LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 300 metrów.
D4 – bieg chłopców na 300 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 300 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2012 lub później).
D6 – bieg chłopców na 300 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2012 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2010 – 2011).
D8 – bieg chłopców na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2010 – 2011).
D9 – bieg dziewczynek na 700 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2008 – 2009).
D10 – bieg chłopców na 700 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2008 – 2009).
D11 – bieg dziewczynek na 700 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2004 – 2007).
D12 – bieg chłopców na 700 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2004 – 2007).


W biegach od D1 do D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.


W biegach od D5 do D12 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.


Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
307MajaAdamczykCzyżówka PSP Czyżówka700 mD913:00
430AntoniAdamusRuda Śląska700 mD1213:15
91JanAgdanCzeladź300 mD412:15
308AntoninaBaduraRuda ŚląskaEkipa Na Kijach700 mD913:00
309HannaBajorŻoryRebellion of Free Runners700 mD913:00
1EmiliaBajorekChorzów50 m D112:00
173KamilBalcerSiemianowice Śląskieprzedszkole hajduczek300 mD612:25
217LenaBanasiewiczBędzin #byledomety400 mD712:35
310MartaBanasiukChorzów700 mD913:00
311KamilaBartosikSosnowiec B4700 mD913:00
62MatyldaBartoszekRuda Śląska300 mD312:10
63NataliaBącolRuda Śląska300 mD312:10
92WojciechBącolRuda Śląska300 mD412:15
174JakubBetkaBędzinPrzedszkole nr 13 w Będzinie300 mD612:25
354MarcinBiałasOrnontowice700 mD1013:05
175MateuszBiałasOrnontowicePrzedszkole 300 mD612:25
125MagdalenaBiegańskaKatowice300 mD512:20
261JanBiegańskiKatowice400 mD812:40
64AgnieszkaBielecZabrze300 mD312:10
176MarcelBinioSosnowiecPM 59 Sosnowiec300 mD612:25
2AntoninaBłachnioGliwice 50 m D112:00
355TymoteuszBocheńskiGliwiceNight Runners Gliwice700 mD1013:05
32FilipBoguckiChorzów50 m D212:05
3WiktoriaBolębaKatowice50 m D112:00
218JuliaBombaBedzinBanda z Placu400 mD712:35
356NikodemBoryczkaMiedzyrzecze700 mD1013:05
431OlivierBoryczkaMiedzyrzecze700 mD1213:15
126IgaBorysSiemianowice Śląskie300 mD512:20
357JanBożekKatowice700 mD1013:05
432KrystianBryniarskiNowy Targ700 mD1213:15
33PatrykBryniarskiNowy Targ50 m D212:05
262BartekBryszMikołów400 mD812:40
127EmilkaBryszMikołów300 mD512:20
312JasminaBrzoskaŚwiętochłowice 700 mD913:00
404NataliaBrzoskaŚwiętochłowice 700 mD1113:10
177NatanielBrzoskaŚwiętochłowice 300 mD612:25
263SewerynBrzoskaŚwiętochłowice 400 mD812:40
93PiotrBubalikChorzówAP Ruch Chorzów300 mD412:15
405AnastazjaBuchtaChorzów700 mD1113:10
358IgorBuglowskiŚwiętochłowice700 mD1013:05
