LISTA STARTOWA BIEGÓW DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D6 – bieg chłopców na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D8 – bieg chłopców na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D9 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).
D10 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).

W biegach od D1, D2, D3 i D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.
W biegach od D5 do D10 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
36LenaAdamczykRuda ŚlaskaPrzedszkole200 mD315:10
268MajaAdamczykCzyżówkaVictoria Trzebinia800 mD915:40
56JanAgdanCzeladź200 mD415:15
157AntoninaAleksySiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie400 mD715:30
37LenaBernacka-MiozgaKatowice200 mD315:10
38AgnieszkaBielecKatowice200 mD315:10
124FabianBieleckiSiemianowice ŚląskieSparta Katowice200 mD615:25
211MinnieBieńkowskaSalisburyCzewarun TiM400 mD715:30
284MieszkoBieńkowskiSalisburyCzewarun TiM800 mD1015:45
212MarcelBinioChruszczobród400 mD815:35
158ElenkaBitnerPiasek400 mD715:30
125IgorBladowskiCzeladź200 mD615:25
213IgorBłaszczykSiemianowice Śląskie400 mD815:35
22FilipBoguckiChorzów50 m D215:05
214BrunoBorowiakKatowice400 mD815:35
159MajaBrudnowskaKatowice400 mD715:30
269MilenaBrudnowskaKatowice800 mD915:40
215PiotrBubalikChorzów400 mD815:35
160MilenaBujoczekBytom400 mD715:30
39AnnaCebulaCzeladź200 mD315:10
270WeronikaCenkierŁaziska GórneMOSIR Łaziska Górne800 mD915:40
161AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa 15 Katowice400 mD715:30
216ErykCichońŚwiętochłowice400 mD815:35
217KrzysztofCiepielaWojkowiceiRun Cadence400 mD815:35
271MajaCiepielaWojkowiceiRun Cadence800 mD915:40
40EwaCierniakOrzesze 200 mD315:10
162LenaCierniakOrzesze 400 mD715:30
272NadiaCierniakOrzesze800 mD915:40
163WiktoriaCieślaPiekary Śląskie400 mD715:30
1MartynaCiukajŚwiętochłowice#redlips50 m D115:00
41AlicjaCymaraKatowice200 mD315:10
42MajaCymaraKatowice 200 mD315:10
2UlaCyrusRybnik50 m D115:00
82ZosiaCyrusRybnik200 mD515:20
164NicolaCzerechBędzinRMF4RT GLADIATORS400 mD715:30
57XavierCzerechBędzinRMF4RT GLADIATORS200 mD415:15
165ZofiaDanowskaKatowice400 mD715:30
83LiliannaDąbrowskaSosnowiec200 mD515:20
273PaulinaDejasKatowice SP nr 37 Katowice 800 mD915:40
166ZofiaDoboszyńskaTychySMS Tychy400 mD715:30
84JuliaDudaSiemianowice200 mD515:20
285KamilDudaSiemianowiceSp nr 13 Siemianowice Śląskie800 mD1015:45
126TymoteuszDylągSiemianowice Śląskie200 mD615:25
218WiktorDylągSiemianowice Śląskie400 mD815:35
286BartoszDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 800 mD1015:45
287WiktorDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 800 mD1015:45
288MateuszDyrkaPrzeczyce800 mD1015:45
219WojciechDziadoszChorzówStadion Śląski400 mD815:35
274MagdaFigielKatowiceKojotki Naprzód Janów 800 mD915:40
167NikolaFigielBojszowySMS Tychy400 mD715:30
43AlicjaFijołekChorzów200 mD315:10
44MajaFijołekChorzów200 mD315:10
168KarolinaFilipekTychyBiegnę Byle Dobiec 400 mD715:30
127KrzysztofFilipekTychyBiegnę Byle Dobiec 200 mD615:25
