LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D6 – bieg chłopców na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D8 – bieg chłopców na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012).
D9 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).
D10 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).

W biegach od D1, D2, D3 i D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.
W biegach od D5 do D10 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
278MajaAdamczykCzyżówkaVictoria Trzebinia800 mD914:50
167DorotkaAdamiec-TrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin400 mD714:40
126OlekAdamiec-TrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin200 mD614:30
71JanAgdanCzeladź200 mD414:20
168AntoninaAleksySiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie400 mD714:40
49EmiliaBajorekChorzów200 mD314:15
91JuliannaBauerekRybnik200 mD514:25
92MagdalenaBauerekRybnik200 mD514:25
127FilipBednarzKatowicePrzedszkole nr 40 w Katowicach200 mD614:30
1LenaBernacka-MiozgaKatowice50 m D114:00
72KarolBiałasKatowicePrzedszkole nr 5 Katowice200 mD414:20
169OliwiaBiałasSiemianowice ŚląskieMk team400 mD714:40
170ZofiaBieleckaGórki Wielkie Husaria Race Team400 mD714:40
128AntoniBieleckiGórki Wielkie Husaria Race Team200 mD614:30
129FilipBieleckiRuda Śląska200 mD614:30
223WojciechBieleckiRuda Śląska400 mD814:45
224MarcelBinioChruszczobród400 mD814:45
130IgorBladowskiCzeladź200 mD614:30
225IgorBłaszczykSiemianowice Śląskie 400 mD814:45
29FilipBoguckiChorzów 50 m D214:05
93WiktoriaBolębaKatowice200 mD514:25
226RadosławBrzozowskiDąbrowa GorniczaPrzedszkole400 mD814:45
30MarcelBuczekSosnowiecEDGE50 m D214:05
171MichalinaBuczekSosnowiecEDGE400 mD714:40
172MilenaBujoczekBytom400 mD714:40
2AnnaCebulaCzeladz50 m D114:00
279WeronikaCenkierŁaziska GórneMOSiR Łaziska Górne800 mD914:50
131OlekChodzidłoChorzów200 mD614:30
173AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa 15 Katowice400 mD714:40
132WojciechChrząścikKatowice200 mD614:30
133PawełChudyKatowice200 mD614:30
227KrzysztofCiepielaWojkowiceiRun Cadence400 mD814:45
280MajaCiepielaWojkowiceiRun Cadence 800 mD914:50
289ŁukaszCieślikSiemianowice Szkoła Podstawowa nr.6 Siemianowice Śląskie800 mD1015:00
134OskarCoderPiekary Śląskie200 mD614:30
3AlicjaCymaraKatowice 50 m D114:00
4UlaCyrusRybnik50 m D114:00
94ZosiaCyrusRybnik200 mD514:25
31FranciszekCzyzewskiKatowice 50 m D214:05
174ZofiaDanowskaKatowice400 mD714:40
228IgorDubielBędzin400 mD814:45
229MateuszDuczekRuda ŚląskaSP 23 Ruda Śląska 400 mD814:45
95JuliaDudaSiemianowice200 mD514:25
290KamilDudaSiemianowiceSp nr 13 Siemianowice Śląskie800 mD1015:00
291BartoszDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie800 mD1015:00
292WiktorDylusSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie800 mD1015:00
230WojciechDziadoszChorzówKS Stadion Śląski400 mD814:45
293AdrianFicekKatowiceFrelki800 mD1015:00
5JuliaFijałkowskaSiemianowice Śląśkie50 m D114:00
50AlicjaFijołekChorzów200 mD314:15
51MajaFijołekChorzów200 mD314:15
175KarolinaFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec 400 mD714:40
135KrzysztofFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec 200 mD614:30
32MichałFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec 50 m D214:05
231OliwierGajdaKatowice400 mD814:45
96MałgorzataGajewskaKatowice200 mD514:25
232MateuszGajewskiKatowice400 mD814:45
136FilipGarncarzDąbrowa Górnicza200 mD614:30
6HannaGawendaSiemianowice Śląskie 50 m D114:00
137WojciechGienisCzeladź200 mD614:30
138NatanGiereśMysłowice 200 mD614:30
139DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam 200 mD614:30
7ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam 50 m D114:00
33MikołajGórnikiewiczSosnowiec50 m D214:05
8LauraGrabSiemianowice ŚląskieMK team 50 m D114:00
233PiotrGrabowskiSiemianowiceSp 20 Siemianowice Śląskie 400 mD814:45
52JuliaGralikowskaSiemianowice Śląskie200 mD314:15
140JanHajdugaRuda Śląska400 mD814:45
176MałgorzataHajdugaRuda Śląska400 mD714:40
294MateuszHajdugaRuda Śląska800 mD1015:00
234KrystianHamikChełm ŚląskiHamster Team400 mD814:45
53ZosiaHołowińskaKatowice200 mD314:15
177KlaudiaJakubowskaTychySMS Tychy400 mD714:40
54PaulinaJakubowskaTychySMS Tychy200 mD314:15
178WeronikaJakubowskaTychySMS Tychy400 mD714:40
141JaśJankowskiGliwice200 mD614:30
179EwaJarnotCzechowice-Dziedzice400 mD714:40
235KarolJarnotCzechowice-Dziedzice400 mD814:45
9ZuzannaJastrzębskaŁazySky Runner Team50 m D114:00
97JustynaJeleńSiemianowice Śląskie Przedszkole nr 9 200 mD514:25
55MartaJobdaKatowice PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE 200 mD314:15
34IgorJończykChorzów50 m D214:05
73TymekJończykChorzówPrzedszkole nr 17 Chorzów200 mD414:20
74JakubJóźwiakTarnowskie Góry200 mD414:20
142IgorKaczmarekKatowice200 mD614:30
236JakubKaczmarekSosnowiec 400 mD814:45
35NikodemKaczmarekSosnowiec 50 m D214:05
180OliwiaKaczmarekKatowice400 mD714:40
237KsaweryKaiserKatowiceSP 66400 mD814:45
238KarolKaletaBędzinBanda z placu400 mD814:45
239KamilKandziaSiemianowice Śląskie 400 mD814:45
240MateuszKandziaSiemianowice Śląskie 400 mD814:45
10NataliaKapicaBytom50 m D114:00
98LiliannaKaszubaCzeladź#czeladzbiega200 mD514:25
99LilianaKawkaSiemianowice ŚląskieNight Runners Śląsk200 mD514:25
100AmeliaKępaKatowice200 mD514:25
36AlexanderKępkaDąbrowa Gornicza50 m D214:05
11AlicjaKlimekRuda Śląska Śląsk Runners 50 m D114:00
181AleksandraKlusekBobrowniki400 mD714:40
12ZuzannaKlusekBobrowniki50 m D114:00
295AdrianKnychałaKatowice800 mD1015:00
241DominikKopećKatowiceSp 34 katowice400 mD814:45
101KarolinaKopećKatowice200 mD514:25
13MajaKowacka-MolendaSosnowiec50 m D114:00
14BarbaraKowalBędzin50 m D114:00
15KlaraKowalBędzin50 m D114:00
56ZuzannaKowalBędzin200 mD314:15
102AntoninaKoziołBoguszyce200 mD514:25
182MagdalenaKubackaKatowiceSP 15 Katowice400 mD714:40
103MartaKubackaKatowiceMP 2 Katowice200 mD514:25
143JakubKubalaKatowice200 mD614:30
144KacperKucharskiSiemianowice Śląskie 200 mD614:30
183AleksandraKucielJaworzno400 mD714:40
37NorbertKucielJaworzno50 m D214:05
184MilenaLabuddaBytom400 mD714:40
145TymonLatawiecRybnik200 mD614:30
242JakubLebekKatowice400 mD814:45
104JuliaLebekKatowice200 mD514:25
