Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

 

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1KatarzynaNowak100100200
2MichalinaJanowska9595190
3PaulinaBłaszczyk9586181
4EwaStrzelczyk7695171
5MagdaWeron8088168
6AgnieszkaTatarek-Konik7090160
7BasiaMikołajek7678154
8AnnaJeleń6480144
9IzabelaLeiszner6676142
10MonikaWlazło7468142
11AnnaPawlok5482136
12AgnieszkaPiwowar6272134
13JoannaGumułka4570115
14MonikaJackowska2984113
15LucynaMiśkiewicz6050110
16PaulinaBlach2776103
17MartynaKwiatkowska3468102
18DorotaRedzik100100
18AnnaRyguła100100
20DariaWaliczek336699
21KatarzynaDarska128698
22DominikaOdias118697
23IzabelaMazurek395897
24EwelinaKobus524597
25KingaBadek326496
26KatarzynaStochnij257095
27AnetaŚlęzak355893
28WeronikaSrokosz365692
29DominikaVenslauskas82890
30BeataWrońska9090
31JolantaKajtoch9090
31KatarzynaStolorz9090
33MartaBłachowicz296089
34WiktoriaOkońska464389
35AnnaCyba8888
35JuliaMurza8888
37EmiliaWronecka8888
38AnnaKorkosz127486
39AnnaHerman8686
40RoksanaDarsicka-Mączka8686
41AgnieszkaGórnikiewicz414384
42BarbaraPiwiszkis8484
43PatrycjaKrzyminska8484
44EdytaKubiak8282
45OlgaStępień-Wyrobiec8282
46EwaWacławik146680
47WiolettaNizar8080
48BożenaPietrzak8080
49MartynaGdula413778
50AgnieszkaKania7878
50MartynaMuskała7878
52IwonaKloza7878
53MagdalenaKrause7474
54MartaPączek7474
55BlankaTuleja185472
56AgnieszkaWieczorek205272
57KatarzynaFijałkowska403272
58MonikaMuchalabisko7272
59KamilaKolarczyk7272
59AnnaNowak7272
61EwaKosek-Sałachna215071
62LenaSzczurek353671
63EdytaSzczęsna7070
64DariaKotłowska6868
65MagdalenaCzapran6868
66AleksandraTuleja6666
67PatrycjaNiewiadomska204565
68MałgorzataBurakowska214465
69AgnieszkaMatura184664
70JessicaWłoka6464
70JoannaZygmanowska6464
72IwonaKasper6262
73KatarzynaPasławska6262
73KingaReliga6262
75BeataKajdas164460
76NataliaKrupa6060
76KamilaRospondek6060
78AnetaŚlęk5858
79JessicaKania5858
80AgnieszkaOchman183957
81KatarzynaPrzybylska-Bak5656
81KatarzynaRojczyk5656
83MagdalenaTyrchan5656
84AnnaLewińska5454
84SandraSzwiec5454
86TatianaBąk163652
87KatarzynaGabor5252
88KarolinaBystranowska5252
89MartaKierzek163551
90AleksandraOjżanowska-Adamczyk5050
91DominikaNiciejewska-Mazur5050
92SylwiaFurman381048
93OlgaFit4848
93DominikaGładysz4848
95KlaudiaGillner4848
95AgnieszkaMotyl4848
97DominikaGienis143347
98KatarzynaOrlikowska-Kryń242347
99PatrycjaMielańczyk4646
100BarbaraCyrnal4646
101AnnaNiestolik143145
102KlaudaRaczek162945
103KarolinaLigocka232245
104AgnieszkaSwatek4545
105MagdalenaOrszulik182644
106EwaJasicka4444
107MarzenaMejza4444
108KatarzynaJob4343
109MarlenaMarkowska4343
110AnnaChuptyś162642
111AnnaKsiężyk4242
111KatarzynaWernik4242
113MagdalenaChorąży4242
113EwelinaPopczyk4242
115BarbaraPecyna4141
116JoannaWandzik4141
117ElżbietaKowacka4040
118JagodaMalik4040
118MałgorzataWawro4040
120KatarzynaSuchowska3939
121MałgorzataSzojda3939