23MichałFilipekTychyBiegnę Byle Dobiec 50 m D215:05
220StanisławFundamentSiemianowice ŚląskieSp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE 400 mD815:35
221OliwierGajdaKatowice400 mD815:35
85MałgorzataGajewskaKatowice200 mD515:20
222MateuszGajewskiKatowice400 mD815:35
169AnnaGamzaSiemianowice Śląskie UKS WODNIK400 mD715:30
128WojciechGienisCzeladź200 mD615:25
129NatanGiereśMysłowice 200 mD615:25
130DawidGilnerSosnowiectelegilixTeam 200 mD615:25
3ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam50 m D115:00
4MajaGnacikowskaŚwiętochłowice50 m D115:00
131MikołajGnacikowskiŚwiętochłowice200 mD615:25
58AntoniGondekKatowice200 mD415:15
289DominikGorolSiemianowice Sl800 mD1015:45
170PaulinaGorolSiemianowice Sl400 mD715:30
24MikołajGórnikiewiczSosnowiec50 m D215:05
5LauraGrabSiemianowice ŚląskieMK TEAM50 m D115:00
275DorotaGrabowskaSiemianowice Śląskie Sp 20 Siemianowice Śląskie 800 mD915:40
223PiotrGrabowskiSiemianowice Śląskie Sp 20 Siemianowice Śląskie 400 mD815:35
6HannaGralikowskaSiemianowice Śląskie50 m D115:00
132JakubGromadzkiChorzów 200 mD615:25
86AnastazjaGwiżdżPiekary ŚląskieWesoła Rodzinka Siemianowice200 mD515:20
171ZofiaHabelKatowiceProfiAutoTeam400 mD715:30
59StanisławHajdugaSosnowiec200 mD415:15
172MartaHaładynMiasteczko Śląskie400 mD715:30
224KrystianHamikChełm ŚląskiHamster Team400 mD815:35
225OliwierHamikBieruńHamster Team400 mD815:35
133MilanIwaneckiSiemianowice ŚląskieSiemianowice200 mD615:25
134AdamJakubczykGliwiceDziecięcy Sad200 mD615:25
173KlaudiaJakubowskaTychySMS Tychy400 mD715:30
87PaulinaJakubowskaTychySMS Tychy200 mD515:20
174WeronikaJakubowskaTychySMS Tychy400 mD715:30
88MilenaJanikZawiercieWarto Biegać Zawiercie200 mD515:20
226FranciszekJanowskiKatowiceSMS400 mD815:35
290JanJanowskiKatowiceSP NR 64800 mD1015:45
175TatianaJarzembowska​Siemianowice ŚląskieDosir Sokolnia Chorzów 400 mD715:30
176MajaJasekKobiórSMS Tychy400 mD715:30
89JustynaJeleńSiemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 9 200 mD515:20
90AlicjaJohnChorzów200 mD515:20
227JakubKaczmarekSosnowiecSP nr 9 400 mD815:35
228KsaweryKajzerKatowiceSp 66400 mD815:35
229KamilKandziaSiemianowice Śląskie Sp 20 Siemianowice Śląskie 400 mD815:35
230MateuszKandziaSiemianowice ŚląskieSp 20 Siemianowice Śląskie 400 mD815:35
231PawełKaniewskiKatowiceSp 19 Katowice400 mD815:35
7LilianaKapicaKrakówMK TEAM 50 m D115:00
291AlanKarwelSiemianowice Śląskie800 mD1015:45
232RayanKarwelSiemianowice Śląskie400 mD815:35
91LiliannaKaszubaCzeladź#czeladzbiega200 mD515:20
292OliwierKaszubaCzeladź#czeladzbiega800 mD1015:45
177KorneliaKędzierskaDąbrowa Górnicza400 mD715:30
45HannaKmitaŚwiętochłowice200 mD315:10
46MariaKmitaŚwietochłowice200 mD315:10
233MarekKobylańskiChorzów400 mD815:35
178KingaKoenigKatowiceProfiAutoTeam400 mD715:30
276JuliaKołodziejBytom800 mD915:40
60MichałKomanderChorzów200 mD415:15
234DominikKopećKatowiceHuragan Ligota400 mD815:35
92KarolinaKopećKatowiceHuragan Ligota200 mD515:20
179MajaKoperWarszawa400 mD715:30
293MateuszKoperWarszawa800 mD1015:45
180NataliaKorkoszSiemianowice ŚląskieSTO Bytom400 mD715:30