75KrzysztofLeśniakSosnowiecPrzedszkole MIejskei nr 12 Sosnowiec200 mD414:20
281AlicjaLewoszCzeladź800 mD914:50
146MaciejLewoszCzeladź400 mD814:45
105AlicjaLindelBytom200 mD514:25
147JerzyLindelBytom200 mD614:30
76FilipLisSiemianowice Śląskie 200 mD414:20
77KacperLisSiemianowice Śląskie 200 mD414:20
16AlicjaLiszczynaGliwice50 m D114:00
296DawidLiszczynaGliwiceApg 800 mD1015:00
17LilianaLorenzTychy50 m D114:00
148MikołajLorenzTychy200 mD614:30
185SandraLoriszChorzówSANDRA RUN400 mD714:40
38SzymonLoriszChorzówSZYMCIO RUN50 m D214:05
57ZuzannaLupaMysłowice200 mD314:15
149KsaweryŁataczSiemianowice Śląskie 200 mD614:30
58EmiliaŁazarekSiemianowice Śląskie200 mD314:15
59JuliaŁazarekSiemianowice Śląskie200 mD314:15
282KarolinaMadejskaChorzówBorn Tu Bi Lotać800 mD914:50
18KamilaMajewskaSosnowiec50 m D114:00
297JanMakowskiŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE/ Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Łodzi800 mD1015:00
298BartoszMalikSiemianowice ŚląskieSP nr1 Siemianowice Śląskie800 mD1015:00
106ŁucjaMalikSiemianowice Śląskie200 mD514:25
150GniewkoMaliszewskiSiemianowice ŚląskieCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 200 mD614:30
39IwoMaliszewskiSiemianowice ŚląskieCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 50 m D214:05
151DominikMałeckiRuda Śląska 200 mD614:30
19AmeliaMarciniakSyrynia50 m D114:00
186JagodaMareckaChorzów400 mD714:40
152NikolacMarekSiemianowice Śląskie 200 mD614:30
299JakubMarekwicaKatowiceMk team800 mD1015:00
187OliwiaMarkowskaDąbrowa GórniczaSP 10 Dąbrowa Górnicza400 mD714:40
107EmiliaMaślakŚwiętochłowice 200 mD514:25
243MarcinMatusznyGliwice400 mD814:45
244JakubMazanTwardowice400 mD814:45
188AlicjaMichałekSiemianowice Śląskie400 mD714:40
245MaksymilianMoensKatowicePodstawowa nr 35 Katowice400 mD814:45
189MartynaMogilskaKatowiceSP 54 Katowice 400 mD714:40
78MateuszMogilskiKatowiceMP 59200 mD414:20
190LenaMojKatowice400 mD714:40
300MateuszMrozekRuda Śląska 800 mD1015:00
40AdamMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice50 m D214:05
108KarolinaMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice200 mD514:25
109AmeliaMusiołKatowice200 mD514:25
191NinaMuszerKatowice Huragan Ligota400 mD714:40
110PolaMuszerKatowice Huragan Ligota200 mD514:25
153TymonMysiakChorzówPrzedszkole nr 29 w Chorzowie 200 mD614:30
79AdamNatkaniecSosnowiec200 mD414:20
154AdrianNiskiChorzów 200 mD614:30
192EmiliaNowaczekRuda Śląska400 mD714:40
193MałgorzataNowaczekRuda Śląska400 mD714:40
246AlanNowakKatowiceMK Team 400 mD814:45
247WojciechNowakowskiKatowice Paderewa400 mD814:45
155AntoniNowickiKatowicePrzedszkole nr 21 Katowice200 mD614:30
248JanNowickiKatowiceSP 66400 mD814:45
41StanisławObozKatowice50 m D214:05
111AnnaOgłazaKatowice200 mD514:25
194KarolinaOgłazaKatowice400 mD714:40
301MateuszOgłazaKatowice800 mD1015:00
156CezaryOleszekCzeladź#czeladzbiega200 mD614:30
60MajaOpiłekKatowiceEuvic200 mD314:15
249BartłomiejOpiłkaRuda Śląska400 mD814:45
250MaciejOpiłkaRuda Śląska400 mD814:45
251MaksymOrlińskiSiemianowiceSp nr 13 Siemianowice Śląskie400 mD814:45
157SebastianOwczarekZabrze200 mD614:30
