Wyniki Grand Prix MK team – Bieg (M)

Wyniki klasyfikacji biegowej mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1RafałFormicki100100100300
2SebastianPająk909586271
3MateuszStachura958290267
4DariuszWilk868695267
5MateuszKuraś828676244
6RafałMikołajczyk788084242
7JózefChmielorz628878228
8MichałMaliszewski707474218
9ŁukaszKuraś687860206
10AndrzejZogrodnik647072206
11KrzysztofSzewczyk706666202
12AleksanderZięba10095195
13MieszkoMaliszewski9590185
14DamianLazar8884172
15DamianBrzeziński9080170
16JakubMarekwica207670166
17KrzysztofSmuda8086166
18WojciechBrom8482166
19AdamKukowka9568163
20TomaszDzierga287658162
21MarekJezierski-Krupa665046162
22MarcinWarwas237066159
23AdamBuchta205682158
24TomaszPrzybylski7674150
25MichałSawicki6680146
26JakubMan7272144
27TomaszKotwicki565828142
28PawełKowalczyk56778141
29MarcinBlus205662138
30GrzegorzBajer384456138
31KonradŁuszcz394152132
32MichałGóra304554129
33ŁukaszRybiński285248128
34AdamHorzela364050126
35ŁukaszUrych434834125
36GrzegorzZuber6060120
37MichałKuś5464118
38BartoszLar204452116
39PiotrBalicki255432111
40BartoszSzołtysik502140111
41DamianFoks313541107
42KrzysztofKaraś4562107
43KrzysztofOleksy184045103
44KrzysztofStanclik4854102
45MarcinOzdoba203942101
46SebastianBieniek4358101
47JakubWojas333829100
48MaciejGarnowski100100
49MateuszWolnik100100
50PawełProbierz445296
51MarekPilszek20294493
52RyszardTyczyński296493
53MarekSalomon454893
54IgorKaszewski464692
55JarosławŻukow36203591
56BartoszKwestorowski9090
57RomanZiuziański9090
58TomekWójcik10334588
59JacekMachalica38232788
60DawidGałuszka8888
61ŁukaszSokół8888
61PawełWylężek8888
63ŁukaszFlisiński8888
64JakubTesluk8686
65PiotrWiśniewski8484
66MarcinGrzywacz8484
67KamilMazur8484
68ŁukaszŁyp21431882
69KrystianSzymański8282
70PiotrŻołądź8282
71MateuszPiątek8080
72MarcinAdamczyk8080
73KewinSmolorz18243779
74MartinJonáš225678
75JakubKalinowski7878
76MaciejGrzelak7878
77TomaszFamuła20203676
78GrzegorzAdamczak7676
79MaciekDudek7676
80RafałMykała7474
81ŁukaszJurczyk7474
82MarekBogdoł7474
83DariuszFurich7272
84PrzemysławWitkowski7272
85SergiiSukmaniuk7272
86TomekBoroń343771
87MirosławAdamczyk7070
88MarcinRuszkiewicz18203169
89DariuszPuchała323769
90MariuszBednarski6868
90MarekPyka6868
92JanMroczek6868
93BłażejJaromin6868
94WojciechLitwiński10203666
95ŁukaszWierzbicki6666
96ŁukaszMajewski11361865
97HenrykFigiel20212465
98RobertTomasik6464
99RafałPodstawny6464
100AndrzejKiełbasiński6464
101JacekKamiński6262
102MichałCzupkiewicz6262
103JarosławBukała6262
104PawełLejwoda20251661
104MichałSzwarczyński16202561
106AdamMachowiak164460
107PawełHoła6060
108RyszardSieradzki6060
109MichałFetler6060
110GrzegorzBudek263359
111ŁukaszZięba18202058
112MateuszMucha5858
113MarekLatusek5858
114DawidWłodarczyk5858
115PiotrJanikowski21181857
