Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

 

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1MichalinaJanowska9595100290
1KatarzynaNowak10010090290
3AgnieszkaTatarek-Konik709095255
4MagdaWeron808886254
5AnnaJeleń648082226
6IzabelaLeiszner667680222
7AgnieszkaPiwowar627284218
8PaulinaBłaszczyk958625206
9DominikaOdias118684181
10BarbaraPiwiszkis8490174
11EwaStrzelczyk7695171
12EwelinaKobus524570167
13MartynaMuskała7888166
14PatrycjaKrzyminska8482166
15KatarzynaStochnij257066161
16PaulinaBlach277652155
17BasiaMikołajek7678154
18AnetaŚlęzak355860153
19KatarzynaFijałkowska403280152
20EwaWacławik146664144
21AnnaNowak7272144
22MonikaWlazło7468142
23AnnaKorkosz127454140
24LenaSzczurek353668139
25AnnaPawlok5482136
26WiktoriaOkońska464343132
27DariaWaliczek336632131
28KingaBadek326434130
29MartaBłachowicz296041130
30AgnieszkaGórnikiewicz414345129
31BlankaTuleja185456128
32KatarzynaPrzybylska-Bak5672128
33AgnieszkaWieczorek205250122
34EwaKosek-Sałachna215048119
35LucynaMiśkiewicz60508118
36JoannaGumułka4570115
37MonikaJackowska2984113
38IzabelaMazurek3970109
39MartynaKwiatkowska3468102
40MagdaJanowska100100
40DorotaRedzik100100
40AnnaRyguła100100
43AgnieszkaOchman18394299
44KatarzynaDarska128698
45BożenaLitwińska346296
46MonikaMucha9595
47AnnaSzczerba286492
48WeronikaSrokosz365692
49DominikaVenslauskas82890
50BeataWrońska9090
51JolantaKajtoch9090
51KatarzynaStolorz9090
53MagdalenaNawrot147488
54AnnaCyba8888
54JuliaMurza8888
56AgataHilaszek8888
56EmiliaWronecka8888
58AnnaDuda285886
59AnnaHerman8686
59MarzenaŁugowska8686
61RoksanaDarsicka-Mączka8686
62KarolinaLigocka23223782
63EdytaKubiak8282
64OlgaStępień-Wyrobiec8282
65MarzenaStaszewska20144680
66KatarzynaOrlikowska-Kryń24233380
67WiolettaNizar8080
68BożenaPietrzak8080
69MartynaGdula413778
70EwaGoławska7878
70AgnieszkaKania7878
72IwonaKloza7878
72MariolaPietras7878
74JoannaBarwicka-Blaszczyk304676
75MałgorzataJałowiecka7676
76DorotaSzweda7676
77KatarzynaSzewczyk20104575
78KatarzynaJaron383775
79DominikaGienis14332774
80GrażynaŚwierc165874
81MagdalenaKrause7474
82MonikaChrobasik7474
82MartaPączek7474
84AleksandraSukiennik14164373
85MonikaMuchalabisko7272
86KamilaKolarczyk7272
87EdytaSzczęsna7070
88SylwiaFurman38102068
89AnnaChuptyś16262668
90EdytaBalura293968
91DariaKotłowska6868
92MagdalenaCzapran6868
92KamilaProbierz6868
94AniaŻuber18143567
95TatianaBąk16361466
96AleksandraTuleja6666
97AgnieszkaBeberok-Surowiec6666
98AgnieszkaZielonka11203465
99KasiaPrzybyła16202965
100KlaudaRaczek16292065
101PatrycjaNiewiadomska204565
102MałgorzataBurakowska214465
103AlicjaKołak16183064
104MagdalenaOrszulik18262064
105AgnieszkaMatura184664
106JessicaWłoka6464
106JoannaZygmanowska6464
108AgnieszkaSzydłowska14183163
109MonikaGałkiewicz144862
110IwonaKasper6262
111KrystynaMichałek6262
111KatarzynaPasławska6262
111KingaReliga6262
114AnnaLewińska54761
115MagdalenaKulwicka6183660
116BeataKajdas164460