219MilenaBujoczekBytom400 mD712:35
406WeronikaCenkierŁaziska GórneMOSiR Łaziska Górne700 mD1113:10
128ZofiaChmielorzLędzinyCarbon Ocr Racing Team300 mD512:20
313AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa nr 15700 mD913:00
220LenaChrapkiewiczPszczyna400 mD712:35
264FranciszekChrząszczSiemianowice Śląskie400 mD812:40
359MaksymilianCichyRadzionków700 mD1013:05
360MikołajCichyRadzionków700 mD1013:05
314JuliaCieleckaKatowice700 mD913:00
129MagdaCieleckaKatowice300 mD512:20
361JakubCieluchRuda Śląska700 mD1013:05
265MateuszCieluchRuda Śląska400 mD812:40
34WiktorCuberLędziny50 m D212:05
4AlicjaCymaraKatowice50 m D112:00
130ZosiaCyrusRybnik300 mD512:20
315NikolaCzakGrojec700 mD913:00
459KatarzynaCzarnyMysłowice300 mD512:20
362PatrykCzechSosnowiec700 mD1013:05
407JuliaCzempielBytom700 mD1113:10
363GabrielCzuryłoRadzionków700 mD1013:05
408NataliaCzuryłoRadzionków700 mD1113:10
131UrszulaCzyżBędzin300 mD512:20
221ZuzannaCzyżBędzin400 mD712:35
316KarolinaĆwiekRuda ŚląskaEkipa Na Kijach700 mD913:00
65LiliannaDąbrowskaSosnowiec300 mD312:10
317PaulinaDejasKatowice Sp nr 37 Katowice 700 mD913:00
222EmmaDerdaś-ŁakomyKatowice400 mD712:35
178WitekDerdaś-ŁakomyKatowice300 mD612:25
35AdamDołęgaGliwice50 m D212:05
179MikołajDołęgaGliwice300 mD612:25
94MikołajDomagałaPaniówki300 mD412:15
266BartoszDudaChorzów400 mD812:40
433KamilDudaSiemianowice ŚląskieSp nr 13 Siemianowice Śląskie700 mD1213:15
434PrzemysławDudaChorzów700 mD1213:15
95KonradDudekKatowice300 mD412:15
364BartoszDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie700 mD1013:05
435WiktorDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie700 mD1213:15
365MateuszDyrkaPrzeczyceSP Przeczyce700 mD1013:05
223AlicjaDziąborBędzin#byledomety400 mD712:35
318MartynaDziergaSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice Śląskie700 mD913:00
409OliwiaDzierżekSosnowiec700 mD1113:10
36PiotrDziwinskiKatowice50 m D212:05
366AdrianFicekKatowiceSP 34 KATOWICE700 mD1013:05
410MagdalenaFigielKatowice Sp 53 Katowice 700 mD1113:10
66AlicjaFijołekChorzów300 mD312:10
67MajaFijołekChorzów300 mD312:10
224MichalinaFilipkowskaKatowiceSP 54 Katowice400 mD712:35
180DawidFiziaTychy300 mD612:25
225JagodaFlorekLubliniec400 mD712:35
226AntoniaFogelBytom400 mD712:35
411ZuzannaFogelBytom700 mD1113:10
227LenaFoktTychySzkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa Zaręby w Tychach400 mD712:35
181IgorFrankiPiekary Śląskie Lecymy Durś 300 mD612:25
367StanisławFundamentSiemianowice ŚląskieSp 6 Siemianowice Śląskie700 mD1013:05
132AnnaGabryśRuda ŚlaskaPrzedszkole nr 30 w Rudzie Śląskiej300 mD512:20
412PaulinaGabryśRuda ŚląskaSP 13 Ruda Śląska700 mD1113:10
228JuliaGałekPiekary ŚląskieSp 12 Piekary Śląskie400 mD712:35
182FilipGarncarzDąbrowa Górnicza300 mD612:25