195NikolaOwczarskaKatowiceSp 31 katowice400 mD714:40
196OlgaPająkKatowice SP 54 Katowice 400 mD714:40
80MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD414:20
61AlicjaPastusiakKatowiceKlub Karate 'Goliat' 200 mD314:15
302MaksymilianPaweraKatowice800 mD1015:00
303MichałPaweraKatowice800 mD1015:00
252MarcinPetejaBytom400 mD814:45
197OlgaPieronSiemianowice Śl.Omega400 mD714:40
198WiktoriaPieronSiemianowice Śl.Omega400 mD714:40
199LauraPietrasikKatowice 400 mD714:40
200LenaPietrasikKatowice 400 mD714:40
81AntekPietrzakSiemianowice Śląskie200 mD414:20
20OlaPietrzakSiemianowice Śląaskie50 m D114:00
253MaksymilianPiwowarczykSiemianowice Przedszkole nr 12400 mD814:45
112MilenaPłaczekChorzów 200 mD514:25
62ZosiaPolańskaKatowiceWolne Elektrony200 mD314:15
158StaśPolańskiKatowiceWolne Elektrony200 mD614:30
63JuliaPolasińskaKatowice 200 mD314:15
283KingaPolokSiemianowice Śląskie800 mD914:50
113AlicjaPrusPiekary Śląskie200 mD514:25
201MartynaPypłaczMysłowice Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice400 mD714:40
254OskarPytelSiemianowice ŚląskieMk team400 mD814:45
64KingaRadwańskaSiemianowice Śląskie 200 mD314:15
42DanielRadwańskiSiemianowice Śląskie 50 m D214:05
304JanRadziętaCzeladz800 mD1015:00
255DariuszRoehrichŁąka400 mD814:45
202ZuzannaRóżycka-DudaChorzówŚląsk Runners 400 mD714:40
305PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni800 mD1015:00
65LidiaRygusSiemianowice Śląskie200 mD314:15
66DianaRyskaKatowice200 mD314:15
21LauraRyskaKatowice50 m D114:00
256SebastianRzadkowskiRuda Śląska400 mD814:45
114MajaSasKatowice200 mD514:25
82BłażejSawickiŁazy200 mD414:20
203JagodaSichmaŚwiętochłowice400 mD714:40
204LilianaSiemionSiemianowice Śląskie400 mD714:40
205MariaSikoraSiemianowice Śląskie400 mD714:40
206DobrawaSkibaSiemianowiceUKS WODNIK400 mD714:40
159WojciechSkokChorzów200 mD614:30
115ZuziaSkutnikMysłowiceNo.I200 mD514:25
116AleksandraSłowikZabrze200 mD514:25
207AlicjaSobczakKatowiceSP 51 Katowice400 mD714:40
83DawidSodowskiSiemianowice ŚląskieSiemianowice i przyjaciele biegają 200 mD414:20
284NataszaSojkaSiemianowice SP 1 Siemianowice Śląskie800 mD914:50
285JuliaSokołowskaKatowiceSP nr 34 Katowice800 mD914:50
117KarolinaSokołowskaKatowiceMP nr 16 Katowice200 mD514:25
306FranciszekSokołowskiKatowiceSP nr 34 Katowice800 mD1015:00
22NataliaSołtysiakKatowice50 m D114:00
257RafałSołtysiakKatowice400 mD814:45
160BorysSprawaSiemianowice Śląskie 200 mD614:30
208EwaSroczynskaGliwicePrzedszkole nr 22 Gliwice400 mD714:40
307KamilSroczyńskiGliwiceSp 1 Katowice 800 mD1015:00
209MajaStachowiczChorzów Przedszkole nr 29 w Chorzowie 400 mD714:40
286OliwiaStachowiczChorzów Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie 800 mD914:50
258BartoszStarostkaRuda Śląska400 mD814:45
308IgorSteraSiemianowice Śląskie800 mD1015:00
23KorneliaSteraSiemianowice Śląskie50 m D114:00
161MarcelStochmiałekBytom200 mD614:30
259SewerynStochmiałekBytom400 mD814:45
43PiotrStopyraŚwiętochłowice50 m D214:05
44RafałStopyraŚwiętochłowice50 m D214:05
118MajaStrozykowskaGliwiceSikret Gliwice200 mD514:25
119ZuzannaStrychalskaKatowice200 mD514:25