116KrystianDynia441155
117AdrianSzczuka124355
118RobertGoławski272855
119PiotrKolka5454
120MariuszSikora5454
121PiotrDrosdzol183553
122DawidUrbańczyk14182052
123PawełPiwowarski12202052
124RobertGieroszka183452
125ArkadiuszDziuma5252
126AdamJuzyk5252
127SylwesterMynarski5050
128KamilOpach5050
129AndrzejNiedźwiecki5050
130GrzegorzLentzy11112648
131PatrykRychlik282048
132MirosławWieczorek4848
133SebastianŻylak4848
134ErnestMisiurek10162046
135LeszekKozioł4646
136DamianLorisz4646
137RafałRoskosz4646
138JacekKorzeniowski11181645
139DominikWolski11161845
140MarcinPeter162945
141StanisławZelik4545
142WojciechKowalczyk10112344
143MichałMajewski10161844
144BartoszMiś11161643
145PiotrBudny103343
146BartoszSaliński113243
147ŁukaszKaszuba4343
148BłażejOchot4343
149AndrzejKowolik162642
150MarcinPawlikowski162642
151SebastianMacioł4242
152WojciechKrasoń4242
152MichalPaprotny4242
154MichałRus4242
155SzymomAndruchowicz4242
156KrzysztofAgdan12111841
157AdamChrobasik11141641
158MarcinPluszczyk11161441
159ArturCzaj16141141
160JakubMazur142741
161WojciechStolorz4141
162AndrzejKrasoń4141
162MarekPająk4141
164MateuszJasica4141
165ŁukaszGarbacz11181140
166DamianStemplowski10161440
167KrzysztofTomczyk162440
168MarcinSaganowski4040
169AndrzejSowa4040
170DawidUrbański4040
171MarekGajewski12111639
172MichałJarosz11161239
173PiotrŻydek9141639
174PiotrWesoły3939
175MichałCzapelka3939
175PawełKubiak3939
177MateuszLewandowski3939
178MichałGałkiewicz1118938
179ŁukaszNowak12121438
180MarcinŻylak14121238
181DamianStalmach162238
182MaciejGierlotka201838
183TomaszLitwiński182038
184MichałPernikoza182038
185MarcinJankowski3838
185BartłomiejPeteja3838
187ŁukaszSkorupa3838
188AdamMusialik6112037
189JacekPikuła10111637
190MarcinKałmuk1291637
191AdamĆmiel3737
192ŁukaszPiłat3737
193RyszardDudziak3737
194ArturPotempa10141236
195PrzemysławWoźniak14111136
196TomaszAndraczek201636
197FranciszekMarek181836
198DamianJamrozy3636
199AdamKocot8111635
200JakubGarncarz8111635
201PiotrJakubowski3535
202KarolBabiuch3535
203MirosławPotoczny3535
204DamianKisiecki791834
205SławomirKleciek1114934
206GrzegorzStawicki142034
207PiotrJureczek142034
208MichałFlorek142034
209KrzysztofKoenig161834
210TomaszŻurek161834
211MarekMadej3434
212EugeniuszChowaniec3434
212PawełTiahnybok3434
214StanisławRomowicz8111433
215GrzegorzStępień8141133
216PiotrKnyszek3333
217IreneuszMyjak3333
218MarekŻeliński11101132
219ŁukaszWilżyński11111032
220JacekBrzoska122032
221BeniaminLniany3232
222RafalKrason3232
223DawidRomanowski3232
224ArkadiuszBaranowicz8111231
225PiotrWyleżoł9101231
226MariuszKrajewski10101131
227MarekSodowski9111131
228PiotrSzymański112031
229GrzegorzHaratyk112031
230PiotrekGołębiowski112031
231SławomirSiwy3131
232AdamPluszka3131
233MarcinFranki3131