368KorneliuszGawłowskiChorzów700 mD1013:05
183SzymonGawłowskiChorzów300 mD612:25
37AleksanderGawronKatowice50 m D212:05
267FranekGawronKatowiceSP Pijarzy 400 mD812:40
229LenaGawronKatowiceSP Pijarzy 400 mD712:35
268MateuszGazdaZabrze400 mD812:40
5NataliaGazdaZabrze50 m D112:00
96WojciechGdulaBieruń300 mD412:15
97KacperGębskiSosnowiec 300 mD412:15
68JuliaGęsikowskaRuda ŚląskaMP30 Ruda Śląska300 mD312:10
98SzymonGęsikowskiRuda ŚląskaSp17 Ruda Śląska300 mD412:15
184NatanGiereśMysłowice300 mD612:25
185DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam 300 mD612:25
436MikołajGodzwonSosnowiec700 mD1213:15
369IgorGolusRadzionków700 mD1013:05
99JakubGolusRadzionków300 mD412:15
186MikołajGołębiowskiChorzów300 mD612:25
319WeronikaGórnaRuda Śląska 700 mD913:00
100ŁukaszGórnyRuda Śląska 300 mD412:15
6LauraGrabSiemianowice ŚląskieMK TEAM50 m D112:00
133LidiaGraniecznaKatowice300 mD512:20
7MariaGraniecznaKatowice50 m D112:00
269JerzyGraniecznyKatowice400 mD812:40
413KamilaGrolikChorzów 700 mD1113:10
134MartynaGrudniokKatowiceCarbon Ocr Racing Team300 mD512:20
270AdamGrzybowskiKatowiceSzkoła Podstawowa dla chłopców Kuźnica w Katowicach400 mD812:40
370JeremiaszGrzybowskiKatowiceSzkoła Podstawowa dla chłopców Kuźnica w Katowicach700 mD1013:05
38GniewomirHadzińskiKatowice50 m D212:05
371RadosławHaidaŚwiętochłowice700 mD1013:05
271KrystianHamikChełm ŚląskiHamster Team400 mD812:40
135NataliaHincSosnowiec300 mD512:20
320AmeliaHorzelaKatowiceSP 35 Katowice700 mD913:00
272JanHorzelaMikołów400 mD812:40
187MilanIwaneckiSiemianowice ŚląskieSiemianowice300 mD612:25
321PaulinaJacoszekSiemianowice Śląskie700 mD913:00
372MateuszJadwiszczokKatowice700 mD1013:05
136WeronikaJadwiszczokKatowice300 mD512:20
39JakubJagodzińskiZabrze50 m D212:05
137EmiliaJaniczekChorzów300 mD512:20
138NatanaJankowskiSosnowiec300 mD512:20
273FranciszekJanowskiKatowiceSP 34 KATOWICE400 mD812:40
437JanJanowskiKatowiceSP 34 KATOWICE700 mD1213:15
373MichałJesionekImielin700 mD1013:05
40PawełJesionekImielin50 m D212:05
139ZosiaJesionekImielin300 mD512:20
438JakubJędrzejczykKatowiceSp 19 Katowice700 mD1213:15
374KamilJędrzejczykKatowiceSp 19 Katowice700 mD1013:05
8MartaJobdaKatowicePrzedszkole50 m D112:00
69WiktoriaJuszczykBędzin300 mD312:10
188KucharskiKacperSiemianowice Śląskie 300 mD612:25
189IgorKaczmarekKatowice300 mD612:25
190JakubKaczmarekSosnowiecPrzedszkole nr 39 sosnowiec300 mD612:25
322OliwiaKaczmarekKatowice700 mD913:00
439KarolKajzerKatowice700 mD1213:15
274KsaweryKajzerKatowiceSP 66 Katowice400 mD812:40
101MichałKaniaKatowice300 mD412:15
191JakubKaraśChorzów300 mD612:25
102TomaszKaraśSiemianowice Śląskie300 mD412:15
440AlanKasperekŚwiętochłowice700 mD1213:15
230KatarzynaKasperskaSiemianowice ŚląskieSiemianowicki Klub Kyokushin Karate400 mD712:35
275JakubKasperskiSiemianowice ŚląskieK.S. Stadion Śląski400 mD812:40
