LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.

D3 – bieg dziewczynek na 300 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D4 – bieg chłopców na 300 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D5 – bieg dziewczynek na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D6 – bieg chłopców na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D7 – bieg dziewczynek na 700 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).
D8 – bieg chłopców na 700 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).

D9 – bieg dziewczynek na 300 metrów.
D10 – bieg chłopców na 300 metrów.


W biegach od D1, D2, D9 i D10 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.

W biegach od D3 do D8 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.


Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
135MajaAdamczykCzyżówkaVictoria Trzebinia700 mD712:05
199JanAgdanCzeladź300 mD1012:20
60JuliaBabińskaZabrzeTriDivision400 mD511:50
61KamilaBartosikSosnowiecB4400 mD511:50
174MatyldaBartoszekRuda Śląska300 mD912:15
175NataliaBącolRuda Śląska300 mD912:15
200WojciechBącolRuda Śląska300 mD1012:20
96BartoszBiałekGliwiceGwarek Zabrze400 mD611:55
28MajaBiałekGliwiceLet's Dance300 mD311:40
97MaksymilianBiałochRuda Śląska SP 8 Ruda Śląska 400 mD611:55
176AgnieszkaBielecZabrze300 mD912:15
98MarcelBinioChruszczobród400 mD611:55
177MagdalenaBogdołSiemianowice Śląskie300 mD912:15
99JanBożekKatowice400 mD611:55
100RadosławBrzozowskiDąbrowa Górnicza Przedszkole400 mD611:55
178AnnaBuglowskaŚwierklaniec300 mD912:15
1AnnaCebulaCzeladź50 m D111:30
136WeronikaCenkierŁaziska GórneMOSiR Łaziska Górne700 mD712:05
62AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa nr 15400 mD511:50
2AlicjaCymaraKatowice50 m D111:30
29ZosiaCyrusRybnik300 mD311:40
63ZofiaDanowskaKatowice400 mD511:50
30LiliannaDąbrowskaSosnowiec300 mD311:40
137PaulinkaDejasKatowiceSP 37 Katowice 700 mD712:05
154KamilDudaSiemianowiceSp nr 13 Siemianowice Śląskie700 mD812:10
138TatianaDworaczekBytomDworaczek Team700 mD712:05
155BartoszDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice 700 mD812:10
156WiktorDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice 700 mD812:10
157MateuszDyrkaPrzeczyceSP Przeczyce700 mD812:10
139MartynaDziergaSiemianowice ŚląskieSP 3 Siemianowice Ślaskie700 mD712:05
140OliwiaDzierżekSosnowiec700 mD712:05
158AdrianFicekKatowiceFrelki 700 mD812:10
141MagdaFigielKatowice Sp 53 Katowice 700 mD712:05
179AlicjaFijołekChorzów300 mD912:15
180MajaFijołekChorzów300 mD912:15
64KarolinaFilipekTychy Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec 400 mD511:50
47KrzysztofFilipekTychy Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec 300 mD411:45
65MichalinaFilipkowskaKatowiceSp 20400 mD511:50
101SzymonFronkKatowice400 mD611:55
102StanisławFundamentSiemianowice SląskieSp 6 Siemianowice Śląskie 400 mD611:55
103OliwierGajdaKatowice400 mD611:55
31MałgorzataGajewskaKatowice300 mD311:40
104MateuszGajewskiKatowice400 mD611:55
181JuliaGallusKatowicewild cats300 mD912:15
201NatanGiereśMysłowice300 mD1012:20
48DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam300 mD411:45
3ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam50 m D111:30
49KarolGogolaKatowice300 mD411:45
142DorotaGrabowskaSiemianowice Śl.Sp 20 Siemianowice Śląskie 700 mD712:05
105PiotrGrabowskiSiemianowice Śl.Sp 20 Siemianowice Śląskie 400 mD611:55
66MartynaGrudniokKatowiceCarbon OCR Racing Team400 mD511:50
182HankaHajdukBędzin300 mD912:15
106KrystianHamikChełm ŚląskiHamster Team400 mD611:55
159DominikHerliczkaGliwice AML-FLY TEAM700 mD812:10
