Wyniki Grand Prix MK team – NW (M)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1PiotrNiechwiejczyk100100200
2EugeniuszGembala9595190
3PawełSłupianek8888176
4MarianMałka8490174
5MarcinKustal8086166
6KrzysztofBiałasik7884162
7MarcinJażdżewski6680146
8MirosławKajca7074144
9PiotrKrakowian5882140
10AdamTkocz6476140
11PiotrDomin6078138
12JanuszĆwiek4568113
13JerzyGórnik4166107
14CzesławAdamus3864102
15PawełZadroga445498
16MateuszGrzegorzek405696
17TomaszTaisner336295
18MarekWyleżoł365894
19PiotrStępak9090
20AndrzejMusioł8686
21AdrianFranczewski355085
22RomanSkoczykloda374885
23JacekBadura325284
24RyszardJeziorny8282
25JakubKotula7676
26CzesławChrzanowski7474
27SławomirDalecki294473
28TomaszSadowski7272
29MirosławGliszczyński7272
30SzymonWoźnicki7070
31AndrzejMzyk264268
32JerzyHryndio6868
33PiotrKraiński204565
34AndrzejSłomka6262
35WłodzimierzSzymczewski204060
36AdamMzyk6060
37MateuszMilik203656
38ŁukaszNowak5656
39MateuszMuskała203555
40PiotrHerz5454
41MirekStolarski203353
42DamianPiwowar203252
43LeszekWolny5252
44ŁukaszWitczyk203151
45JerzyŁączyk5050
46WojciechKoźlik4848
47JarosławCzub202646
48KazimierzKluska4646
49AleksanderPrzechrzta4646
50MichałDomagała4343
51SebastianKosmala4343
52MarekCzakiert4242
53WojciechKostka4141
54RobertSzczepaniuk3939
55MirosławFormicki3939
56MirosławPiszczan3838
57JerzyWitor3737
58PiotrJuda3434
59NikodemGłodkowski3434
60RobertBialik3131
61RadosławDoman3030
62MikołajRomowicz3030
63KrystianWysłucha2929
64AndrzejRygulski2828
65PawełWinkiewicz2828
66RadosławKobel2727
67MichałKania2727
68WojciechRutkowski2525
69AdamWacławik2424
70AdamLubowiecki2323
71RafalAdamczyk2222
72MichałSlodczyk2121
73RobertGelo2020
74RafałKowalski2020