140LiliannaKaszubaCzeladź300 mD512:20
441OliwierKaszubaCzeladź700 mD1213:15
375TomekKaziorKatowiceSP 66 Katowice700 mD1013:05
141JuliaKijankaKatowice300 mD512:20
192ŁukaszKlameckiZabrze300 mD612:25
276MateuszKlameckiZabrze400 mD812:40
323AlicjaKlozaPyskowice700 mD913:00
193MateuszKlozaPyskowice300 mD612:25
41TymonKnapikKatowice50 m D212:05
42IgnacyKobiałkaDobczyceROZBIEGANE DOBCZYCE50 m D212:05
231MalwinaKobiałkaDobczyceROZBIEGANE DOBCZYCE400 mD712:35
277MarekKobylanskiChorzów400 mD812:40
105PiotrKołodziejKatowice400 mD812:40
9JudytaKoniuszewskaKatowice50 m D112:00
376DominikKopećKatowiceSP 34 KATOWICE700 mD1013:05
142KarolinaKopećKatowice300 mD512:20
324NataliaKorkoszSiemianowice ŚląskieSTO Bytom700 mD913:00
70JuliaKoszlagaSiemianowice Slaskie300 mD312:10
71OlgaKoszlagaSiemianowice Slaskie300 mD312:10
414AntoninaKoszutaPrzeczyce700 mD1113:10
325AleksandraKościszKatowiceKościsze700 mD913:00
415AleksandraKowaszŚwiętochłowiceSp1 Świętochłowice700 mD1113:10
72MarysiaKoziarskaKatowice300 mD312:10
43MikołajKoziarskiKatowice50 m D212:05
143AgataKoziarzKatowicePrzedszkole nr 59 w Katowicach300 mD512:20
232AlicjaKoziarzKatowiceSzkoła Podstawowa 51 Giszowiec400 mD712:35
44JanekKozubskiChorzów50 m D212:05
10HaniaKrakowiakWojkowice50 m D112:00
233ZuzannaKrakowiakWojkowice400 mD712:35
416AnitaKrasońKatowice700 mD1113:10
11ZuzannaKrawczykWojkowiceRunners Wojkowice Team50 m D112:00
326NadiaKreftBytom700 mD913:00
377JakubKrukowskiKatowiceSzkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach700 mD1013:05
278CezaryKrzemieniewskiKatowice400 mD812:40
378CyprianKrzemieniewskiKatowice700 mD1013:05
379KornelKrzemieńBukowno700 mD1013:05
234MagdalenaKubackaKatowiceSP nr 15 w Katowicach400 mD712:35
144MartaKubackaKatowiceMP nr 2 w Katowicach300 mD512:20
145AleksandraKucielJaworzno300 mD512:20
45NorbertKucielJaworzno50 m D212:05
327ElizaKuczeraCzernica700 mD913:00
103JaśKuczyńskiKatowice300 mD412:15
417SandraKufelSlowikSportczesna700 mD1113:10
146HannaKulkaKatowice300 mD512:20
380OskarKulkaKatowice700 mD1013:05
381HubertKunaDąbrowa Górnicza700 mD1013:05
418NadiaKunaDąbrowa Górnicza700 mD1113:10
12MilenaLachowskaChorzów50 m D112:00
46DominikLachowskiChorzów50 m D212:05
47BartoszLatusekKatowiceŻłobek Bajkowa Kraina50 m D212:05
279JakubLebekKatowice400 mD812:40
73JuliaLebekKatowice300 mD312:10
194AlanLelekKatowiceKatowice300 mD612:25
74MichalinaLemańskaGliwice300 mD312:10
328IngaLewińskaKaniów700 mD913:00
329ZuzannaLichnowskaRuda Śląska 700 mD913:00
104KarolLichnowskiRuda Śląska 300 mD412:15
235ElizaLiputGliwice400 mD712:35
75KarolinaLotkoBędzinBanda z Placu300 mD312:10
280OliwierLotkoBędzinBanda z Placu400 mD812:40
195KsaweryŁataczSiemianowice Śląskie300 mD612:25
281WojciechŁuczakSłomniki400 mD812:40
