaBędkowska55
574AnnaDudzicz55
575AleksandraGołębiowska55
576AleksandraSzczurowska55
577AnetaKamińska134
578MonikaSeget134
579DagmaraRodek-Knop134
580MagdalenaZmyślony-Pleśniak134
581EwaSzewczyk44
582SylwiaKluska44
583RenataGluc44
584IzabelaPiesiura44
585MartaDubrawska44
586AleksandraPytel44
587MałgorzataKapica44
588MonikaMalik44
589AleksandraMańka44
590JoannaIskra44
591MałgorzataKazior44
592JoannaWilk44
593MarzenaMorawiec44
594EwaLabus44
595LenaŻdanow44
596AnetaKalisz44
597JoannaKwinta44
598AleksandraSkrzyńska44
599EdytaGuzenda44
600AnnaLankowska123
601MariaMuchowska123
602KarolinaPawełczyk123
603SylwiaSosin123
604AleksandraBober123
605AlicjaOgon123
606AnnaSwoboda123
607MalwinaGroborz123
608AntoninaHrebenda123
609MagdalenaŁabas33
610MagdalenaKaczmarczyk33
611DanutaMroczek33
612AnnaDuda33
613BarbaraKubis33
614AgnieszkaDubas33
615MałgorzataBłahut33
616EwelinaWoźniak33
617JoannaCzerwieńska33
618ElaOrmaniec33
619MartaSolich33
620AnnaWilk33
621AnnaWarcholińska33
622JustynaOrlińska33
623ElżbietaSzojda33
624MartaMaceluch33
625MagdalenaPiwowarczyk33
626AgnieszkaPanek33
627JoannaBiałas33
628JoannaSojka33
629MonikaGrabowska33
630PaulinaSmolarska33
631MartaBosiacka33
632KamilaBogucka33
633DagmaraKała33
634WiolettaJankowska33
635MartynaSkręt33
636MałgorzataMatysek33
637MariolaWawrzyniak33
638BeataWidenka22
639AnnaMitręga22
640JustynaKarczyńska22
641MarlenaStaroń22
642AlicjaKomędera22
643MariaWolnik22
644MałgorzataZiaja22
645AnnaRoj22
646AgnieszkaKoszek22
647KatarzynaAdamus22
648AnnaWróblewska-Bielec22
649MonikaPosłuszna22
650KatarzynaWalecka22
651PatrycjaSzabłowicz11
652BeataHerman11
653MilenaBiegun11
654MajaSzymusik11
655IzabelaKędzierska11
656JustynaBajurska11
657AgataPicheń11
658SylwiaPlewińska11
659JoannaGolczyńska-Pytel11
660KatarzynaPodolska11
661AnnaKijek11
662MartaDuszyńska11
663JoannaWilk-Herz11
664AgnieszkaKalisz11
665MonikaMatuszewska11
666AnnaPasieka11
667NicolSkowronek11
668BarbaraOlbrich11
669KarolinaPodolska11
670JustynaKrupa11