235KrzysztofKoselskiTychy400 mD815:35
61MichałKotlarzKatowice200 mD415:15
62WitoldKotlarzKatowice200 mD415:15
25TymoteuszKowalczykŚwiętochłowice#redlips50 m D215:05
181GloriaKowalskaTychySMS Tychy400 mD715:30
93AntoninaKoziołBoguszyce200 mD515:20
8KorneliaKoziołBoguszyce50 m D115:00
94MartynaKoziołSiemianowice Śląskie 200 mD515:20
236OliwierKrukowskiSosnowiec400 mD815:35
95ZuzannaKrupaRadzionków, Pow. Tarnogórski200 mD515:20
237IgnacyKrzyżanowskiKatowice400 mD815:35
26JerzyKrzyżanowskiKatowice50 m D215:05
182MagdalenaKubackaKatowiceSP nr 15 w Katowicach400 mD715:30
96MartaKubackaKatowiceMP nr 2 w Katowicach200 mD515:20
135KacperKucharskiSiemianowice Śląskie200 mD615:25
27WojtekKucharskiSiemianowice Śląskie50 m D215:05
183AleksandraKucielJaworzno400 mD715:30
63NorbertKucielJaworzno200 mD415:15
277JuliaKulawiakŻarkiKS Victoria Trzebinia800 mD915:40
136TymonLatawiecRybnik200 mD615:25
238JakubLebekKatowice400 mD815:35
97JuliaLebekKatowice200 mD515:20
294DawidLiszczynaGliwice800 mD1015:45
64LeonLizońKatowice200 mD415:15
184ZuzannaLupaDąbrowa GórniczaNasza Dobra Szkoła400 mD715:30
137KsaweryŁataczSiemianowice Śląskie200 mD615:25
9MajaŁukaszewskaDąbrowa Górnicza50 m D115:00
65DominikŁukaszewskiDąbrowa Górnicza200 mD415:15
278KarolinaMadejskaChorzów Born Tu Bi Lotac800 mD915:40
47KamilaMajewskaSosnowiec200 mD315:10
98ŁucjaMalikSiemianowice Śląskie200 mD515:20
138DominikMałeckiRuda Śląska 200 mD615:25
66ErykMańkaKatowice200 mD415:15
10AmeliaMarciniakSyrynia50 m D115:00
295JakubMarekwicaKatowiceMk team800 mD1015:45
185OliwiaMarkowskaDąbrowa GórniczaSP 10 Dąbrowa Górnicza400 mD715:30
48AmeliaMasadyniChorzów200 mD315:10
99EmiliaMaślakŚwiętochłowicePrzedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach200 mD515:20
28JakubMaślakŚwiętochłowice50 m D215:05
239BartoszMikulskiSiemianowice SlaskieSP 4 Siemianowice Śląskie400 mD815:35
186EmiliaMikuśkiewiczMikołów400 mD715:30
67StaśMitręgaDąbrowa Górnicza 200 mD415:15
240MaksymilianMoensKatowiceSzkoła Podstawowa nr 35400 mD815:35
187MartynaMogilskaKatowiceSP 54400 mD715:30
68MateuszMogilskiKatowiceMP 59200 mD415:15
188LenaMojKatowice400 mD715:30
69RafalMorawaMysłowice 200 mD415:15
296MateuszMrozekRuda Śląska 800 mD1015:45
29AdamMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice50 m D215:05
100KarolinaMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice200 mD515:20
101AmeliaMusiołKatowice200 mD515:20
189NinaMuszerKatowiceHuragan Ligota400 mD715:30
102PolaMuszerKatowiceHuragan Ligota200 mD515:20
297DawidNagórzańskiSiemianowice ŚląskieMKS SIEMIANOWICZANKA800 mD1015:45
103AlicjaNieradkaBytom200 mD515:20
139AdrianNiskiChorzów 200 mD615:25
104EmilkaNogaSosnowiecZdzieraj Kapcie200 mD515:20
241AlanNowakKatowiceTeamEwelina400 mD815:35
140NikodemNowakPiekaryLecymy Durś200 mD615:25
242WojciechNowakowskiKatowicePaderewa400 mD815:35
105AnnaOgłazaKatowice200 mD515:20
190KarolinaOgłazaKatowice400 mD715:30
298MateuszOgłazaKatowice800 mD1015:45
49MajaOpiłekKatowiceEuvic200 mD315:10
243BartłomiejOpiłkaRuda Śląska 400 mD815:35
244MaciejOpiłkaRuda Śląska 400 mD815:35