147JagodaMaciejczykBrzeszcze300 mD512:20
13KamilaMajewskaSosnowiec50 m D112:00
14AmeliaMalczykBytom50 m D112:00
148NadiaMarcokChorzowprzedszkole nr 11300 mD512:20
442JakubMarekwicaKatowiceMk team700 mD1213:15
106DamianMastejKatowice300 mD412:15
76EmiliaMaślakŚwiętochłowice300 mD312:10
382MarcinMatusznyGliwice700 mD1013:05
107DawidMichalskiTychy300 mD412:15
383AdamMigdałGliwice700 mD1013:05
15MagdalenaMikołajczakGorzyce Wielkie50 m D112:00
236ZuzannaMikołajczakGorzyce Wielkie400 mD712:35
237AlicjaMiktusKatowice400 mD712:35
196BartoszMiktusKatowice300 mD612:25
16MajaMiziuraTychy50 m D112:00
443ŁukaszMłodzinskiBrzeziny KoloniaSportczesna700 mD1213:15
282MaksymilianMoensKatowice400 mD812:40
238MartynaMogilskaKatowiceSP 54 Katowice400 mD712:35
48MateuszMogilskiKatowiceMP 59 Katowice50 m D212:05
331MagdalenaMojChorzów700 mD913:00
197WojtekMojChorzów300 mD612:25
49AdamMuchaSiemianowice50 m D212:05
444KamilMuchaNowy Targ700 mD1213:15
149KarolinaMuchaSiemianowice300 mD512:20
150AmeliaMusiołKatowice300 mD512:20
332NinaMuszerKatowiceSP 34 KATOWICE700 mD913:00
151PolaMuszerKatowiceMP Nr 52 Katowice300 mD512:20
460MateuszNabrdalikSosnowiec400 mD812:40
445DawidNagórzańskiSiemianowice ŚląskieMKS SIEMIANOWICZANKA700 mD1213:15
198MiłoszNawojskiChorzów300 mD612:25
446TobiaszNawojskiChorzów700 mD1213:15
447AdrianNiedzielaKatowiceSzkoła Podstawowa 51 Giszowiec700 mD1213:15
108FilipNiedzielaRuda Śląska300 mD412:15
333MartynaNiedzielaKatowiceSzkoła Podstawowa 51 Giszowiec700 mD913:00
199AdrianNiskiChorzów 300 mD612:25
419AgataNocuńCzęstochowaSportczesna700 mD1113:10
448KarolNocuńCzestochowaSportczesna700 mD1213:15
152AleksandraNolewajkaRadzionków, Pow. Tarnogórski300 mD512:20
334EmiliaNolewajkaRadzionków, Pow. Tarnogórski700 mD913:00
384AlanNowakKatowiceMK TEAM700 mD1013:05
200DominikNowakŻoryBWM300 mD612:25
77WeronikaNowakowskaŁaziska Górne300 mD312:10
109WiktorNowakowskiŁaziska Górne300 mD412:15
330JanNowickiKatowice400 mD812:40
50StanisławObozKatowice50 m D212:05
420VanessaOgazaSiemianowice Śląskie 700 mD1113:10
17AnnaOgłazaKatowice50 m D112:00
335KarolinaOgłazaKatowice700 mD913:00
449MateuszOgłazaKatowice700 mD1213:15
110FilipOlesińskiBędzinÌ300 mD412:15
201MikolajOlesińskiBędzin300 mD612:25
385BartekOleszekCzeladź#czeladzbiega700 mD1013:05
202CezaryOleszekCzeladź#czeladzbiega300 mD612:25
51MateuszOleszkoBytom50 m D212:05
78LenaOlszewskaKatowiceSP 1 Katowice300 mD312:10
18OliwiaOlszewskaBędzinIrun4fan50 m D112:00
79MajaOpiłekKatowice300 mD312:10
386BartłomiejOpiłkaRuda Śląska700 mD1013:05
203MaciejOpiłkaRuda Śląska300 mD612:25
80NadiaOpydoZawierciePrzedszkole nr 4 w Zawierciu300 mD312:10
239NinaOstrowskaKatowiceSP 67 w Katowicach400 mD712:35
336NikolaOwczarskaKatowice 700 mD913:00
240MillaPacheKatowice400 mD712:35
241OlgaPająkKatowiceSP 54 w Katowicach400 mD712:35
204MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie300 mD612:25
205GabrielPandzichKatowiceCarbon OCR Racing Team300 mD612:25
19AleksandraPawełczykKatowice50 m D112:00
20LenaPawełczykKatowice50 m D112:00
111DominikPawlakKatowice#team DKMS300 mD412:15
206JanPawlakChorzów300 mD612:25
242JuliaPawlakChorzów400 mD712:35
337KingaPawlikSiemianowice Śląskie700 mD913:00
283PiotrPiątekKatowice400 mD812:40
243LauraPietrasikKatowice 400 mD712:35
338LenaPietrasikKatowice 700 mD913:00
112AntekPietrzakSiemianowice Śląskie300 mD412:15
21OlaPietrzakSiemianowice Śląskie50 m D112:00
387DawidPietrzykKatowice700 mD1013:05
153VanessaPietrzykKatowice300 mD512:20
52BartlomiejPloskonkaKatowice50 m D212:05
154MilenaPłaczekChorzów300 mD512:20
155JuliaPolasińskaKatowice300 mD512:20
113FilipPoloczekMikołówPrzedszkole nr 4 w Mikołowie300 mD412:15
339JuliaPoloczekMikołówSzkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie700 mD913:00
284SzymonPorębskiChorzów400 mD812:40
285BrunoPotempaKatowiceSP 54 w Katowicach400 mD812:40
340MilenaPowroźnaSiemianowice ŚląskieNight Runners Śląsk700 mD913:00
450KacperPtakWilkszyn700 mD1213:15
388MaksymilianPtakWilkszyn700 mD1013:05
156NataliaPuławskaRuda Śląska300 mD512:20
341MartynaPypłaczMysłowice Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice700 mD913:00
389MateuszRamsRuda Śląska700 mD1013:05
244ZuzannaRamsRuda Ślaska400 mD712:35
157EmiliaRatajczakKatowicePrzedszkole nr 63300 mD512:20
421ZuziaRedziakSosnowiecGitfit700 mD1113:10
286DariuszRoehrichŁąka400 mD812:40
422AleksandraRogalaŚwiętochłowice 700 mD1113:10
423JuliaRozkrutKatowice700 mD1113:10
245ZuzannaRóżycka-DudaChorzówBATORY LOTO400 mD712:35
390AleksanderRyńTychySzkoła Podstawowa nr 6 Tychy 700 mD1013:05
287JulianRyńTychySzkoła Podstawowa nr 6 Tychy 400 mD812:40
158PatrycjaRyśMysleniceZARABIE Biega300 mD512:20
342WiktoriaRyśMysleniceZARABIE Biega700 mD913:00
343AgataRyżkoKatowiceSP 34 KATOWICE700 mD913:00
288WiktorRzepkaMysłowice400 mD812:40
246AlicjaSakwerdaRuda Śląska400 mD712:35
159HannaSakwerdaRuda Śląska300 mD512:20
289BartłomiejSamborskiKatowice400 mD812:40
451JakubSamborskiKatowice700 mD1213:15
114BłażejSawickiŁazy300 mD412:15
207JanSchmidtSiemianowice Śląskie300 mD612:25
247JaninaSchmidtKatowice400 mD712:35
208DawidSiarkowskiSiemianowice Śląskie300 mD612:25
290SzymonSiarkowskiSiemianowice Śląskie400 mD812:40
248JagodaSichmaŚwiętochłowice400 mD712:35
391KarolSichmaŚwiętochłowice700 mD1013:05
81JuliaSiwińskaTychy300 mD312:10
82OlaSiwińskaTychy300 mD312:10
424ZuzannaSkórskaChorzów Ccsisw700 mD1113:10
291DawidSkrabarczykWolaPoWoli do Celu400 mD812:40
53KamilSkrabarczykWolaPoWoli do Celu50 m D212:05
160RozaliaSkrzypekKatowiceMP 21 Katowice300 mD512:20
392WiktorSkrzypekKatowiceSP 58 Katowice700 mD1013:05
209NatanSkrzypiecKatowiceprzedszkole nr 99 katowice300 mD612:25