117KatarzynaGirycka204060
118KingaChamluk6060
118NataliaKrupa6060
118KamilaRospondek6060
121BożenaKozłowska1193959
122AgnieszkaChwałek11143358
123IwonaSzmatłoch312758
124IzabelaMazurek5858
124AnetaŚlęk5858
126JessicaKania5858
127KatarzynaRojczyk5656
128BarbaraMikołajek5656
128MagdalenaTyrchan5656
130MilenaŚwidzińska16211855
131MariaLerch5454
131SandraSzwiec5454
133KatarzynaGabor5252
134KarolinaBystranowska5252
134KatarzynaCebo5252
136BeataMilczarczyk14162151
137MartaKierzek163551
138KatarzynaBartoszek12201850
139AgataPartyka203050
140AleksandraOjżanowska-Adamczyk5050
141MagdalenaKobylanska5050
141DominikaNiciejewska-Mazur5050
143IzabelaKańtoch3321449
143MartaWata6113249
145AgnieszkaFigiel14161848
146MajaSzewczyk301848
147OlgaFit4848
147DominikaGładysz4848
149KlaudiaGillner4848
149AgnieszkaMotyl4848
151MartaBladowska9182047
152DominikaKarwat16201147
153JustynaMachnik16201147
154AnnaGorus2232146
155EwelinaStompel12142046
156PatrycjaMielańczyk4646
157BarbaraCyrnal4646
158DaliaMalara11112345
159AnnaFamuła11142045
160AnetaPabich11181645
161JagodaMalik40545
162AnnaNiestolik143145
163AgnieszkaSwatek4545
164NinaDworaczek331144
165DonataDudek4444
165EwaJasicka4444
167AgnieszkaKowalewska4444
167MarzenaMejza4444
169EwaAntonczenko11122043
170DominikaNec11161643
171IwonaPindel142943
172KatarzynaJob4343
173MarlenaMarkowska4343
174WioletaLedwoch16141242
175AnnaKsiężyk4242
175AnnaTereszyńska4242
175KatarzynaWernik4242
178MagdalenaChorąży4242
178EwelinaPopczyk4242
180MajaSzymańska12111841
181EwaSzymańska12111841
182DanutaMateńko251641
183MagdalenaKozielska182341
184BarbaraPecyna4141
184MonikaTkocz4141
186JoannaWandzik4141
187AgnieszkaSogorska4181840
188KlaudiaJasińska8181440
189BeataLata202040
190ElżbietaKowacka4040
191MałgorzataWawro4040
191IlonaZemanek4040
193AgnieszkaKuciel11121639
194KatarzynaSuchowska3939
195MałgorzataSzojda3939
196MonikaKrajewska122638
197MarlenaCierpiałowska3838
197AgnieszkaKubarek3838
197PatrycjaPiekacz3838
200KatarzynaStycz3838
201AleksandraLeszczyńska1091837
202MagdalenaDura3737
203KatarzynaKieruzal3737
203AleksandraKołodziej3737
205DorotaDelewska142236
205KarolinaLewandowska142236
207JuliaPindel201636
208MagdalenaSitko181836
209JustynaKarczyńska3636
209MałgorzataWajdzik3636
211MartynaFranczuk112435
212AleksandraPuchalik3535
213KarolinaKaczyńska3535
214JoannaRolnik142034
215MarzenaGrajper161834
216JoannaBukowska161834
216AnnaPrukop181634
218MonikaGońka3434
219AnnaRadzięta3434
220AnnaLerach-Pietrzykowska8111433
221KarolinaApostel3333
222JustynaKoszuta3111832
223KatarzynaPawlik7111432
224AnnaPająk7111432
225KarolinaBitner9121132
226MagdalenaGrzegorczyk3232
227KrystynaZięba201131
228PaulinaSzojda112031
229EwaCzaja3131
230MagdalenaBerlińska-Gorol3131
230IzabelaWłasińska3131
232MonikaNowak5111430
233AgataRak1211730
234BarbaraLedwoch8121030
235JustynaAuguścik1011930
236AgnieszkaGruszka102030
236MartaWidawska201030