107OliwierHerliczkaGliwice AML-FLY TEAM400 mD611:55
108SzymonHerliczkaGliwice AML-FLY TEAM400 mD611:55
67AmeliaHorzelaKatowiceSP 35 Katowice400 mD511:50
50NatanJankowskiSosnowiec300 mD411:45
183JustynaJeleńSiemianowice Śląskie Przedszkole nr 9 300 mD912:15
143MartynaJuzykRuda ŚląskaBiegamy z Sercem700 mD712:05
109JakubKaczmarekSosnowiec Przedszkole nr 39400 mD611:55
160KarolKajzerKatowice700 mD812:10
211KsaweryKajzerKatowiceSP 66 Katowice400 mD611:55
110KamilKandziaSiemianowice Sp 20400 mD611:55
111MateuszKandziaSiemianowiceSp 20400 mD611:55
51JakubKaraśChorzów300 mD411:45
32LiliannaKaszubaCzeladź#czeladzbiega300 mD311:40
161OliwerKaszubaCzeladź#czeladzbiega700 mD812:10
4AlicjaKlimekRuda Śląska Śląsk Runners50 m D111:30
68AmeliaKlimekRuda Śląska Śląsk Runners400 mD511:50
144AlicjaKlozaPyskowiceSp 6 Pyskowice700 mD712:05
112MateuszKlozaPyskowicePrzedszkole nr.5 Pyskowice400 mD611:55
162AdrianKnychałaKatowice700 mD812:10
113DominikKopećKatowiceSp 34 katowice400 mD611:55
69KarolinaKopećKatowiceMp 16 Katowice400 mD511:50
70NataliaKorkoszSiemianowice ŚląskieSTO Bytom400 mD511:50
33AntoninaKoziołBoguszyce300 mD311:40
71LauraKrawczykRuda SlaskaŚląsk Runnes 400 mD511:50
72LiliannaKrawczykRuda SlaskaŚląsk Runnes 400 mD511:50
34ZuzannaKrupaRadzionków300 mD311:40
15HenrykKsiężykChorzów50 m D211:35
73MagdalenaKubackaKatowiceSP 15 Katowice400 mD511:50
35MartaKubackaKatowiceMP nr 2 Katowice300 mD311:40
163JakubKubiakSosnowiecRebellion of Free Runners 700 mD812:10
74TamaraKuczyńskaKatowiceSP 33 Katowice400 mD511:50
202JaśKuczyńskiKatowiceGornik loto 300 mD1012:20
16BartekLatusekKatowiceżłobek Bajkowa Kraina50 m D211:35
114JakubLebekKatowice400 mD611:55
184JuliaLebekKatowice300 mD912:15
185MichalinaLemańskaGliwice300 mD912:15
203StanisławLepszyPiekary Śląskie 300 mD1012:20
115AntekLiptakKatowiceMonkey Fly 400 mD611:55
17MikołajLorenzTychy50 m D211:35
5KamilaMajewskaSosnowiec50 m D111:30
36ŁucjaMalikSiemianowice Śląskie300 mD311:40
52DominikMałeckiRuda Śląska 300 mD411:45
164JakubMarekwicaKatowiceMk team700 mD812:10
53DamianMastejKatowice300 mD411:45
186EmiliaMaślakŚwiętochłowice300 mD912:15
6AlicjaMazurSiemianowice Śląskie50 m D111:30
116MaksymilianMoensKatowiceSzkoła Podstawowa nr 35 Katowice400 mD611:55
165MateuszMrozekRuda Śląska Stowarzyszenie Kokardka700 mD812:10
75NataliaMurczekBojszowy400 mD511:50
76PaulinaMurczekBojszowy400 mD511:50
187AmeliaMusiołKatowice300 mD912:15
37PolaMuszerKatowiceMP Nr 52 Katowice300 mD311:40
117JakubMuszyńskiKatowiceFlyTeam400 mD611:55
166DawidNagórzańskiSiemianowice ŚląskieSIEMIANOWICZANKA700 mD812:10
18AdamNawrocki-LentzyGliwice50 m D211:35
19OskarNawrocki-LentzyGliwice50 m D211:35
167AdrianNiedzielaKatowiceSp 51 Katowice-Giszowiec700 mD812:10
204FilipNiedzielaRuda Śląska300 mD1012:20
77MartynaNiedzielaKatowiceSp 51 Katowice-Giszowiec400 mD511:50
54AdrianNiskiChorzów 300 mD411:45
118AlanNowakKatowiceMK TEAM400 mD611:55
145HannaNowakowskaKatowice700 mD712:05
119WojciechNowakowskiKatowice400 mD611:55
7AnnaOgłazaKatowice50 m D111:30
78KarolinaOgłazaKatowice400 mD511:50
168MateuszOgłazaKatowice700 mD812:10
55CezaryOleszekCzeladź300 mD411:45
38MajaOpiłekKatowiceEuvic300 mD311:40
120SebastianOstrowskiKatowice400 mD611:55
146NataliaOświęcimskaBytom700 mD712:05
79OlgaPająkKatowiceSP 54 Katowice400 mD511:50
205MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie300 mD1012:20
206GabrielPandzichKatowiceCarbon OCR Racing Team300 mD1012:20
147MagdalenaPatykRybnik700 mD712:05
20FranciszekPawelecSzczekociny50 m D211:35
8LenaPawełczykKatowice50 m D111:30