233AdamSzendzielorz3131
235ArturGaweł1181130
236KrzysztofHankus8111130
237MirekSnochowski8111130
238ZdzisławTeper9111030
239RafałBajor10101030
240AdamNawrocki121830
241KamilWilżyński181230
242TymofiiShyrokyi3030
243SebastianGabor3030
243PawełMatuszak3030
245JarosławPietrzyk3030
245AdamSłaby3030
247WojciechMaryniak1081129
248MarcinDrozd1091029
249TomaszWróblewski1091029
250MarcinKulik111829
251MarcinWicik111829
252ŁukaszWróbel111829
253MarcinGil111829
254MateuszPietras111829
255PawełKonsek2929
256AdrianDąbrowski2929
257PrzemysławPietruszka591428
258RemigiuszRybak991028
259TomaszLazaj82028
260ArturGierok101828
261KamilPandzich161228
262KrzysztofJanus121628
263MichałMilewski2828
264IgorGolonka5111127
265MariuszKiser981027
266GrzegorzKotliński981027
267MariuszKoniec91827
268DawidRybski111627
269AdamPeca2727
270PawełBasąg2727
271TomaszZyskowski2727
272KarolStochnij691126
273TomaszBrom1010626
274RafałSkutnik6101026
275DariuszSokołowski791026
276ZbyszekSieja791026
277RafałGajewski101626
278ŁukaszGruchała101626
279MarekBalon121426
280RyszardSłomiany141226
281AdamWesołowski141226
282DawidPyka2626
283TomaszOpuchlik2626
284MaciejLankowski610925
285SławomirRola88925
286AdamJaros16925
287DariuszSulejewski111425
288MariuszMazur111425
289GrzegorzWawrzynek111425
290AdamPawełczyk111425
291BartłomiejSchab2525
292PrzemysławOczkowicz2525
292MarekStępel2525
294MarcinRybak414624
295JacekGajewski101424
295BartłomiejLotko141024
297BartoszSztajer2424
298MarcinSkórka2424
299GrzegorzStrączek2424
300MaksymLanger71623
301JakubStaroń91423
302RobertPapierzyński91423
303SebastianRychlik91423
304RafałHamik91423
305PawelNagas111223
306RobertPyka111223
307PrzemysławIwański2323
308TomaszBrzozowski2323
308PatrykSzymanowicz2323
310TadeuszKubica67922
311DariuszDziałowski49922
312RafałSkała59822
313JakubŚmiech101222
314KrystianKoza101222
315DariuszPompa101222
316TomaszHuchro121022
317DariuszTorc111122
318ŁukaszKaczmarek2222
318ŁukaszMatuszek2222
320MariuszSłaboń2222
321JakubSadowski2222
322TomaszStanke111021
323MarcinWlazło111021
324MichałRozkrut101121
325KamilBiały2121
326MarcelSzczuka2121
327AdamKurek38920
328MariuszGórski58720
329SebastianGabor61420
330GrzegorzNec91120
331SzymonKrawiec91120
332DawidBieńkowski11920
333BronisławZelik101020
334DamianUrbanowicz101020
335KrzysztofMatuszny2020
335DanielPyka2020
337AdamRafalski2020
338BeniaminSobczak2020
339SzymonLewandowski2020
340MarekSikora2020
341MaciekKuliński2020
341ŁukaszMilewski2020
343JakubZawada2020
344TomaszSobczak2020
345JakubPalik2020
346JanuszCieślikiewicz2020
347MarekHajda2020
348AndrzejAdamek2020
349PrzemysławSroga2020
350TobiaszWitek2020
350PiotrZaremba2020
352ŁukaszWolak2020
353ZbigniewWioska2020
354JacekMakowski2020
355DamianJezioro2020
355GrzegorzKlejszta2020
357MichałCieślikiewicz2020