122MarlenaCierpiałowska3838
122AgnieszkaKubarek3838
124KatarzynaJaron3838
125MilenaŚwidzińska162137
126MagdalenaDura3737
127KatarzynaKieruzal3737
127AleksandraKołodziej3737
129DorotaDelewska142236
130DominikaKarwat162036
131KasiaPrzybyła162036
132JustynaMachnik162036
133JustynaKarczyńska3636
134IzabelaKańtoch33235
135AleksandraPuchalik3535
136MarzenaStaszewska201434
137MarzenaGrajper161834
138AlicjaKołak161834
139JoannaBukowska161834
139AnnaPrukop181634
141MonikaGońka3434
141BożenaLitwińska3434
143AnnaRadzięta3434
144KarolinaApostel3333
144NinaDworaczek3333
146AleksandraPytel62632
147KatarzynaBartoszek122032
148AgnieszkaSzydłowska141832
148AniaŻuber181432
150MagdalenaGrzegorczyk3232
151AgnieszkaZielonka112031
152EwaCzaja3131
153IwonaSzmatłoch3131
153IzabelaWłasińska3131
155KatarzynaSzewczyk201030
156BeataMilczarczyk141630
157AnnaBocheńska141630
158AleksandraSukiennik141630
159AgnieszkaFigiel141630
160WioletaLedwoch161430
161JoannaBarwicka-Blaszczyk3030
161JoannaSzajbel3030
163KamilaPłóciennik3030
163MajaSzewczyk3030
165AnetaPabich111829
166EdytaBalura2929
167AgnieszkaChojnicka2828
167AnnaSzczerba2828
169AnnaDuda2828
169EdytaMańda2828
171MartaBladowska91827
172MagdalenaDorobisz111627
173AnnaLaszczyk111627
174DominikaNec111627
175JustynaŁukasik2727
176JoannaJach2727
176EwelinaWietrzny2727
178KlaudiaJasińska81826
179MagdalenaPieróg81826
180FlorentynaEmessaouden101626
181EwelinaStompel121426
182RadkaŚlęczka2626
183AnnaJagieła2626
184AnnaGorus22325
185AgnieszkaChwałek111425
186AnnaFamuła111425
187EwaSzozda2525
188DanutaMateńko2525
188AgnieszkaPresnal-Zmysłowska2525
190MagdalenaKulwicka61824
191AlicjaPiwowar81624
192MikłuszkaDorota2424
192KarolinaKowalska2424
194AgnieszkaLeśniak2424
195MajaSzymańska121123
196EwaSzymańska121123
197AgnieszkaKuciel111223
198AgataRak121123
199AldonaŁukasik111223
200EwaAntonczenko111223
201AnnaZając2323
202AgnieszkaSogorska41822
203EwelinaZachurzok81422
204KlaudiaWieczorek111122
205DaliaMalara111122
206DominikaPajączek111122
207BeataGratka2222
208EdytaJanik2222
209JoannaFranielczyk91221
210KarolinaBitner91221
211IwonaLochsławska101121
212JustynaAuguścik101121
213NataliaNawrocka2121
214BarbaraLedwoch81220
215BożenaKozłowska11920
216MagdalenaZandecka2020
217KatarzynaGirycka2020
217KrystynaZięba2020
219KatarzynaGrabiańska2020
219AnnaStaniek2020
221AgnieszkaStanek2020
222KarolinaKulig2020
223AnnaPiotrowska2020
224BeataLata2020
225MałgorzataJędrzejak2020
226KingaGawle2020
226GenowefaGreif2020
228KatarzynaKwiecień-Wrzosek2020
228JustynaWaniek2020
230IlonaMrowiec2020
230AgataPartyka2020
232BarbaraWojtas2020
233KatarzynaJończyk2020
234MonikaCholajda2020
234KorneliaDerecka2020
236AnnaSkubacz2020
236SylwiaSojda2020
238MartaWidawska2020
239MonikaChawińska2020
239MariaKociszewska2020
241AgnieszkaJaros2020
241KatarzynaKot2020
243MałgorzataBłahut2020
243IgaKamińska2020
245AgnieszkaNowak-Gomułka2020