292GabrielSkubekDąbrowa Górnicza400 mD812:40
83ZuzannaSkutnikMysłowice300 mD312:10
425EmilkaSłowikKatowiceSP 27 KATOWICE700 mD1113:10
249KatarzynaSmołuchŁaziska Górne400 mD712:35
161MarysiaSnochowskaBytom300 mD512:20
250AlicjaSobczakKatowice400 mD712:35
426JuliaSobczakKatowiceKatowice700 mD1113:10
210DawidSodowskiSiemianowice Śląskie300 mD612:25
344NataszaSojkaSiemianowice SP 1 Siemianowice Śląskie700 mD913:00
22NataliaSołtysiakKatowice50 m D112:00
293RafałSołtysiakKatowice400 mD812:40
211BorysSprawaSiemianowice Śląskie 300 mD612:25
162MajaStachowiczChorzów Przedszkole nr 29 w Chorzowie 300 mD512:20
345OliwiaStachowiczChorzów Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie 700 mD913:00
115IgorStaniczekSiemianowice ŚlSiemianowice i przyjaciele biegają300 mD412:15
84MajaStaniczekSiemianowice Śl300 mD312:10
163NikolaStanowskaKatowicePrzedszkole nr.63300 mD512:20
164OliwiaStanowskaKatowicePrzedszkole nr.63300 mD512:20
23JagodaStarzyckaJaworznoMalutkie Misie Jaworzno50 m D112:00
116OliwierStasikowskiSiemianowice Śląskie300 mD412:15
294FilipStebleckiSłomniki400 mD812:40
346HannaStecMysłowiceUKS Chromik Mysłowice700 mD913:00
295HubertStecMysłowiceSP 14 Mysłowice400 mD812:40
296StanisławStecMysłowiceSP 14 Mysłowice400 mD812:40
117MarcinStrużynaBytom300 mD412:15
347HannaSumisławkaMysłowiceSzkoła Podstawowa nr 15 Mysłowice700 mD913:00
251AlicjaSysioKatowiceSP 13 Katowice400 mD712:35
24MajkaSysioKatowice50 m D112:00
25AlicjaSzabatowskaŚwiętochłowice50 m D112:00
26MajaSzabatowskaŚwiętochłowice50 m D112:00
297AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie400 mD812:40
165AleksandraSzatkaKatowice300 mD512:20
54JakubSzatkaKatowice50 m D212:05
298WojciechSzatkaKatowice400 mD812:40
252MajaSzczepańskaBędzin400 mD712:35
348ZuzannaSzczepańskaBędzin700 mD913:00
393ŁukaszSzczepański Będzin700 mD1013:05
299FilipSzczęśniakCzeladżA-Team400 mD812:40
457JuliaSzerszeńChorzówCross Świony700 m
452IgorSzewczykCzęstochowaCzewarun TiM700 mD1213:15
349WeronikaSzewczykIwanicz ZdrójL-UKS (Burza)700 mD913:00
118BartekSzmatłochChorzów Batory300 mD412:15
119DawidSzmatłochChorzów Batory300 mD412:15
85PatrycjaSzmatłochChorzów Batory300 mD312:10
55KarolSzoblikChorzów50 m D212:05
300WiktorSzwiecOrnontowiceZabiegani Nauczyciele400 mD812:40
453MarcelSzymańskiBędzin700 mD1213:15
454PatrykSzymańskiBędzin700 mD1213:15
212SzymonSzymczykMikołów300 mD612:25
253UrszulaSzymczykMikołów400 mD712:35
213FilipSzyszkaKatowice300 mD612:25
214IgorŚmiłowskiŚwiętochlowice300 mD612:25
166JagodaTejsSiemianowice ŚląskiePrzedszkole300 mD512:20
254MalwinaThammKatowiceSP 33 Katowice400 mD712:35
427MichalinaThammKatowiceSP 33 Katowice700 mD1113:10
428MilenaThammKatowiceSP 33 Katowice700 mD1113:10
455MichałTkaczKędzierzyn-KoźleSP 1Kedzierzyn - Kozle700 mD1213:15