238KatarzynaKot201030
239JolantaFilipczyk-Sikora121830
240DorotaLudwig121830
241AnnaBocheńska141630
242JoannaSzajbel3030
243KamilaPłóciennik3030
244MałgorzataKapica7101229
245JoannaFranielczyk912829
246KlaudiaWieczorek1111729
247AnnaRydzewska111829
248AnnaFoks6101228
249BeataMusioł82028
250AgnieszkaChojnicka2828
250AleksandraHoleczek2828
252EdytaMańda2828
252MałgorzataŻukowska2828
254BożenaSzwed791127
255KatarzynaPilch881127
256DagmaraRodek99927
257MagdalenaStypka111627
258MagdalenaDorobisz111627
259AnnaLaszczyk111627
260EwaBujoczek111627
261JustynaŁukasik2727
262JoannaJach2727
262EwelinaWietrzny2727
264BeataMadejska910726
265MagdalenaMasiewicz791026
266KatarzynaHadzińska791026
267MagdalenaPieróg81826
268FlorentynaEmessaouden101626
269RadkaŚlęczka2626
270AnnaJagieła2626
271KarolinaGroborz961025
272JustynaMikołajczak71825
273EwaSzozda2525
273AnnaWidera2525
275AgnieszkaPresnal-Zmysłowska2525
276ElizaWiltosińska671124
277BeciaJankowska910524
278AgnieszkaStręciok69924
279AlicjaPiwowar81624
280MagdalenaKunka121224
281KarolinaJantczak121224
282MikłuszkaDorota2424
282KarolinaKowalska2424
284AgnieszkaLeśniak2424
284AgnieszkaSmyrek2424
286AgnieszkaPawełczyk69823
287AlinaGóral88723
288DorotaZbozień91423
289SoniaKunka121123
290KatarzynaKozubek121123
291AldonaŁukasik111223
292AnnaZając2323
293EwaCzapska571022
294KarolinaSamul571022
295BarbaraStrzoda77822
296EwelinaZachurzok81422
297MariolaSolarz81422
298BeataKapuścik81422
299DominikaPajączek111122
300BeataGratka2222
301EdytaJanik2222
301HannaPłaczek2222
303AleksandraPytel68721
304EwelinaKrystek76821
305IwonaLochsławska101121
306KatarzynaKaszuba101121
307NataliaNawrocka2121
308BarbaraOlbrich39820
309MajaGórna101020
310MariolaCzapla2020
310MagdalenaZandecka2020
312KasiaChomczyk2020
313KatarzynaGrabiańska2020
313AnnaStaniek2020
315AgnieszkaStanek2020
316KarolinaKulig2020
316PatrycjaOrzoł2020
318KatarzynaHądzlik2020
318AnnaPiotrowska2020
320KatarzynaKmita2020
321MałgorzataJędrzejak2020
322KingaGawle2020
322GenowefaGreif2020
322PaulinaSkrzek2020
325KatarzynaKwiecień-Wrzosek2020
325JustynaWaniek2020
327IlonaMrowiec2020
328AgnieszkaSzlendak-Konopka2020
328BarbaraWojtas2020
330KatarzynaJończyk2020
331MonikaCholajda2020
331KorneliaDerecka2020
333AnnaSkubacz2020
333SylwiaSojda2020
335MonikaChawińska2020
335MariaKociszewska2020
335MonikaPompa2020
338AgnieszkaJaros2020
339MałgorzataBłahut2020
339IgaKamińska2020
341AgnieszkaNowak-Gomułka2020
342MonikaŁabędzka39719
343EwelinaDobrocinska48719
344MajaRożdżyńska71219
345AnnaKantorosińska11819
346IlonaDudkiewicz91019
347KatarzynaFicek57618
348JoannaOlearczyk57618
349AgnieszkaRola9918
350KamilaKozak1818
351MonikaLempart1818
351NataliaWójcik1818
353AleksandraPytel1818
353MagdalenaWłodarczyk1818
355AnnaPłaczek1818
355EwelinaTramer1818
355JuliaWiernicka1818
358BeataLaba1818
358AgnieszkaPrzybyłka1818
360EwelinaSokół-Oleś1818
361AleksandraRóżycka1818
361EwaSzypuła1818