141SebastianOwczarekZabrze200 mD615:25
191OlgaPająkKatowiceSP 54400 mD715:30
245DawidPajęckiPiekary Śląskie400 mD815:35
70MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD415:15
142GabrielPandzichKatowiceCarbon OCR Racing Team200 mD615:25
143AntoniPaprotnySiemianowice Śląskie200 mD615:25
11HelenaPaprotnySiemianowice Śląskie50 m D115:00
144KacperPawlikZabrze200 mD615:25
279NataliaPawlikZabrze800 mD915:40
192LauraPietrasikKatowice400 mD715:30
193LenaPietrasikKatowice400 mD715:30
71AntekPietrzakSiemianowice200 mD415:15
12OlaPietrzakSiemianowice50 m D115:00
246DawidPietrzykKatowice400 mD815:35
106VanesskaPietrzykKatowice200 mD515:20
247MaksymilianPiwowarczykSiemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr4400 mD815:35
50OliwiaPłachtaChorzów200 mD315:10
107MilenaPłaczekChorzów 200 mD515:20
145FranciszekPodchulSiemianowice Śląskie200 mD615:25
299WiktorPodchulSiemianowice Śląskie800 mD1015:45
51ZosiaPolańskaKatowiceWolne Elektrony200 mD315:10
146StaśPolańskiKatowiceWolne Elektrony200 mD615:25
108JuliaPolasińskaKatowice 200 mD515:20
280KingaPolokSiemianowice Śląskie800 mD915:40
109MajaPopczykPiekary Śląskie 200 mD515:20
248SzymonPorębskiChorzów400 mD815:35
194MartynaPypłaczMysłowice400 mD715:30
300JanRadziętaCzeladź800 mD1015:45
249MichałRembaczKatowicePaderewa400 mD815:35
195MagdalenaRostŚwiętochlowice400 mD715:30
196ZuzannaRóżycka-DudaChorzów#BBKTS400 mD715:30
110ZosiaRusekSiemianowice Śląskie200 mD515:20
301PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni800 mD1015:45
52LidiaRygusSosnowiec200 mD315:10
111DianaRyskaKatowice200 mD515:20
13LauraRyskaKatowice50 m D115:00
14ZuzannaRzadkowskaRuda Śląska50 m D115:00
250SebastianRzadkowskiRuda Śląska 400 mD815:35
30FilipSałataKatowice50 m D215:05
147JakubSałataKatowice200 mD615:25
112MajaSasChorzów 200 mD515:20
148BłażejSawickiŁazy200 mD615:25
72AdamSchabChorzów200 mD415:15
31ErykSechmanSiemianowice Śląskie50 m D215:05
113SelenaSeemanŚwiętochłowiceAP TYGRYSKI Świętochłowice200 mD515:20
197JagodaSichmaŚwiętochłowice400 mD715:30
149AndrzejSiecińskiCzeladź200 mD615:25
73OlafSiejdaSiemianowice Śląskie200 mD415:15
198LilianaSiemionSiemianowice Śląskie400 mD715:30
199MariaSikoraKatowice400 mD715:30
200DobrawaSkibaSiemianowice ŚląskieUKS WODNIK400 mD715:30
15JuliaSkowronKatowice50 m D115:00
114ZuziaSkutnikMysłowice200 mD515:20
251JakubSmolakKatowice400 mD815:35
201MajaSmolinskaTychySMS Tychy400 mD715:30
302DominikSmolinskiTychySzkoła podstawowa nr 18 Tychy 800 mD1015:45
202AlicjaSobczakKatowiceSP 51 Katowice400 mD715:30
74DawidSodowskiSiemianowice ŚląskieSiemianowice i przyjaciele biegają 200 mD415:15
281NataszaSojkaSiemianowice SP 1 Siemianowice Śląskie800 mD915:40
252JacekSokolaBobrowniki Uks bobry bobrowniki 400 mD815:35
150JakubSokolaBobrowniki Przedszkole publiczne bobrowniki 200 mD615:25
16NataliaSołtysiakKatowice50 m D115:00
253RafałSołtysiakKatowice400 mD815:35
75AleksanderSowaChorzów200 mD415:15
151BorysSprawaSiemianowice Śląskie 200 mD615:25
254BartoszStarostkaRuda Śląska 400 mD815:35