358DariuszKołodziej2020
359IreneuszWieczorek2020
360RadosławSzlembarski2020
361ŁukaszSzałański59519
362SebastianTatuś48719
363SebastianSzewior71219
364ArkadiuszPtak1919
365PiotrCofałka81119
366ŁukaszPotocki81119
367DariuszGóral10919
368KrzysztofBasiaga91019
369KarolTrzeciak10919
370AdamPolaczek91019
371AdamKmietowicz10919
372AdamKulisz91019
373WojciechMańka10919
374GrzegorzLubas10919
375SławekGwioździk91019
376MateuszPrusak261018
377KonradWiltosiński37818
378PawełGapiński71118
379DariuszRatajczak71118
380RafałKorkosz81018
381JacekSobczak9918
382PiotrForyś9918
383GrzegorzPodoba1818
384GrzegorzZieliński1818
385KamilGromadzki1818
386MariuszKarolewski1818
386JacekLeleniewski1818
388MarianRubiniec1818
389IrekHorszczaruk1818
390MaciejMatuszczyk1818
391KrzysztofSkrzypek1818
392GrzegorzChmielarz1818
393MateuszŚwiątek1818
394MariuszLis1818
395ArkadiuszJankowski1818
395TomaszNowakowski1818
397AndrzejMusiał1818
398KrzysztofMazur1818
399SławomirFlorkiewicz1818
400SebastianBiela1818
401AndrzejSapeta1818
402PiotrKościsz1818
403MarianSokół1818
404RobertBazan1818
404TomaszSitkowski1818
406KrzysztofMichno1818
407JanMusialik1818
408JacekBrzyski1818
409GrzegorzKubiczek47617
410AdamHajda61117
411ArkadiuszLegutki71017
412MichałŻuk71017
413BartłomiejKuś71017
414HenrykKiołbasa10717
415PiotrNowacki10717
416SławomirButurla9817
417MichałCzarski8917
418KrzysztofSolik37616
419PawełDługosz61016
420PiotrSkoczylas61016
421SzymonPiecuch7916
422PiotrJuda7916
423AndrzejSłomka8816
424PiotrBujoczek8816
425MarekWiekieta8816
426MirosławŚwirad1616
427TomaszPrzybylski1616
428OskarWieczorek1616
429LeszekSzulc1616
430MateuszWicherek1616
431MarcinKuzia1616
432MaciejBlady1616
433KrzysztofJasicki1616
433KrzysztofKrenzel1616
435AdamWiekiera1616
436GrzegorzStrączek1616
437RyszardGołba1616
438MichałKrypczyk1616
439MarcinJudasz1616
440DawidZaleśny1616
441SebastianDelong1616
442ŁukaszChorążewicz1616
443PawełStacha1616
444DawidZielonka1616
445DominikKasperek1616
445DawidNowak1616
447MarekSułowski1616
448JacekKowalski1616
449ŁukaszBaran1616
449DariuszKretek1616
451AndrzejProć27615
452MateuszCzempiel55515
453PawełJarosz6915
454SebastianRaczek8715
454HenrykToporek7815
456RafałCichoń26614
457PiotrAntonczenko26614
458MarekFamuła26614
459MarcinMaciążek31114
460PiotrKaleta41014
461KrzysztofKaczmarczyk41014
462DawidWojtasiński5914
463ArturCupiał5914
464KacperWąsik6814
465JakubWąsik6814
466PrzemysławWojtkowski7714
467RafałNabrdalik7714
468MarekJędrycha7714
469MaciejMrowiec7714
470PawełPerończyk7714
471MarcinGłąbik1414
472DanielOciepka1414
473MiroslawPolczyk1414
474AdrianDróżdż1414
475MichałŁanecki1414
476DawidKołtun1414
476MaciejŻmijewski1414
478DawidGros1414
479DamianPrzewłoka1414
480RobertBomba1414
480RafalRybarczyk1414
482ŁukaszAntolik1414
483MarcinBorchert1414