363AnnaNosal1818
364KamilaBoba1818
364IlonaMierzchała1818
366OlimpiaMajchrzak1818
367AgnieszkaBugla1818
367JulitaGąsior1818
369JustynaWinkler1818
370KatarzynaBrzoska1818
371MartynaChwila1818
372DorotaKilka1818
372MagdalenaKula1818
374MonikaSroka1818
375MarzenaKrzemińska1818
375MagdalenaWojtacha1818
377MartaJanik1818
378AlicjaOgon17917
379BożenaBielińska38617
380SylwiaJanik36817
381AleksandraFlorek11617
382ElżbietaBiskupek8917
383MonikaMazur8917
384WeronikaPilch9817
385NicolaSkowronek35816
386MarzannaLitwińczuk37616
387KarolinaMalorny51116
388MałgorzataWojdanowska7916
389MajaRost9716
390MonikaMalik7916
391WiktoriaBrulińska8816
392PaulinaKurbiel1616
392AleksandraNowak1616
394MariokaCzapla1616
394IzabelaUrbaniak1616
396MagdalenaCzerw1616
397ŻanetaCuber1616
397AnnaJanota1616
399KatarzynaGarnczarek1616
399KatarzynaKaca1616
401IzabelaJonda1616
402AleksandraKot1616
402SylwiaPłachta1616
404KarolinaZaik1616
405EwaOlesińska1616
406KarinaAbrahamczyk1616
407JolantaBasiaga1616
408AngelinaBujak1616
408KrystynaBulenda1616
410AnitaBrzdęk1616
410MagdalenaBujak1616
412EwaFoks1616
412AnnaPoloczek1616
412KarolinaZajączkowska1616
415NicolSosada1616
416WiktoriaAumiiller1616
416KatarzynaMaska1616
418DominikaŻarska1616
419DariaKwaśniewska28515
420AlicjaKrępa26715
421WiolettaSuliga31215
422KatarzynaWąs6915
423IwonaSalińska8715
424AnetaUlanowska27514
425AgnieszkaKucharska16714
426SoniaSzlędak26614
427AnnaKrasoń31114
428MałgorzataKocyan41014
429AleksandraPolakowicz41014
430SandraDudek41014
431NataliaPiwowarczyk5914
432DorotaPawlak6814
432MariolaPerdian6814
434AgnieszkaMichalik7714
435DagmaraKała7714
436SabinaKlepczyńska1414
436AgnieszkaPałka1414
438KamilaLisowska1414
439JoannaRóżańska1414
439AnnaWójcik1414
441AgnieszkaPodziemska1414
442AgnieszkaJarosz1414
442PatrycjaMajsak1414
444MagdalenaNowak1414
445BarbaraPerka1414
445MarzenaWalczak1414
447MartaBielecka1414
448MagdalenaKlimasara1414
448KatarzynaOsowska1414
450AnnaMakowska1414
451MarlenaZarzeczna1414
452MartaFujarska1414
452KamilaPochcioł1414
454BarbaraPrzesór1414
455EwaZiętek4913
456AleksandraSzczuka4913
457SylwiaMatyl6713
458MagdalenaGrzegorczyk6713
459KlaudiaRudnik11112
460MonikaSeget11112
461AleksandraBartodziej4812
462AgnieszkaSkórok5712
463KatarzynaKaszuba5712
464MartaMika5712
465AnnaCiepiela6612
466KarolinaKaźmierczak1212
466DominikaSzymańska1212
468AgnieszkaPacyna Przybylak1212
468KlaudiaPochcioł1212
470SandraGajda1212
471AleksandraBielewicz1212
471KingaJung1212
473MagdalenaBuchalik1212
474KamilaSurmiak-Kopka1212
475AmeliaNowacka1212
475JustynaParkita1212
477JoannaAndrosz1212
477MałgorzataImiołczyk1212
479JoannaGębska1212
479PaulinaJastrzębska1212
481MarzenaDworaczek1212
481EwaPietraszek1212
481KlaudiaSłomkowska1212
484AnnaAdamus1212
485IzabelaKmiecik1212
485PatrycjaSojka1212
485KamilaSzydziak1212
488KatarzynaOlschimke1212
489AnnaSwoboda11011
490JoannaSojka5611
491BeataGajda1111
492NataliaMalczyk1111