56KacperPawlikZabrze300 mD411:45
148NataliaPawlikZabrze700 mD712:05
80LauraPietrasikKatowice 400 mD511:50
81LenaPietrasikKatowice 400 mD511:50
121DawidPietrzykKatowice 400 mD611:55
39VanessaPietrzykKatowice 300 mD311:40
188AnastazjaPiowczykKatowicewild cats300 mD912:15
40MilenaPłaczekChorzów 300 mD311:40
189ZofiaPolańskaKatowice300 mD912:15
57StanisławPolańskiKatowice300 mD411:45
82JuliaPolasińskaKatowice400 mD511:50
122SzymonPorębskiChorzów400 mD611:55
123BrunoPotempaKatowiceSP 54 Katowice400 mD611:55
124KrzysztofPytelKatowice 400 mD611:55
207MikołajRajfuraKatowice300 mD1012:20
125DariuszRoehrichŁąka400 mD611:55
190AleksandraRogalaŚwiętochłowice 300 mD912:15
191MagdaRojczykKatowice300 mD912:15
126KacperRojekRuda Śląska 400 mD611:55
83MagdalenaRostŚwiętochłowice400 mD511:50
84ZuzannaRóżycka-DudaChorzówBATORY LOTO 400 mD511:50
169PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni700 mD812:10
170AleksanderRyńTychySP 6 Tychy700 mD812:10
127JulianRyńTychySP 6 Tychy400 mD611:55
85AlicjaSakwerdaRuda ŚląskaSp 24 Ruda Slaska400 mD511:50
41HannaSakwerdaRuda ŚląskaMP 25 Ruda SLaska300 mD311:40
21BłażejSawickiŁazy50 m D211:35
192PatrycjaSeweryńskaŚwiętochłowice 300 mD912:15
86JagodaSichmaŚwiętochłowice400 mD511:50
87OliwiaSiegmundCzeladź#czeladzbiega400 mD511:50
22OlafSiejdaSiemianowice Śląskie50 m D211:35
88LilianaSiemionSiemianowice Śląskie400 mD511:50
149ZuzannaSkórskaChorzówCcsisw 700 mD712:05
150ZuziaSkudłoTychy700 mD712:05
23JakubSkutelaMikołów50 m D211:35
42ZuzannaSkutnikMysłowice300 mD311:40
9AleksandraSłowikZabrze50 m D111:30
89AlicjaSobczakKatowice400 mD511:50
151JuliaSobczakKatowice700 mD712:05
193MajaSochaBędzin300 mD912:15
208DawidSodowskiSiemianowice ŚląskieSIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ300 mD1012:20
10NataliaSokółKatowice50 m D111:30
11NataliaSołtysiakKatowice50 m D111:30
128RafałSołtysiakKatowice400 mD611:55
171WojtekSowaChorzów700 mD812:10
129BartoszStarostkaRuda Śląska 400 mD611:55
43MajaStróżykowskaGliwice300 mD311:40
44ZuzannaStrychalskaKatowicePrzedszkole300 mD311:40
130AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie400 mD611:55
90MajaSzczepańskaBędzin400 mD511:50
91ZuzannaSzczepańskaBędzin400 mD511:50
172IgorSzewczykCzęstochowaCzewarun TiM700 mD812:10
24KarolSzoblikChorzów50 m D211:35
194MartaSzyszkowicBytom300 mD912:15
195WiktoriaSzyszkowicChorzów300 mD912:15
92ZuzannaSzyszkowicChorzów400 mD511:50
58IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice 300 mD411:45
45JagodaTejsSiemianowice ŚląskieJagodowyTeam 300 mD311:40
12JagodaTomczokKatowice50 m D111:30
209MarcinTomczokKatowice300 mD1012:20
93MartynaUrychKatowice400 mD511:50
173MichałUrychKatowice700 mD812:10
25PascalWalczakKatowice 50 m D211:35
196JoannaWawrzynekŚwiętochłowice 300 mD912:15
210SebastianWawrzynekŚwiętochłowice 300 mD1012:20
131WiktorWęgielKobylany400 mD611:55
197KarolinaWęgrzynĆwikliceSpot Pszczyna300 mD912:15
132TomaszWęgrzynĆwikliceSpot Pszczyna400 mD611:55
133JakubWidzewiczZabrze400 mD611:55
59WiktorWieczorekChorzów300 mD411:45
26WojciechWieczorekChorzów50 m D211:35
152JuliaWiejackaKatowice700 mD712:05
198AlicjaWiltosińskaSiemianowice300 mD912:15
13KarolinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM 50 m D111:30
94PaulinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM 400 mD511:50
27IgorWłokaKatowiceBiegamy z Oszczepem50 m D211:35
95JuliaWłokaKatowiceBiegamy z Oszczepem400 mD511:50
46WiktoriaWójcikŚwiętochłowicePrzedszkole nr 13300 mD311:40
134DanielZabłockiTychy400 mD611:55
153MartaZdejszyCieszynOlza Cieszyn700 mD712:05
14JuliaŻydekChorzówMK team50 m D111:30