Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (M)

Wyniki klasyfikacji biegowej mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

 

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1AleksanderZięba90100190
2MateuszMichalec9095185
3PrzemysławKoziarz8890178
4MichałSawicki9580175
5AdamBuchta8686172
6AdamKukowka8682168
7WojciechBrom8484168
8RafałMikołajczyk7882160
9KrzysztofSzewczyk7280152
10PiotrKlimczak8072152
11JózefChmielorz7676152
12MichałMaliszewski7864142
13TomekWójcik6274136
14JakubMarekwica6470134
15MarekAdamczyk5474128
16DamianLorisz5270122
17ŁukaszKuraś5466120
18ŁukaszKaszuba5862120
19PawełCieślik5660116
20KrzysztofRoehrich4172113
21JakubWojas5852110
22MichałŻelasko4460104
23GrzegorzBajer4658104
24RafałFormicki100100
24KubaTesluk100100
26OliwierMutwil100100
27KonradŁuszcz435497
28BartłomiejPeteja207696
29KrzysztofOleksy484896
30JakubLysko9595
31SebastianPająk9595
32PiotrJachimski9090
33MaciejGarnowski8888
33MieszkoMaliszewski8888
35PawełWidawski8888
36MateuszFalejczyk8686
37KamilGadomski8484
37PiotrLupa8484
39MichałPaszkiewicz8282
40ŁukaszKretek8282
41SzymonWąsowicz8080
42KamilBiały314879
43PrzemysławDenicki7878
44MateuszMuskała7878
45BartłomiejKnopek7676
46DamianBrzeziński7474
47MarekBogdoł7474
48TomaszPrzybylski215273
49JakubMazur403272
50AlanMichalski7272
51ŁukaszSmolik46670
52PawełStacha452570
53PiotrKolka7070
54DawidWłodarczyk7070
55ŁukaszUrych244468
56JacekPikuła254368
57SebastianBłaszczyk6868
57TomaszTekieli6868
59DamianMazur6868
59KrzysztofStanclik6868
61ŁukaszMajewski165066
62AndrzejOlender204666
63BogdanGołębiowski6666
64JanMroczek6666
65PatrykDolezik6464
65MartinJonáš6464
67DamianFoks184563
68MarekPilszek303363
69JacekMachalica323163
70AdamJuzyk6262
71Jan Ciepiela6262
72BeniaminWojniusz6060
73SławomirTracz6060
74IgorKaszewski184058
75ŁukaszZięba243458
76BeniaminLniany5858
77DawidWerra5656
78JarosławBakuła5656
78RafałOlejnik5656
80KrzysztofMatuszny5454
81BartoszSaliński203353
82MichałSzwarczyński143852
83GrzegorzNoworyta5252
84MarekGajewski212950
85TomaszOpuchlik5050
85AndrzejTrela5050
87TomaszPszonak5050
88ŁukaszŁyp143549
89HubertMisz282149
90MariuszGórski39948
91DariuszFilipek262248
92MichałGóra4848
93TomaszFamuła83947
94TomaszChrząścik123547
95PiotrSzymański202747
96ArkadiuszImiołek232447
97BartłomiejSchab4646
98GrzegorzSygut4646
99MateuszKuraś4545
99GrzegorzWyrobiec4545
101IreneuszWieczorek301444
102IreneuszMyjak4444
103KonradBruch4444
104GrzegorzPodoba4343
105SebastianBieniek4343
106WaldemarSzydłowski222042
107JanuszJugo4242
107MichałPernikoza4242
109PiotrBalicki4242
109MarcinDudek4242
111MariuszChrzanowski4141
112PawełDarda4141
112PatrykRychlik4141
114MaciejMatuszczyk4040
114MarcinPawlikowski4040
116ŁukaszChorążewicz3939
117ŁukaszSkorupa3939
118BartoszGomółka162238
119PiotrJanikowski201838
120DariuszŻmijewski182038
121PiotrJakubowski3838
121TobiaszWitek3838
123GrzegorzPiecuch3838
124DawidKałuża3737
124WojciechKowalczyk3737
126ArturMichalik3737
126ŁukaszSkok3737
128WojciechStach63036
129KrzysztofMędrek201636
130TadeuszGiemlik162036