493AniaHamerla1111
494AgnieszkaSołoma1111
495AnitaKobiałka1111
495PaulinaTyczewska1111
497MartaGnacikowska1111
498AnnaStawarczyk1111
498MartaSynal1111
500KatarzynaMatuszny1111
501BasiaNiklasinska1111
502JustynaJaniczek1111
503MonikaKrukowska1111
503EwaMachura1111
505AgataStaszczuk1111
506JoannaKierat1111
506KarolinaSiwy1111
508MariettaKarwot1111
508KatarzynaWiernicka1111
510AnetaBorowska1111
510AgnieszkaChęcińska1111
512MałgorzataMatuszczyk1111
512AleksandraMrozik1111
512KlaudiaWarmińska1111
515AgnieszkaJamrozik1111
515AgnieszkaMiśkiewicz1111
517DariaNowak1111
517BarbaraRumińska1111
519MagdalenaKuczera-Kułaga1111
519MałgorzataOlesiak Zdonek1111
521KasiaKossak1111
521JustynaPlebańczyk1111
523AleksandraBriańska-Kordecka1111
524AnetaBrodziak1111
525JoannaPłonka1111
526NataliaDoroz1111
526KatarzynaŁokieć1111
528MagdaCichy1111
528JustynaSzmajduch1111
530MartaSzczelina1111
531BeataGóralczyk1111
532PaulinaKurzela1111
533KarolinaKoczyba1111
534AnnaPawęzowska1111
535MarzenaKloc1111
536AleksandraBober14510
537EwelinaKolacha5510
538EwaKołodzińska1010
539MonikaBorek1010
539SandraRodak1010
539KatarzynaZielińska1010
542AnnaSzwed1010
543GosiaSiwińska1010
543JoannaWilk1010
545DominikaPyć1010
546MagdalenaCichy1010
547DanutaPamula1010
548KatarzynaBielecka1010
548BeataSzmukier1010
550BeataJanus1010
550NinaMuszer1010
552KatarzynaChomczyk1010
552AgataTabor1010
554JuliaPesel1010
554AnnaSerda1010
556SylwiaDrążkiewicz1010
556ZuzannaGelmuda1010
558GabrielaGrabania1010
558IwonaPatoń1010
558JustynaŻydek1010
561KamilaSikora-Szot1010
562MałgorzataNawalaniec1010
563MagdalenaKoziołko1010
564KatarzynaTopolska1010
565KarolinaNiedziałkowska1010
566KamilaPucher1010
566AngelaWodniak1010
568KlaudiaDyczka-Piekarska1010
568AnnaOlejnik1010
570AleksandraChadajska1010
570AgataKuligowska1010
572EwaWęgrzyn1010
572SylwiaŻokowska1010
572AnnaŻurek1010
575AdelajdaPatyk99
576DorotaKarcz99
576JolantaWiśniewska99
578AnnaBłanik99
578AleksandraKopyto99
580NataliaAbrahamczyk99
581AleksandraKryska99
581JuliaMyszkowska99
583BarbaraFeluks99
583AleksandraStolarczyk99
585AgnieszkaForyś99
585PatrycjaŚlaz99
587AnnaMalczewska99
588JoannaDziechciarz-Duda99
588KatarzynaTomanek99
590KatarzynaLipa99
591MagdalenaCiesielska99
591IwonaGórska99
593MartaSzczepańska99
594KatarzynaKruk99
595DominikaLech99
596PatrycjaOdrobina99
596MartynaSzałowska-Perz99
598KatarzynaBajorowicz99
599MałgorzataZientek99
600AnnaKryczka268
601AnnaSosna88
601JustynaWiechoczek88
603MarzenaLinca88
603KatarzynaSieprawska88
605MagdalenaStępień88
606BognaGwoździewicz88
606MonikaŚliwa88
608IwonaJurek-Kuban88
608KatarzytnaWilińska88
610SandraGros88
610JustynaKita88
612BarbaraJaskowska88
613AnnaJastrzębska88
614AgnieszkaŚliwka88
615MonikaKozioł88
615IzaRedziak88
617JadwigaPiechocka88
618KatarzynaMrozik88
619PaulinaSmolarska88
620MagdalenaMańko-Kuzaj88
620AgnieszkaPietraszek88
622CelinaBurczyk88
622AgnieszkaGładysz88
624IwonaRajfura88
