O NAS

Klaudia – instruktorka Nordic Walking, miłośniczka zdrowej kuchni i fotografii. Laureatka nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności oraz laureatka programu Lider Animator – Obudź swoje ciało. W 2018 roku została nagrodzona za działalność społeczną i charytatywną w 2017 roku, w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

Marek – miłośnik sportu i aktywnego spędzania czasu, wolontariusz z powołania, który brał udział w niezliczonej ilości imprez: od biegowych, po te największe jak mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Laureat programu Lider Animator – Obudź swoje ciało oraz nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności. W 2018 roku został nagrodzony za działalność społeczną i charytatywną w 2017 roku, w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

Tworzymy MK team, zespół osób, który swoją pasją zachęca mieszkańców Śląska do aktywnego, zdrowego trybu życia. Organizujemy rozmaite wydarzenia sportowe, w których udział biorą setki a nawet tysiące osób.
Do tej pory samodzielnie zorganizowaliśmy 18 dużych imprez biegowych, w których łącznie wystartowało ponad 11 tysięcy osób. 2 maja 2018 r., na zlecenie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Wojewody Śląskiego, zorganizowaliśmy już po raz drugi Bieg z Flagą w Katowicach, w którym wzięło udział 900 zawodników. W imprezie wziął aktywny udział nie tylko wojewoda śląski, ale także Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki.

W 2017 roku, cykl 4 imprez biegowych połączyliśmy w Grand Prix MK team, mobilizując biegaczy do biegowej rywalizacji. W czterech imprezach – Parkowe Hercklekoty, Bieg Świetlików, Nocne Marki oraz Bieg Mikołajkowy zostało sklasyfikowanych 2925 zawodników, 478 drużyn, którzy łącznie przebiegli 28850 km. Aż 208 osób stanęło na podium a 5225 otrzymało na mecie nasz medal.

31 grudnia 2017 roku zorganizowaliśmy spontaniczny bieg – I Charytatywny Bieg Sylwestrowy w Siemianowicach Śląskich, podczas którego zbieraliśmy datki na rzecz Fundacji Iskierka. Zebraliśmy prawie 7 tysięcy złotych,  a na starcie pojawiło się ponad 300 osób.

Czas na rok 2018.