84KacperSuszczykSiemianowice Śląskie Mk team200 mD414:20
260AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie400 mD814:45
261TomaszSzeferLubliniec400 mD814:45
309IgorSzewczykCzętochowaCzewarun TiM800 mD1015:00
24MilenaSzlembarskaCzeladź50 m D114:00
262MiłoszSzlembarskiCzeladź400 mD814:45
85KarolSzoblikChorzów200 mD414:20
263EdgarSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie400 mD814:45
120HonorataSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie200 mD514:25
86MikołajSzubkaŁaziska Górne200 mD414:20
264IwoSzymańskiSosnowiec400 mD814:45
162FilipSzyszkaKatowiceHuragan Ligota200 mD614:30
25MajaSzyszkowicBytom50 m D114:00
121MartaSzyszkowicBytom200 mD514:25
87ŁukaszŚlosorzKatowiceMP nr 9 Katowice 200 mD414:20
310MaksymilianŚlosorzKatowiceSp 1 Katowice 800 mD1015:00
265PiotrŚlosorzKatowice Sp 1 Katowice 400 mD814:45
163IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice 200 mD614:30
45KrzysztofŚwiercPiekary Śląskie50 m D214:05
210MilenaŚwiercPiekary Śląskie400 mD714:40
211AgataTaborskaRuda Śląska400 mD714:40
67BarbaraTaborskaRuda Śląska200 mD314:15
266OliwierTarnowskiSosnowiec400 mD814:45
122JagodaTejsSiemianowice ŚląskieJagodowy Team200 mD514:25
267ArturTekieliSosnowiec400 mD814:45
26KarolinaTlatlikOrzesze50 m D114:00
268SzymonTlatlikOrzesze400 mD814:45
123AmeliaTokarzPiekary ŚląskieLecymy Durś200 mD514:25
287OlaTokarzPiekary ŚląskieLecymy Durś800 mD914:50
27JagodaTomczokKatowice50 m D114:00
269MarcinTomczokKatowicw400 mD814:45
68EmiliaTrembowieckaMysłowice200 mD314:15
212NataliaTrembowieckaMysłowice400 mD714:40
288GabrysiaTrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin800 mD914:50
311KrystianTrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin800 mD1015:00
124MilenaTyzoSiemianowice Śląskie200 mD514:25
213MartynaUrychKatowice400 mD714:40
312MichałUrychKatowice800 mD1015:00
214NadiaWalczakSiemianowice Śląskie400 mD714:40
270KacperWałachSiemianowice Śląskie400 mD814:45
28MichalinaWałachSiemianowice Śląskie50 m D114:00
164TomaszWasieczkoKatowice 200 mD614:30
271JakubWidzewiczZabrze400 mD814:45
165WiktorWieczorekChorzów200 mD614:30
46WojciechWieczorekChorzów50 m D214:05
272CezaryWilkBytom400 mD814:45
215MalwinaWilkBytom400 mD714:40
69AlicjaWiltosinskaSiemianowice Sl.200 mD314:15
216MajaWlazłoSosnowiecGRUPA POŚCIGOWA400 mD714:40
217NataliaWodeckaSiemianowice Śląskie400 mD714:40
88TymoteuszWolakKatowice200 mD414:20
166MateuszWoźnickiMysłowice200 mD614:30
218HannaWróbelKatowiceSzkoła Podstawowa w Siewierzu400 mD714:40
219LenaWróbelKatowicekKs Katowice/Sp 54 katowice400 mD714:40
89FilipWyleżołRuda Śląska200 mD414:20
70HannaWyleżołRuda Śląska200 mD314:15
273OlafZachariaszKatowice SP4 Katowice400 mD814:45
220EwaZakrzewskaKatowice400 mD714:40
125LenaZalewskaKatowice200 mD514:25
221MagdalenaZaworaChorzów 400 mD714:40
90OskarZiętekJaworzno200 mD414:20
274OskarZiomekRuda Śląska400 mD814:45
48AdamZmudaRuda Śląska50 m D214:05
275JanZmudaRuda Śląska400 mD814:45
222JuliaŻelaskoRuda Śląska 400 mD714:40
276IgorŻołądekChełm Śląski Szkołą podstawową nr2 Chełm Śląski400 mD814:45
277OliwierŻywieckiKatowiceSP 66400 mD814:45