Wyniki Grand Prix MK team – NW (M)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1PiotrNiechwiejczyk100100100300
2EugeniuszGembala959595285
3PawełSłupianek888890266
4MarianMałka849088262
5MarcinKustal808686252
6KrzysztofBiałasik788484246
7MarcinJażdżewski668082228
8MirosławKajca707478222
9PiotrKrakowian588276216
10AdamTkocz647672212
11PiotrDomin607870208
12JanuszĆwiek456862175
13JerzyGórnik416664171
14CzesławAdamus386468170
15TomaszSadowski7280152
16MarekWyleżoł365848142
17PawełZadroga445441139
18JacekBadura325252136
19RomanSkoczykloda374845130
20SławomirDalecki294456129
21AdrianFranczewski355029114
22AndrzejMzyk264244112
23MateuszMilik203646102
24MateuszGrzegorzek405696
25TomaszTaisner336295
26WłodzimierzSzymczewski20403393
27MirekStolarski20333992
28PiotrStępak9090
29MateuszMuskała20353489
30JerzyŁączyk503787
31AndrzejMusioł8686
32JarosławCzub20263682
33RyszardJeziorny8282
34ŁukaszWitczyk20313081
35AleksanderPrzechrzta463177
36NikodemGłodkowski344377
37WojciechKostka413576
38JakubKotula7676
39CzesławChrzanowski7474
40TomaszMika7474
41MirosławGliszczyński7272
42SzymonWoźnicki7070
43JerzyHryndio6868
44KrystianMączka6666
45PiotrKraiński204565
46AndrzejSłomka6262
47AdamMzyk6060
47AndrzejPąchalski6060
49KarolJażdżewski5858
50ŁukaszNowak5656
51AdamLubowiecki233255
52PiotrHerz5454
53KrzysztofSitko5454
54DamianPiwowar203252
55LeszekWolny5252
56GrzegorzKupczak5050
57WojciechKoźlik4848
58KazimierzKluska4646
59MichałDomagała4343
60SebastianKosmala4343
61MarekCzakiert4242
62DariuszBiałoskórski4242
63WiesławGocałek4040
64RobertSzczepaniuk3939
65MirosławFormicki3939
66MarianKomosa3838
66MirosławPiszczan3838
68JerzyWitor3737
69PiotrJuda3434
70RobertBialik3131
71RadosławDoman3030
72MikołajRomowicz3030
73KrystianWysłucha2929
74AndrzejRygulski2828
75PawełWinkiewicz2828
75SławomirLatkowski2828
77RadosławKobel2727
78MarekChwoła2727
78MichałKania2727
80MaciejFigiel2626
81WojciechRutkowski2525
82PrzemysławUdro2525
83AdamWacławik2424
84MarcinKoscisz2424
85RafalAdamczyk2222
86MichałSlodczyk2121
87RobertGelo2020
88RafałKowalski2020