245JuliaPindel2020
247AnnaLerach-Pietrzykowska81119
248BeataMadejska91019
249AleksandraLeszczyńska10919
250BeciaJankowska91019
251AnnaPająk71118
252KatarzynaPawlik71118
253DagmaraRodek-Knop9918
254MonikaLempart1818
254NataliaWójcik1818
256MagdalenaWłodarczyk1818
257AnnaPłaczek1818
257JuliaWiernicka1818
259AgnieszkaPrzybyłka1818
260EwelinaSokół-Oleś1818
261AleksandraRóżycka1818
261EwaSzypuła1818
263AnnaNosal1818
263MagdalenaSitko1818
265KamilaBoba1818
266OlimpiaMajchrzak1818
267AgnieszkaBugla1818
267JulitaGąsior1818
269JustynaWinkler1818
270KatarzynaBrzoska1818
271MagdalenaKozielska1818
272DorotaKilka1818
272MagdalenaKula1818
274MarzenaKrzemińska1818
274MagdalenaWojtacha1818
276MartaJanik1818
277AleksandraFlorek11617
278MartaWata61117
279MałgorzataKapica71017
280WeronikaPilch9817
281KarolinaMalorny51116
282MonikaNowak51116
283AnnaFoks61016
284BożenaSzwed7916
285MagdalenaMasiewicz7916
286KatarzynaHadzińska7916
287KatarzynaPilch8816
288WiktoriaBrulińska8816
289AlinaGóral8816
290PaulinaKurbiel1616
291MariokaCzapla1616
292GrażynaŚwierc1616
293ŻanetaCuber1616
294KatarzynaGarnczarek1616
295IzabelaJonda1616
296AleksandraKot1616
297KarolinaZaik1616
298JolantaBasiaga1616
299KrystynaBulenda1616
300AnitaBrzdęk1616
301AnnaPoloczek1616
301KarolinaZajączkowska1616
303NicolSosada1616
304WiktoriaAumiiller1616
304KatarzynaMaska1616
306DominikaŻarska1616
307KatarzynaKaszuba10515
308KarolinaGroborz9615
309AgnieszkaPawełczyk6915
310AgnieszkaStręciok6915
311AnnaKrasoń31114
312JustynaKoszuta31114
313MałgorzataKocyan41014
314AleksandraPolakowicz41014
315SandraDudek41014
316DorotaPawlak6814
317BarbaraStrzoda7714
318SabinaKlepczyńska1414
318AgnieszkaPałka1414
320KamilaLisowska1414
321JoannaRolnik1414
322JoannaRóżańska1414
322AnnaWójcik1414
324MonikaGałkiewicz1414
325AgnieszkaPodziemska1414
326AgnieszkaJarosz1414
326PatrycjaMajsak1414
328KarolinaLewandowska1414
328MagdalenaNowak1414
330BarbaraPerka1414
330MarzenaWalczak1414
332MartaBielecka1414
333MagdalenaNawrot1414
334MagdalenaKlimasara1414
334KatarzynaOsowska1414
336AnnaMakowska1414
337IwonaPindel1414
337MarlenaZarzeczna1414
339MartaFujarska1414
339KamilaPochcioł1414
341BarbaraPrzesór1414
342EwaZiętek4913
343ElizaWiltosińska6713
344SylwiaMatyl6713
345MagdalenaGrzegorczyk6713
346EwelinaKrystek7613
347KlaudiaRudnik11112
348MonikaSeget11112
349BarbaraOlbrich3912
350MonikaŁabędzka3912
351EwelinaDobrocinska4812
352AgnieszkaSkórok5712
353EwaCzapska5712
354KarolinaSamul5712
355KatarzynaFicek5712
356JoannaOlearczyk5712
357KarolinaKaźmierczak1212
357DominikaSzymańska1212
359AgnieszkaPacyna Przybylak1212
359KlaudiaPochcioł1212
361SandraGajda1212
362SoniaKunka1212
363AleksandraBielewicz1212
363KingaJung1212
365MonikaKrajewska1212
366MagdalenaBuchalik1212
367MagdalenaKunka1212
367KamilaSurmiak-Kopka1212
369KarolinaJantczak1212
370KatarzynaKozubek1212
370AmeliaNowacka1212