131DariuszGawenda3636
131MichałSzymański3636
133ŁukaszKawka3636
133DariuszŚpiewak3636
135AdamMachowiak3535
136RafałRoskosz3535
137AdamWesołowski161834
138TomaszSzafarczyk161834
139MichałNowak3434
139RafałWójcik3434
141BartoszWójcik3434
142SebastianRychlik92433
143RadosławGołkowski3333
144BartłomiejDziubla3333
145MarekChrapkiewicz122032
146PiotrŻydek122032
147MichałJarosz122032
148KarolKajzer141832
149MarcinWlazło181432
150KrzysztofKajzer141832
151TomaszKowalski3232
151WojciechLitwiński3232
153KrystianLabiak82331
154MariuszMazur102131
155ŁukaszKowalewski112031
156MarcinHoleczek201131
157KacperMichalik112031
158MarcinBieda112031
159KamilPandzich112031
160MiosławJasiński3131
161PiotrZając3131
162PiotrSiwek102030
163RafałHamik121830
164KrzysztofAgdan121830
165ŁukaszWilżyński141630
166ZdzisławTeper141630
167LeszekKozioł161430
168PiotrGierczak3030
169AdamTuleja92029
170TomaszRybak111829
171BartłomiejBetka111829
172MarcinPeter2929
173JakubMikołajczak2929
173PiotrPindel2929
175PawełKarlik101828
176MariuszKrajewski121628
177DariuszPompa121628
178MarcinUlman121628
179MichałPajączkowski141428
180PiotrMurczek2828
180MateuszRozenbajgier2828
182PiotrNoras2828
183ArturGierok91827
184RafałBartoszek161127
185MichalKulik2727
185MateuszMielańczyk2727
187MarcinKuśka2727
188RafałPolański101626
189GrzegorzPasterczyk101626
190FabiuszOrlik101626
191MarcinŻylak101626
192MarcinKulik2626
193AndrzejGaudyn2626
193SzymonWoźnicki2626
195AdamKocot91625
196KrzysztofSzczęsny111425
197MariuszKoniec2525
197SebastianKosmala2525
199RafałRzepka81624
200JarosławGóralski91423
201ŁukaszSzczepanek91423
202PrzemysławPiątek91423
203GrzegorzStępień111223
204SławekGwioździk111223
205KrzysztofJanus121123
206TomaszKotwicki2323
206KrzysztofOpiołka2323
208LukaszBukowski81422
209KarolStochnij81422
210SebastianPawlak101222
211RafałLubski111122
212SzymonBoryczka2222
213TomaszBieta91221
214MarekSodowski91221
215DariuszWalkowski101121
216TomaszHuchro101121
217DamianPeruń111021
218KonradMalotta101121
219MaksymLanger81220
220JanDuda81220
221AleksanderNowakowski91120
222IgorGolonka91120
223DamianKajzer91120
224PawelKrawczyk91120
225PawełIwaniuk2020
226MariuszKulawik2020
227MariuszIzdebski2020
228MarekHajda2020
229MarcinZwoliński2020
230PawełKaczwiński2020
231JacekBrzoska2020
231TomaszKotliński2020
233MarcinFoltyn2020
233ŁukaszGierczak2020
235TomaszKotyrba2020
236WojciechDurak2020
237BartoszLar2020
238MarcinRuszkiewicz2020
239MarcinWicik2020
240MichaelFrey2020
241JanMusialik2020
242PrzemysławDrozd2020
242SzymonKiera2020
244ŁukaszKostrzewiński2020
244MariuszStruzikowski2020
246DanielMalec12719
247AndrzejMiśkiewicz81119
248PiotrJanoszka81119
249MaciejLankowski91019
250SebastianMadejski10919
251RafałKaźmierski71118
252TomaszBrzozowski71118
253RafałSkutnik71118
254RomekMatura81018
255BartoszBiałas81018
256PiotrWyleżoł9918
257ŁukaszSojka9918
258DanielOciepka1818
259SzymonKołak1818
260HenrykFigiel1818
260RemigiuszOczko1818
262ŁukaszSuchy1818
263PrzemysławMasiewicz1818
264JakubKukliński1818
265RafałKsiążek1818