484PiotrNadolski1414
485PawełPatoła1414
486PatrykStanowski1414
487SebastianGogol1414
487GrzegorzLipka1414
489AndrzejRutkowski1414
490MariuszKsiężopolski1414
491MarekSulin1414
492MarekGrzybowski1414
492RafałLubski1414
494ŁukaszSzewczyk1414
495DamianPeruń1414
496JanStasiczek1414
497KamilKwapisz1414
498KrystianPaczuła26513
499GrzegorzTomczyk31013
500RafałCzaja4913
501MariuszJabłonka7512
502ŁukaszKrawczyk1212
503GabrielLitwinczuk1212
504JerzyTkocz1212
505AndrzejSkołożyński1212
506MarcinŁoboda1212
506GrzegorzPyrtek1212
508ArkadiuszSroga1212
509WojciechKucharski1212
510PiotrZagała1212
511AdrianJurecki1212
511MarekWoźniak1212
513MarcinMach1212
514DominikRoj1212
515MateuszKwiecień1212
516PiotruśGrodoń1212
517BartoszMacholc1212
517MateuszTatara1212
519ArturMartyna1212
520PiotrBalon1212
521DariuszSzyja1212
522TomaszGańcorz1212
523MateuszMarzec1212
524WiesławTorbiński1212
525MichałMajowski1212
526MarcinHalasz1212
527WojciechRynczuk1212
528ŁukaszDoman1212
529EdwardCzajka1212
530MateuszHupacz1212
530WojciechOlejniczak1212
532BartłomiejGajewski1212
533KajetanSosin15511
534AdamSosin15511
535MirosławFrączek3811
536KarolBorucki3811
537AdamRost3811
538MaciejDuda4711
539TomaszKrępa6511
540KrzysztofKajzer1111
540PiotrWysocki1111
542PawełMiczka1111
543AdamPoloczek1111
543DamianSuliga1111
545DawidBartuś1111
545LeszekGładysz1111
547WitoldMaciejczyk1111
548MaciejMusioł1111
549JerzyFryc1111
550SzymonKołak1111
551MarcinTorbus1111
552DamianFibic1111
553PawełPiechowicz1111
553MateuszWiciak1111
555ŁukaszBuława1111
556ŁukaszStraszak1111
557MateuszLasak1111
558DamianKrajewski1111
558DominikPająk1111
560BogusławJesionek1111
561TomaszRusin1111
562JarosławBok1111
563DariuszWalkowski1111
564RobertMadajczyk1111
565BogusławKotnis1111
566AdrianGoj1111
567MateuszMichalski1111
568MaciejKajzer1111
569PawełWiesiołek1111
570MariuszFigiel1111
571MateuszSerwach1111
572MarcinZahraj1111
573RafałKrzak1111
574KrzysztofDrążkowski1111
574MateuszJaworski1111
576RafałPietruch1111
577DawidZawiślak1111
578MarcinKarczyński1111
579WojciechKoza1111
580DawidMarcinków1111
581DawidMlaś1111
582MarcinRespondek1111
583TomaszKotuliński1111
584RafałRzepka1111
585DariuszSporysz2810
586MichałMucha3710
587MarcinPięta3710
588ŁukaszSzyszkowic3710
589AndrzejWydra4610
590JanKocurek4610
591MateuszLatocha4610
592GrzegorzOkraska1010
592MariuszWilk1010
594AdamPytel1010
595KrzysztofSzczęsny1010
595MarekWuwer1010
597PawełData1010
598TomaszWójcik1010
599MarekĆwiok1010
600MichałPajączkowski1010
600TomaszWawrzeń1010
602JanDuda1010
602BłażejSłowiński1010
604DanielFernes1010
605JacekFrukacz1010
606PawełRusek1010
607MarcinŁakomski1010
608DominikMuras1010
609RobertŚwitała1010
610ArkadiuszImiołek1010
611MichałKotowicz1010
612StanisławMarszalik1010
613JanWątroba1010
614TomaszŻymła1010