372JoannaAndrosz1212
372MałgorzataImiołczyk1212
374JoannaGębska1212
374PaulinaJastrzębska1212
376MarzenaDworaczek1212
376KlaudiaSłomkowska1212
378JolantaFilipczyk- Sikora1212
379AnnaAdamus1212
380PatrycjaSojka1212
380KamilaSzydziak1212
382DorotaLudwig1212
383KatarzynaOlschimke1212
384AnnaSwoboda11011
385BożenaBielińska3811
386BeataGajda1111
387MagdalenaStypka1111
388AniaHamerla1111
389AgnieszkaSołoma1111
390AnitaKobiałka1111
390PaulinaTyczewska1111
392AnnaKantorosińska1111
393AnnaStawarczyk1111
393MartaSynal1111
395KatarzynaMatuszny1111
396BasiaNiklasinska1111
397MartynaFranczuk1111
397JustynaJaniczek1111
399EwaMachura1111
400AgataStaszczuk1111
401EwaBujoczek1111
401KarolinaSiwy1111
403MariettaKarwot1111
403KatarzynaWiernicka1111
405AnnaRydzewska1111
406AnetaBorowska1111
406AgnieszkaChęcińska1111
408MałgorzataMatuszczyk1111
408AleksandraMrozik1111
410AgnieszkaJamrozik1111
410AgnieszkaMiśkiewicz1111
412DariaNowak1111
413MagdalenaKuczera-Kułaga1111
413MałgorzataOlesiak Zdonek1111
415KasiaKossak1111
416AleksandraBriańska-Kordecka1111
417AnetaBrodziak1111
418JoannaPłonka1111
419NataliaDoroz1111
419KatarzynaŁokieć1111
421MagdaCichy1111
421JustynaSzmajduch1111
423PaulinaSzojda1111
424MartaSzczelina1111
425BeataGóralczyk1111
426PaulinaKurzela1111
427AnnaPawęzowska1111
428DariaKwaśniewska2810
429MarzannaLitwińczuk3710
430EwaKołodzińska1010
431MonikaBorek1010
431SandraRodak1010
433AnnaSzwed1010
434GosiaSiwińska1010
434JoannaWilk1010
436DominikaPyć1010
437DanutaPamula1010
438KatarzynaBielecka1010
439BeataJanus1010
439NinaMuszer1010
441KatarzynaChomczyk1010
441AgataTabor1010
443AnnaSerda1010
444SylwiaDrążkiewicz1010
445IwonaPatoń1010
445JustynaŻydek1010
447KamilaSikora-Szot1010
448MagdalenaKoziołko1010
449KatarzynaTopolska1010
450KarolinaNiedziałkowska1010
451KamilaPucher1010
451AngelaWodniak1010
453AnnaOlejnik1010
454AgnieszkaGruszka1010
455MajaGórna1010
455AgataKuligowska1010
457EwaWęgrzyn1010
457SylwiaŻokowska1010
459AnetaUlanowska279
460SylwiaJanik369
461AdelajdaPatyk99
462DorotaKarcz99
462JolantaWiśniewska99
464AnnaBłanik99
464AleksandraKopyto99
466JuliaMyszkowska99
467IlonaDudkiewicz99
467AleksandraStolarczyk99
469AgnieszkaForyś99
470AnnaMalczewska99
471JoannaDziechciarz-Duda99
471KatarzynaTomanek99
473KatarzynaLipa99
473DorotaZbozień99
475MagdalenaCiesielska99
475IwonaGórska99
477MajaRost99
478AgnieszkaRola99
479MartynaSzałowska-Perz99
480KatarzynaBajorowicz99
481MałgorzataZientek99
482AlicjaOgon178
483AlicjaKrępa268
484SoniaSzlędak268
485AnnaKryczka268
486NicolaSkowronek358
487JustynaWiechoczek88
488MarzenaLinca88
489MagdalenaStępień88
490BognaGwoździewicz88
490MonikaMazur88
492IwonaJurek-Kuban88
493SandraGros88
493JustynaKita88
495MariolaSolarz88
496BeataKapuścik88
496BeataMusioł88
498AgnieszkaŚliwka88
#REF!IzaRedziak88
500JadwigaPiechocka88
501KatarzynaMrozik88
502PaulinaSmolarska88
503AgnieszkaPietraszek88