266MarcinMucharski1818
266AdamZiółek1818
268MarekRola1818
269MateuszKozieł1818
269FranciszekMarek1818
271MarekDewor1818
271DamianKisiecki1818
273JanKantorosiński1818
273ŁukaszNoga1818
275ZbyszekSieja1818
276PrzemysławSroga1818
277SebastianAdamek1818
277TomaszRusin1818
279AdamPeca1818
279ArkadiuszSroga1818
281MichałKrzewski1818
282PawełBędkowski1818
283DariuszMarszałek71017
284StanisławZięba71017
285PawełDługosz8917
286ŁukaszKulasza8917
287MichałLiptak41216
288AdamRost61016
289SebastianTatuś61016
290AndrzejGrabda61016
291MichałCzarski61016
292ŁukaszDuda7916
293PiotrSkoczylas8816
294ArkadiuszJankowski1616
294DawidMierczak1616
296MateuszWejman1616
296JacekZych1616
298MarcinKarczyński1616
298KrzysztofSzepelak1616
300TomaszKowalczyk1616
301MarcinGil1616
302DominikRybiński1616
303MichałGałkiewicz1616
304MarekGolasz1616
305GrzegorzMandrysz1616
306GrzegorzNowak1616
306MichałŚwierczyński1616
308NorbertLatacz1616
309JakubPasieka1616
309TomaszŻokowski1616
311ArkadiuszBaranowicz1616
311ErnestMisiurek1616
313SebastianWawrzak1616
314JarosławBok1616
315ŁukaszŚliwakowski51015
316DariuszHorbacz51015
317KonradWiltosiński51015
318JakubZawada6915
319ŁukaszBuczak6915
320PiotruśGrodoń41014
321BartoszGruchlik5914
322ArkadiuszSzymkiewicz5914
323ŁukaszSzyszkowic5914
324JacekSobczak5914
325RafałKulpok6814
326TomaszChęciński1414
327AdamRusin1414
327SebastianZapart1414
329ŁukaszGarbacz1414
329TomaszKapler1414
331ŁukaszKalina1414
331RobertRedziak1414
333BogdanMystek1414
334PiotrGórny1414
335JakubGarncarz1414
335RadosławWójcik1414
337BenedyktCiastek1414
337MaciejGierlotka1414
339ŁukaszPidanty1414
340AdamStaniczek1414
340MarekSulin1414
342PawełKociuba1414
343GrzegorzBloch1414
344AndrzejBuchała1414
345KamilKowalik1414
345DamianUrbanowicz1414
347SławomirLitwinski1414
348ArturUrbańczyk1414
349SebastianRespondek4913
350HenrykToporek4913
351SławomirRaczek5813
352KamilWilżyński6713
353AndrzejKańtoch3912
354HubertDobrocinski3912
355AdamPawełczyk4812
356DawidGrębosz1212
356KrzysztofJasiński1212
358ŁukaszAdamczyk1212
359RafałHanak1212
360MichałCzubala1212
361PatrykJędrusiak1212
362SławekSobczak1212
363RafałFey1212
364ŁukaszOwsikowski1212
364DariuszSzaganiec1212
366KrzysztofHankus1212
366AdamNawrocki1212
368SzymonPająk1212
369PiotrKopeć1212
370ŁukaszSindut1212
371MateuszJaworski1212
371PiotrKrawczyk1212
373MiroslawBrzytwa1212
374MarcinMejza1212
375MarekWochnik1212
376TomaszNowacki1212
377MichałKucharski2911
378AndrzejKondziołka3811
379DariuszDziałowski3811
380TomaszGoryczka4711
381SzymonBabiński1111
381PiotrNowak1111
383TomaszGeisler1111
383MichałMajewski1111
385KordianKałuża1111
386DawidWojtasiński1111
387KrzysztofBasiaga1111
387KrystianKoza1111
389PrzemyslawJaworski1111
389TomaszMatera1111
391AdrianĆwięczek1111
392PiotrekGołębiowski1111
392PiotrJurczyński1111
394JakubBryzek1111
394BartłomiejLotko1111
396MateuszPietras1111
396PiotrWłasiński1111
398ArturJastrzębski1111
398ŁukaszRekosz1111
400MarcinPająk1111
401ŁukaszPiłat1111
401KonradRembacz1111
403PatrykMatioszek1111
404PrzemysławSiudy1111
405PawełLejwoda1111