303IgorSteraSiemianowice Śląskie800 mD1015:45
17KorneliaSteraSiemianowice Śląskie50 m D115:00
255KacperStępelSiemianowice ŚląskieNasza Dobra Szkoła 400 mD815:35
53NadiaStrączkowskaKatowice200 mD315:10
76SzymonStrączkowskiKatowice200 mD415:15
115ZuziaStrychalskaŁódźEuropejska Szkoła Podstawowa200 mD515:20
77KacperSuszczykSiemianowice ŚląskieMk team 200 mD415:15
18AntoninaSychaBytom50 m D115:00
116LenaSychaBytom200 mD515:20
256AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie400 mD815:35
304JakubSzaleniecBędzinBędzin Team 800 mD1015:45
257WiktorSzaleniecBędzinBędzin Team 400 mD815:35
305IgorSzewczykCzęstochowaCzewarun TiM800 mD1015:45
19MilenaSzlembarskaCzeladź50 m D115:00
258MiłoszSzlembarskiCzeladź400 mD815:35
78KarolSzoblikChorzów200 mD415:15
259EdgarSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie400 mD815:35
117HonorataSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie200 mD515:20
32JulianSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie50 m D215:05
260IwoSzymańskiSosnowiec400 mD815:35
54MartynaŚliwaChorzów200 mD315:10
261TomaszŚliwaChorzów400 mD815:35
152IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice 200 mD615:25
118JagodaTejsSiemianowice ŚląskieJagodowyTeam200 mD515:20
20JagodaTomczokKatowice50 m D115:00
262MarcinTomczokKatowice400 mD815:35
119AgataTramerKatowice200 mD515:20
120MilenaTyzoSiemianowice Śląskie200 mD515:20
203MartynaUrychKatowiceRun as One400 mD715:30
306MichałUrychKatowiceRun as One800 mD1015:45
33PascalWalczakKatowice50 m D215:05
263KacperWałachSiemianowice ŚląskieKlub Sportowy Bumeikan400 mD815:35
21MichalinaWałachSiemianowice Śląskie50 m D115:00
307MateuszWanglorzLyskiLyski800 mD1015:45
264JakubWidzewiczZabrze400 mD815:35
153DanielWielochTychyPrzedszkole nr 17200 mD615:25
204ZuzannaWielochTychySMS Tychy400 mD715:30
205EmiliaWirskaJaworzno400 mD715:30
121EmmaWirskaJaworzno200 mD515:20
154KacperWitekCzeladź200 mD615:25
282AntoninaWitorSosnowiecMK team 800 mD915:40
206JudytaWitorSosnowiecMK team 400 mD715:30
122KarolinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM200 mD515:20
207PaulinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM400 mD715:30
79AdamWoźniakChorzów200 mD415:15
80MariuszWoźniakChorzów200 mD415:15
265JakubWoźniczkoSiemianowice ŚląskieSp13400 mD815:35
208HannaWójcikMysłowiceSzkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice400 mD715:30
123WiktoriaWójcikŚwiętochłowiceAP TYGRYSKI Świętochłowice200 mD515:20
155AntoniWrześniakGliwice200 mD615:25
81AntośWyciślikKatowice200 mD415:15
266MiłoszWyczawskiKatowiceSP 33 Katowice400 mD815:35
34KornelZajacBobrowniki50 m D215:05
55LenaZalewskaKatowice200 mD315:10
156PatrykZbierowskiChorzów200 mD615:25
35SzymonZduniakDobieszowice50 m D215:05
267OskarZiomekRuda Śląska400 mD815:35
209AlicjaZiółekKatowice400 mD715:30
210AurelkaZiółekKatowice400 mD715:30
283BiankaŻochowskaKatowice800 mD915:40
275JanZmudaRuda Śląska400 mD815:35
222JuliaŻelaskoRuda Śląska 400 mD715:30
276IgorŻołądekChełm Śląski Szkołą podstawową nr2 Chełm Śląski400 mD815:35
277OliwierŻywieckiKatowiceSP 66400 mD815:35