625AnetaKamińska257
626AnnaDuda257
627BarbaraPapiernik77
628EwaPrzybylik77
628PatrycjaSzabłowicz77
630DorotaPrzybylska77
631MartaBosiacka77
631MagdalenaPrzybylska77
633IwonaLoch-Sławska77
634EwaJanukowicz77
634KatarzynaKwiatkowska-Adolf77
636EwaJanuszczak77
636PaulinaPieczka77
638JadwigaNędza77
639JoannaIskra77
640JuliaKasper77
640AnnaTyc77
642KingaStanula77
643DominikaStanula77
644AnnaPukrop77
645AgataBieniek66
645AleksandraPalupska66
647MartynaPawelczyk66
647AgataStudent66
649AgnieszkaDubas66
650MagdalenaCetnarska66
650BożenaPrzewiezlikowka66
652MariolaBełkowska-Rzepka66
652MagdalenaKołaczyńska66
652AgnieszkaPasak66
655MagdalenaCholewa66
655MilenaLysko66
655AgnieszkaMierzwa66
658EwaBartos66
658AleksandraGabor66
658JoannaGołębiowska66
661AgnieszkaZawiła66
662JustynaPłaczek66
663AgataKunecka66
663AgnieszkaNiska66
665JustynaPolasińska66
665EwaSiemińska66
667AnnaWojnowska66
668AgnieszkaBartas66
668JuliaOsadnik66
670KlaudiaLech-Osadnik66
671MagdalenaChojnowska66
671AgnieszkaCyankiewicz66
673AleksandraKłos66
674JagodaKulik66
674BeataLewosz66
674WandaTrybek66
677AnnaGawlina55
677MagdalenaNiedbała55
679JustynaMaruszczak55
679DanutaMroczek55
681ZuzannaBogacz55
681NinaTrzcionka55
683DariaDuda55
683AnetaŚmiłowska55
685AnnaŚwiderska55
686KingaĆwikła55
687KarolinaGrzonkowska55
687MonikaMaciaszczyk55
687SoniaPodsiadłowska55
690SylwiaKreft55
691AnnaKowalczyk55
691AgnieszkaKukurudza55
693MonikaBogacz55
694ZuzannaDawid55
694AnnaPosłuszny55
696AnnaPakulska55
697MonikaDullek55
697BożenaSzyszka55
699ArlenaLeśniak55
700AnnaBańkowska55
700AgataZaryczna55
702JoannaPiwowar55
702MałgorzataYavuz55
704RenataIrytowska55
705AnnaSkrzeczkowska55
706JustynaBajurska55
707MartaPypłacz44
707MagdalenaTymińska-Tomczak44
709SandraKędziera44
710IzabellaHalota44
711KalinaBarczyk44
711AgnieszkaSzczypka44
713KamilaBogucka44
713OlgaTrzaskowska44
715KatarzynaMłynarczyk44
716PatrycjaWiekiera44
717MarzenaHilaszek44
718RoxanaCieślok44
718EdytaHołdowicz44
720LucynaJama44
721BeataHerman44
722DominikaPetrus44
723MonikaWarska-Kubiak44
724SamanthaGołysz44
725AnnaJacoszek44
726AleksandraMańka44
727ArletaSuska33
728CelinaKubiak33
729KatarzynaKurka33
730MajaSzymusik33
731MonikaKura33
732JolantaNiciejewska33
733MonikaMroczek33
734ElżbietaKubista33
735MagdalenaDyczka33
736KatarzynaRodak33
737AgataSkowron22
738MagdalenaLepszy22
739AgnieszkaPaluch22
740PaulinaHabiger22
741JoannaJagielska22
742NataliaNiwińska22
743JolantaWiniarska22
744AnnaTkacz22
745ElżbietaSzojda22
746JoannaNiedziela22
747MagdalenaŁabas22
748AgnieszkaPawera22
749DorotaGórnik11
750AnnaLorenc11
751MariaMuchowska11
752JolantaWolnik11
753AleksandraSojka11
754AgnieszkaPaździor11
755KarolinaPawełczyk11
756AgnieszkaKret11
757OliwiaGlanc11
758NataliaStrzoda11
759SylwiaSosin11
760JoannaHudaszek11
761JoannaPiekarczyk11
762DanutaKucharska11
763MariaJacoszek11
764AnnaWarcholińska11
765MałgorzataKaczmarska11
766WiktoriaWarcholińska11