615DominikWeber1010
616KamilŚwitała1010
617AndrzejGębski1010
618MaciejKwaśny1010
619AdamLenczowski1010
620BenedyktCiastek1010
620KrzysztofWnuk1010
622WojtekNowotarski1010
623RobertHabelski1010
624JakubĆwikliński1010
625GrzegorzZiental1010
626SławomirDurlik1010
627TomaszCzapla1010
628KamilBućkowski1010
628DariuszHorbacz1010
630KamilBieszczad1010
630TomaszZakrzewski1010
632BartoszBiałas1010
632ArturZieliński1010
634MarianNiesporek1010
635GrzegorzSkórka1010
636JacekSzewczyk1010
637LukaszBukowski1010
638TomaszStachowicz1010
639TomaszNiedźwiecki1010
640ŁukaszDzietko1010
640PrzemysławPiątek1010
642RadosławMuszyński279
643DariuszWójcik279
644JakubBajurski459
645JacekGrzelec99
646KajetanCieślak99
647IgorLis99
648DamianSkolik99
649DamianDaszek99
649MaksymZok99
651RafałKamiński99
652PawełPindel99
652JakubPołetek99
654AndrzejKozlowski99
655MichałWolski99
655KonradWróbel99
657KacperŚwiderek99
658MichalSieprawski99
659RobertMajda99
660TomaszKozicki99
660MichałMudy99
662MarcinHajduk99
663ArkadiuszSzymkiewicz99
664PawełPostolski99
665MaciejŁukaszewski99
666ŁukaszKowalewski99
666KrzysztofLegieżyński99
668ArkadiuszKleciek99
669JarosławDziubdziela99
670PrzemysławMasiewicz99
670KrystianZaja99
672JacekKrawczyk99
673AndrzejTracz99
674TomaszMatera99
675PiotrŁakomski99
676MarekPopielewicz99
677HieronimPosz99
678ŁukaszŚliwakowski99
678TomaszŻokowski99
680MarekCzapek99
681MichaelFrey99
682AdamSzymański99
683TomaszKotyrba99
684RafałKurzok99
684AndrzejMiśkiewicz99
686MarcinTłustochowicz99
687MariuszSzymocha99
688MaciejKozubski99
689MaciejGrzmielewski99
690KazimierzOkoński99
691ArturKluszczyński99
692KamilGajda99
693PrzemysławJaros99
693WojciechKasperski99
695MateuszKalinowski99
696ArturStypka99
697KarolGruszka99
698JanKokot99
699LeszekRusek99
700TomaszKamiński99
701AdamWilsz99
702ZdzisławSzweda99
703SzymonMatonia99
704TomaszBieta99
705JacekKaczmarski99
706MiłoszKnap99
707PrzemysławMoskwa99
708SebastianSzaleniec268
709RafałKuźnik88
710WojciechJanuszewski88
711DanielMalec88
712SebastianJanota88
713GrzegorzMirek88
714DariuszBiałas88
714DamianRaff88
716KrzysztofŁukasik88
717MateuszHabiger88
718KamilPietraszek88
719DarekKrzymowski88
720MateuszFiedorowicz88
721MirosławMachała88
722GrzegorzLindel88
722AdamSpyra88
724TomaszSkwarek88
725DawidFiedorowicz88
726MieczyslawTarczon88
727KrzysztofHernik88
727BartoszKucharewicz88
729KrzysztofCzapski88
730ZbigniewPoloczek88
731AdamKucharewicz88
731RafałWilmanowicz88
733MarcinKozłowski88
734JakubDuliban88
735BartłomiejSaługa88
736DamianGrudniok88
737PiotrJuda88
737RobertRożek88
739ArturMożejko88
740MarcinKowalczyk88
741ArkadiuszJeszke88
742MaciejMogielnicki88
743MarekMijalski88
744PatrykSkowronek88
745GrzegorzGuzik88
745GrzegorzZieliński88
747AleksandrZahharotsev88
748AdamManiura88
