Wyniki Grand Prix MK team – Nordic Walking (K)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

 

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1JoannaKołodziej100100200
2DorotaBagińska9595190
3MonikaFurtak8890178
4AnnaWyleżoł8686172
5MonikaHajduk-Dołba8082162
5JoannaMarekwica8280162
7AleksandraMandrysz7278150
8ViolettaGembala7674150
9KarinaMrugała5864122
10DorotaZadroga5262114
11ZofiaGrabda5054104
12JolantaGwóźdź375693
13IzaLipińska405292
14AnnaDanielewicz9090
15KrystynaDomin454489
16MagdalenaKulawik8888
17EwaJastrzębska8484
17AleksandraTaisner8484
19MonikaKubacka7878
20AnnaMalik7676
21AleksandraDylong561874
22LucjaWajzer7474
23JoannaOgłaza264672
24MonikaZuber7272
25IrenaMałka323971
26LucynaKansy7070
26MałgorzataTyzo7070
28KatarzynaŁoskot-Fit6868
28MagdalenaNowacka6868
30DanutaWarzocha274067
31AnnaBiałas6666
31MarzenaTomas6666
33MartaMaceluch6464
34JoannaNowak293463
35AnetaAdamus333063
36SylwiaKasprzyk6262
37AgnieszkaBachowicz6060
37KatarzynaHilgner6060
39AnnaBiałasik203858
40SylwiaMiklis-Ślaga233558
41JolantaMilert5858
42KamilaSichma203656
43BeataDarda5454
44MałgorzataRudowska183250
45BarbaraJezusek5050
46KatarzynaRomańska123749
47MonikaNeznal183149
48IzabelaGrzanka4848
48MagdalenaKobylanska4848
50MariaWower252247
51EwaGaździcka-Wódka4646
52BeataGrela4545
53ElaGwioździk281644
54JudytaSzcząchor4444
55AgnieszkaKrzemińska4343
55JustynaMaziewska4343
57UrszulaCieśla241842
58SylwiaNiestrój4242
58AleksandraRaczyńska4242
60MichaelaBobrzyk4141
60MartaSomiak4141
62TeresaKonopka202040
62AlicjaTkocz202040
64KarinaPiaszczyńska202040
65JoannaMika182139
66MariolaKirsz3939
67LucynaZiecina201838
68DorotaGazda3838
69ElżbietaTomczyk162036
70RoksanaJakubowska3636
71AnnaSkolud112435
72MartynaJakubowska3535
73UrszulaZielińska142034
74ElżbietaCzapura161834
75JoannaMieszczanin3434
76MarzenaŻelezik3333
77MagdalenaLanger112031
78GabrielaGajewicz-Rogala3131
79LidiaWilżyńska161430
80HannaCelary3030
81IzabelaNiemiec2929
82AnnaStarostka141428
83KlaudiaChwoła141428
84AleksandraWerner2828
85AlinaNowakowska111627
86IzabelaKerger2727
87DorotaBeno-Gesikowska121426
88AleksandraBanasik121426
89BeataChwoła141226
90IwonaAdamaszek2626
91MariaRusek141125
92JolantaJażdżewska141125
93WiolettaBarwicka2525
94AnnaLankowska121224
95JolantaTowarek111223
96AnnaSieczka2323
97IzabelaKrzak111122
98AleksandraFiszer-Kubiczek111122
99AgataMuszer111122
100JolantaKowalewska2222
101MariaLabus111021
101BeataMatusiak101121
103TeresaCieślik101121
104PatrycjaKowalczyk101121
105BogumiłaPawlik101121
106IzabelaSzlędak101121
107KatarzynaKania101121
108KrystynaStachura2121
109EwaFamuła91120
110AgnieszkaBlachnik101020
111DorotaKozioł-Żurawska101020
112OlgaSkupień2020
112AnnaStypka2020
114MagdalenaGrząś2020
114WirginiaRosińska2020
116JoannaOmelańska2020
117DorotaWrucińska2020
118MartynaDawid2020
118IzabellaSikora-Murczek2020
120JolantaWolnik1818
121UrszulaPrzyrowska1818
121IwonaSwat1818
123MonikaKilińska1818
124IwonaAntolik1818
124GrazynaPłuchowska1818
126AlicjaSzwarc-Litwińska1818
127AnnaGrzesińska1818
127IrenaSopala1818
129AnnaKrawczyk1818
129IzabelaRomowicz1818
131MonikaKondziołka1818
131AnnaKordon1818
133MagdalenaGajewska1616
133IwonaWojciechowska1616
135AldonaDobrzyńska1616
135BożenaGruszka1616
137EwelinaWidera1616
138SylwiaZych1616
139AleksandraHajzyk1616
139JustynaŁoszajć1616
141AnnaWarcholińska1616
142GrażkaŁukasik1616
142TeresaMichalak1616
144EwaBarnaś1616
144IwonaZaradna-Szymańska1616
146JustynaNowak1616
147MarlenaDziuba1616
148KatarzynaBorkowska-Kowal1414
149KorneliaBorkowska1414
150DanutaPacyna1414
151IzabelaSurdel1414
152KrystynaTeinert1414
153IzaDobiecka1414
154AgnieszkaMatioszek1414
155AgataŻelazko1414
156SylwiaKluska1414
157SylwiaOberska1212
158MałgorzataPuchała1212
159KlaudiaPietruszka1212
159AleksandraProszowska1212
161LidiaBączyk1212
162JolantaKlachacz1212
163TeresaKałuża1212
163KatarzynaSogorska1212
165KatarzynaDalecka1212
165KatarzynaKaszuba1212
167BarbaraLubowiecka1212
168EwaPaszyńska1212
169BeataWidenka1212
170AnetaLudyga1111
171AnnaWróblewski-Bielec1111
172MałgorzataArter1111
173DanutaArmatys1111
173MarzenaZawadzka-Kloska1111
175NataliaBugiel1111
176HalinaRyszko1111
177IzabelaSikorska1111
177DanutaSzala1111
179BeataLatkowska1111
179MartaWarda1111
181MichalinaRegulska1111
181AnetaSzudeja1111
183UrszulaKopeć1111
183JoannaSzafarczyk1111
185AgnieszkaWątroba1111
186AnnaMarek1111
187IwonaBubalik-Jarosz1111
187JoannaWarot1111
189BarbaraBromboszcz1111
190BarbaraMika1010
191AleksandraSmerczek1010
191KatarzynaZocłońska1010
193SylwiaCiesielska1010
193BeataGość1010
195KingaJamrozik1010
196AleksandraGorzawska1010
196BarbaraPałasz1010
198IrenaŁysko1010
199MichalinaNowak1010
200CelinaNowak1010
201ZofiaŻelazo1010
202OlgaSerwotka1010
203SylwiaPrzechrzta1010
204GabrielaNowakowska1010
205MałgorzataHorzela1010
206AngelikaWyrwich99
207AgnieszkaGibowicz99
208BeataSpyra99
209AnnaFigiel99
210AgnieszkaBurdak99
211BeataCzarnynoga99
212IlonaBuchała99
213AnnaMadej99
214AlinaBielec99
215BarbaraSzypuła99
216EwaRóżewicz99