406DawidGros1111
407FranciszekOlesiak1111
408KrzysztofZembrzuski1111
409MariuszKloza1111
410KamilSobota1111
410RafałZyzik1111
412GrzegorzGolasiński1111
413JordanKowalczyk1111
413KamilWichary1111
415PawełPindel1111
416GrzegorzWawrzyczek1111
416MateuszWojdas1111
418PiotrGrzesiczek1111
419MarekChmieliński1111
420BartoszMiś1111
420RobertSieczka1111
422RobertKrupa1111
422KamilKwapisz1111
424MateuszJaracz1111
424RemigiuszRybak1111
426MateuszBaranowicz1111
426PatrykKwiatkowski1111
428JarosławWyleżoł1111
429PawełCholewiński1111
430AdamMalinowski1111
430ArkadiuszStolorz1111
432RyszardKrzysztofik1111
433MikołąjWiśniewski1111
434RafałCichoń1910
435AdamKulisz2810
436TomaszPabich3710
437PawełRusek1010
438SzymonPytlik1010
438TomaszZakrzewski1010
440PiotrBreguła1010
440MichałSuchowski1010
442MarcinKudyniuk1010
442TomaszMańka1010
444MichałPaś1010
444KacperWaliczek1010
446IreneuszDobrowolski1010
446RafałDziagacz1010
448PiotrJędrzejak1010
448GrzegorzMajchrzak1010
450DominikKania1010
450WojciechStolarz1010
452WojciechAugustyn1010
453MarekŻeliński1010
454MarcinOses1010
455TomaszWcislo1010
456PrzemysławSoj1010
457PawełKamoda1010
458TomaszBrom1010
458KrzysztofCzapski1010
460AleksanderBiałecki1010
460JarosławMarek1010
462MaciejPietryga1010
463AndrzejBorzęcki1010
464JakubDawid1010
465RyszardGołba1010
465WojciechSzczurek1010
467MichałLesz1010
467JakubWąsik1010
469KrzysztofKędziera1010
470GrzegorzDworaczek1010
470KacperWąsik1010
472PawełBednarczyk1010
472MichałWręczycki1010
474SzymonRaszczyk1010
475AdamKrajewski1010
476ŁukaszKociszewski1010
476PawełSzymkowiak1010
478PrzemysławKutrzyk1010
479DariuszKubacki1010
480AdamKnetka1010
481MateuszJakubiec1010
482PiotrBujoczek1010
482DanielDudys1010
484JozefWolinski1010
485MarcinFurtok1010
485ŁukaszNowak1010
487GrzegorzKowalczyk1010
487SzymonPiecuch1010
489PawełPostolski1010
489WojciechTrojanowski1010
491MarekFamuła279
492MichałBorys279
493PiotrAntonczenko279
494TomaszKrępa279
495MaciejHadziński279
496DamianDaszek99
497AdamSzerszeń99
498PiotrOstaszewski99
498TomekWójcik99
500SzymonKrawiec99
501MariuszNiemczewski99
501StanisławRomowicz99
503DominikBiskupek99
503SebastianZieliński99
505MirosławKubicius99
506KrzysztofDziadkowiec99
506DawidFilusz99
508DawidKuta99
509MichałDepta99
509ArturSkrabel99
511SebastianRaczek99
512ŁukaszWyrzychowski99
513KrystianStawarczyk99
514TomaszOlbromski99
515MaciejMałodobry99
515DawidSas99
517EmilFigzał99
518JakubPalik99
519ŁukaszChylewski99
519RafałMrozik99
521KrzysztofJasicki99
522JarosławJankowski99
523AleksanderJarasz99
523GrzegorzSzpernalowski99
525DariuszBrzeziński99
526RafałPietruch99
527LukaszSobczak99
528ŁukaszKocur99
528WojciechRymaszewski99
530PiotrKluska99
531WojciechKról99
532ArturHandzlik99
532KrzysztofPiekarz99
534RomanBiałek99
535MirosławGratka99
535KamilZielonka99
537MichałChomczyk99
538JacekGrzelec99
539AdamKucharski99
539MarcinPatalong99
541KrystianHytrek88
542BogdanMulewski88
543PawełStawiarz88
544KarolDobrocinski88
545AdamSitko88
545PiotrStaniek88
547MarcinNiezgoda88
547GrzegorzRadzięta88
549MirosławKsiężyk88