749BartoszPrzyborek88
750MariuszSzumacher88
751WojciechMichna88
752ZbigniewMrożek88
753JanGaweł88
754TomaszWnuk88
755MariuszLech88
756PawełBryła88
757MichałKanadys257
758AdrianMalinowski77
759RafałBarczewski77
760RadosławŻukow77
761RafałMaślanka77
762KamliDura77
763SzymonKiera77
764GrzegorzDuraj77
765ŁukaszTomzik77
766ŁukaszWarzybok77
767TomaszPrzybysz77
768WojciechAugustyn77
769ArkadiuszFajferek77
770RafałBłaszczyk77
771MirosławGodzwon77
772PawełGajewski77
772MaciejMałodobry77
774TomaszOlbromski77
775RafałMrozik77
776AndrzejCiepiela77
777HubertDobrociński77
778MichałBorkowski77
778MaciejHadziński77
780DariuszSzaganiec77
781AdamSzerszeń77
782MichałRzepka77
783SlawekMikula77
784MichałPaś77
785BartoszGruchlik77
786KamilGrabalski77
787KrzysztofJanicki77
788AdamKorf77
788MaciejRaczak77
790WojciechRutkowski77
791AndrzejOrliński77
792WojciechBachta77
793SebastianMadejski77
794HubertDobrocinski77
794PawełKasprzak77
796MarcinGrabalski66
797RomanGolec66
798MateuszMałochleb66
799PiotrKluska66
800RafałTomczak66
801ArturHamot66
802JacekBryś66
803PawełKobierzewski66
804ŁukaszSzczurowski66
805MarcinSitek66
806JarosławWyleżoł66
807FilipSajda66
808DanielPieczyk66
808MichałWęgrzynowicz66
810MariuszŁazowski66
811TomaszKokot66
812GrzegorzKugiel66
813MariuszMatysek66
814KrzysiekKozik66
815RafałWyrzgoł66
816MikołajWiśniewski66
817PawełZydroń66
818ŁukaszPomrenke66
819RafałWaligóra66
820MirosławŁaba66
821DominikBiskupek66
821WojciechWalicki66
823BogdanLachera66
824BartoszŁukaszewski66
824MarekMaruszczak66
826TomaszGeisler66
826MirekKmieciak66
828MikołajParzelski66
829StaśHunia66
830DawidBanaś66
831DawidDewalski66
831PiotrPawliszyn66
833DamianJachymiak66
834SebastianKopiec66
835DariuszKawalec66
836PawełJawoszek66
836DamianStelmaszczuk66
838ArturBiskup55
839ZbigniewMachulik55
839PiotrNawrocki55
841MarcinBiałek55
841TomaszDewalski55
843KrzysztofSiwy55
844SebastianPawelec55
845KazimierzKawulak55
845PiotrTargosz55
847RyszardBadura55
848IreneuszParuzel55
849PatrykPiętka55
850DamianKaczkiewicz55
851DariuszWaczowski55
852KrystianŁuszczek55
853JakubSitek55
854MateuszFrąckowiak55
855MichałSzczepański55
856SzymonKretek55
857RafałRapcia55
858WojciechFigiel55
859TomaszŚwiat55
860MarekSocha55
861MarekReich55
862DarekKubica55
863RobertMarek44
864AdrianLorek44
865TomaszMańka44
866KrzysztofKruk44
867TomaszDrąg44
868MaciekBryś44
869MirosławDragon44
870AleksanderMartyna44
871ŁukaszKita33
872PiotrStebel33
873PawełKądziołka33
874KrzysztofHerz33
875PawełSłomiany33
876EugeniuszPiesiura33
877PawełCzarniawski33
878PawełNiewolik33
879JakubNiemiec33
880MichałDądela22
881DanielSiejda22
882JacekTomczak22
883WiesławGocałek22
884SławomirPawlak22
885MariuszSeifert22
886TomaszKwinta22
887WojciechPielok22
888SławomirBajurski22
889WitoldFicek11
890DominikGamrat11