301FilipTomanekSiemianowice400 mD812:40
120WojciechTomanekSiemianowice300 mD412:15
27JagodaTomczokKatowice50 m D112:00
302MarcinTomczokKatowice400 mD812:40
28EmiliaTruszczyńskaMińsk Mazowiecki50 m D112:00
394FranciszekUrbanekMysłowice Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice700 mD1013:05
303WojciechUrbanekMysłowice Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice400 mD812:40
29KingaUrbanowiczRuda ŚląskaADS Masna50 m D112:00
167WiktoriaUrbanowiczRuda ŚląskaADS Masna300 mD512:20
255MartynaUrychKatowice400 mD712:35
395MichałUrychKatowice700 mD1013:05
429KarolinaUstymowiczWojkowice 700 mD1113:10
168PaulinaUstymowiczWojkowice 300 mD512:20
121NikodemWacięgaKatowice 300 mD412:15
86WiktoriaWacięgaKatowice #team DKMS300 mD312:10
456IgorWalczakZawiercie700 mD1213:15
56PascalWalczakKatowice 50 m D212:05
169SoniaWawroszKatowice300 mD512:20
350JoannaWawrzynekŚwiętochłowice 700 mD913:00
396SebastianWawrzynekŚwiętochłowice 700 mD1013:05
57JakubWąsSiemianowice Śląskie50 m D212:05
397PiotrWąsBukowno700 mD1013:05
304WiktorWęgielKobylanyLecymy durś400 mD812:40
87KarolinaWęgrzynĆwikliceSpot Pszczyna300 mD312:10
398TomaszWęgrzynSiemianowice ŚląskieSpot Pszczyna700 mD1013:05
399JakubWidzewiczZabrze700 mD1013:05
400JakubWieczorekSiemianowice ŚląskieLecymy durś700 mD1013:05
215WiktorWieczorekChorzów300 mD612:25
58WojciechWieczorekChorzów50 m D212:05
351GabrielaWilkGrojec700 mD913:00
170AmeliaWinczakiewiczKatowicePrzedszkole nr 63300 mD512:20
352AntoninaWitorSosnowiecMK TEAM700 mD913:00
256JudytaWitorSosnowiecMK TEAM400 mD712:35
30KarolinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM50 m D112:00
171PaulinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM300 mD512:20
257MajaWlazłoSosnowiec400 mD712:35
258JuliaWłokaKatowice400 mD712:35
259NataliaWodeckaSiemianowice Śląskie400 mD712:35
122AlanWodniakWolaPoWoli do celu300 mD412:15
59BartłomiejWodniakWolaPoWoli do celu50 m D212:05
60MarcelWodniakWolaPoWoli do celu50 m D212:05
123MiłoszWodniakWolaPoWoli do celu300 mD412:15
31MartynaWojciechowskaŚwiętochłowice przedszkole nr 1150 m D112:00
305BartoszWojciechowskiŚwiętochłowicesp 8 Świętochłowice400 mD812:40
353HannaWójcikMysłowice Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice700 mD913:00
61MaciejWójcikKatowicePrzedszkole nr 88 w Katowicach50 m D212:05
172WiktoriaWójcikŚwiętochłowice300 mD512:20
260LenaWróbelKatowiceSP 54 w Katowicach400 mD712:35
124AntośWyciślikKatowice300 mD412:15
458KacperWymysłoŁaziska Górne400 mD812:40
401DanielZabłockiTychy700 mD1013:05
402OlafZachariaszKatowiceSP 4 Katowice700 mD1013:05
403AntoniZawiłaKatowice700 mD1013:05
216MilanZborekGliwice300 mD612:25
88IgaŻelaskoKatowice300 mD312:10
89ZofiaŻelaskoKatowice300 mD312:10
90AnnaŻukowskaKatowice300 mD312:10
306IgorŻukowskiKatowice400 mD812:40