550MarcinKubanek88
550AdamPoloczek88
552MirosławSznajder88
553KarolSichma88
554GrzegorzNec88
555MarekChmieliński88
555AdamPolaczek88
557RafałKamiński88
558BartoszStanek88
559ArekRzeszowski88
560BartoszPrzyborek88
561TomaszBanasik88
562KrzysztofFigiel88
563TomaszCholewa88
563KrzysztofSchön88
565KamilKozieł88
566ŁukaszBogucki88
567AdamJuraszczyk88
568DariuszKawalec88
569ArturBiskup88
569RafałGabrylewicz88
571AndrzejPacewicz88
571MichalSieprawski88
573MałodobryMaciej88
573MichałSas - Rośkowicz88
575KrzysztofGargula88
576JerzyGogolin88
576PiotrNawrocki88
578RobertŚwitała88
579MariuszTórz88
580MariuszKiser88
581DariuszJanukowicz88
581PawełSkoczylas88
583TomaszChęciński77
584PiotrKraiński77
585RobertMajda77
586DawidRyz77
587MarekLysko77
588DariuszDelewski77
589SzymonPiecha77
590MaciejKuśnierz77
591MarekJędrycha77
591RobertRogoziński77
593AronZubel77
594ArturCupiał77
595AdamManiura77
596AdrianPardela77
597AndrzejTracz77
598MarekRutszke77
599KrzysztofDrążkowski77
600ArturOsman77
600TomaszPytka77
602FilipSzymański77
603TomaszKotuliński77
604RafałBlacha77
604AdrianLorek77
606WojciechAdamus77
607PiotrNowacki77
608AdamJeżewski77
609ArkadiuszKopka77
609MichałMika77
611DariuszKawecki77
612JakubBajurski77
612KamilŚwitała77
614SławomirSojka77
615BartoszGrabiwoda77
615BartoszKukurudza77
617AdamGross77
618JanuszGębala77
619JakubUhorczak77
620SławomirBajurski77
620MariuszJabłonka77
622TadeuszNowak77
623JacekKaczmarski77
624DamianPiwowar77
624KrzysztofSówka77
626JeremiaszGórniak77
627ArturPawelec77
628AdamSokół66
629AndrzejHałoń66
630KrzysztofSiwy66
631MichałGros66
632JerzySzyrocki66
633PiotrKarmański66
634LeszekMilejski66
635LesławBentkowski66
636AdamJaskóła66
637JakubKurzela66
638KazimierzGołębiowski66
639MirosławDragon66
640MichałZubel66
641AndrzejPloch66
642MateuszRadecki66
643PatrycjuszŁopusiewicz66
644PawełRamos66
645MarcinHajduk66
646MateuszHabiger66
647MarcinBrudnowski66
648DanielSiejda66
649AdamSpyra66
650MichałWiniarski55
651DarekKrzymowski55
652KrzysztofSacha55
653PrzemysławLesko55
654MarcinKostorz55
655MaciejDuda55
656WojciechNowakowski55
657RafałRapcia55
658TomekWacławek55
659MichałWęgrzynowicz55
660SławomirSmolk55
661RyszardBadura55
662ZbigniewMrożek44
663WojciechPielok44
664KacperNiestroj44
665TomaszBaranek44
666GrzegorzKugiel44
667KamilSmołka44
668MarekSobieski44
669GrzegorzTomczyk44
670MaciejKozubski44
671MirosławTrzcionka44
672RafałGawroń44
673BartłomiejKuś44
674MichałŻuk44
675KrzysztofSkrzypek33
676BartłomiejLorenz33
677TomaszPrzybysz33
678AdamHajduk33
679GrzegorzCzarny33
680TomaszTreffon33
681SebastianJędryka33
682MirosławSalisz33
683RafałKorkosz33
684RafałJacoszek33
685PawełSito33
686PiotrBladowski33
687KrystianPaczuła33
688TomaszJacoszek33
689BartoszKosakowski33
690SergiuszJanik22
691MarcinSkowron22
692RobertKulisz22
693PiotrGórnik22
694WojciechLalewicz22
695AleksanderSuseł22
696WiesławGocałek22
697SebastianPolasiński22
698WojciechFigiel22
699MariuszFigiel22
700AdrianSkutela22
701TomaszKarolczyk22
702KajetanSosin22
703AdamSosin11
704MarcinKurkowski11