504CelinaBurczyk88
504IwonaSalińska88
506ElżbietaBiskupek88
506IwonaRajfura88
508AgnieszkaKucharska167
509AnetaKamińska257
510AnnaDuda257
511BarbaraPapiernik77
512EwaPrzybylik77
512PatrycjaSzabłowicz77
514MajaRożdżyńska77
515MartaBosiacka77
515JustynaMikolajczak77
517EwaJanukowicz77
518EwaJanuszczak77
518PaulinaPieczka77
520MałgorzataWojdanowska77
521JadwigaNędza77
522JoannaIskra77
523JuliaKasper77
523AnnaTyc77
525DagmaraKała77
525KingaStanula77
527DominikaStanula77
528MonikaMalik77
528AnnaPukrop77
530AgnieszkaMichalik77
531AgataBieniek66
531KatarzynaWąs66
533MartynaPawelczyk66
533AgataStudent66
535AgnieszkaDubas66
536MagdalenaCetnarska66
537MagdalenaKołaczyńska66
537AgnieszkaPasak66
539MagdalenaCholewa66
539MilenaLysko66
541AnnaCiepiela66
542EwaBartos66
542JoannaGołębiowska66
544AgnieszkaZawiła66
545AgataKunecka66
546JustynaPolasińska66
546EwaSiemińska66
548AgnieszkaBartas66
548MariolaPerdian66
550AgnieszkaCyankiewicz66
551JagodaKulik66
551BeataLewosz66
553AleksandraBober145
554AnnaGawlina55
554MagdalenaNiedbała55
556DanutaMroczek55
557ZuzannaBogacz55
557NinaTrzcionka55
559DariaDuda55
559NataliaPiwowarczyk55
561AnnaŚwiderska55
562KingaĆwikła55
562MartaMika55
564KarolinaGrzonkowska55
564SoniaPodsiadłowska55
566SylwiaKreft55
567AgnieszkaKukurudza55
568MonikaBogacz55
569ZuzannaDawid55
570AnnaPakulska55
571MonikaDullek55
571BożenaSzyszka55
573JoannaSojka55
574ArlenaLeśniak55
575AnnaBańkowska55
575AgataZaryczna55
577JoannaPiwowar55
577MałgorzataYavuz55
579RenataIrytowska55
580EwelinaKolacha55
580AnnaSkrzeczkowska55
582JustynaBajurska55
583MartaPypłacz44
583MagdalenaTymińska-Tomczak44
585SandraKędziera44
586IzabellaHalota44
587KalinaBarczyk44
587AgnieszkaSzczypka44
589KamilaBogucka44
589OlgaTrzaskowska44
591KatarzynaMłynarczyk44
592PatrycjaWiekiera44
593MarzenaHilaszek44
594RoxanaCieślok44
594EdytaHołdowicz44
596LucynaJama44
597BeataHerman44
598DominikaPetrus44
599AleksandraSzczuka44
600MonikaWarska-Kubiak44
601AleksandraBartodziej44
602SamanthaGołysz44
603AnnaJacoszek44
604AleksandraMańka44
605ArletaSuska33
606CelinaKubiak33
607KatarzynaKurka33
608MajaSzymusik33
609MonikaKura33
610JolantaNiciejewska33
611MonikaMroczek33
612ElżbietaKubista33
613WiolettaSuliga33
614MagdalenaDyczka33
615KatarzynaRodak33
616AgataSkowron22
617MagdalenaLepszy22
618AgnieszkaPaluch22
619PaulinaHabiger22
620JoannaJagielska22
621NataliaNiwińska22
622JolantaWiniarska22
623AnnaTkacz22
624ElżbietaSzojda22
625JoannaNiedziela22
626MagdalenaŁabas22
627AgnieszkaPawera22
628DorotaGórnik11
629AnnaLorenc11
630MariaMuchowska11
631JolantaWolnik11
632AleksandraSojka11
633AgnieszkaPaździor11
634KarolinaPawełczyk11
635AgnieszkaKret11
636OliwiaGlanc11
637NataliaStrzoda11
638SylwiaSosin11
639JoannaHudaszek11
640JoannaPiekarczyk11
641DanutaKucharska11
642MariaJacoszek11
643AnnaWarcholińska11
644MałgorzataKaczmarska11
645WiktoriaWarcholińska11