Wyniki Grand Prix MK team – NW (K)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1JoannaKołodziej100100200
2DorotaBagińska9595190
3IrenaJanoszka9088178
4JoannaMarekwica8678164
5AnnaWyleżoł8480164
6JoannaTokarz7086156
7ViolettaGembala8274156
8KasiaGawlik-Rybińska7668144
9LucjaWajzer7858136
10KatarzynaPolak6472136
11JolantaJach5084134
12GrazynaTamiola8052132
13GrażynaWilk6070130
14KarinaMrugała6854122
15AleksandraTaisner4260102
16TatianaBąk4456100
17AgnieszkaKolarska9090
18KlaudiaBiałas8888
19MagdalenaKorzeniowska453984
20KrystynaDomin394483
21LucynaKansy414283
22KatarzynaMalinowska8282
23LiliannaMiś7676
24BarbaraJezusek433275
25KatarzynaJuda7474
26DorotaZadroga373572
27BarbaraŁączyk7272
28MonikaHajduk-Dołba6666
29PaulinaKusak6666
30GabrielaTasarek6464
31AgnieszkaSkubis6262
32MonikaKubacka6262
33MagdalenaNiezgoda223860
34BernadetaWodarz5858
35AnnaBiałas5656
36HannaWiaterek183654
37AnnaGerle-Kotula5454
38KarinaPiaszczyńska322153
39OlgaMierzejewska5252
40JoannaSikora5050
41MałgorzataŁaba-Szymura4848
42MagdalenaNoworyta4848
43AgataSnochowska301646
44SylwiaPurc4646
45KrystynaInglant4646
46AleksandraDylong4545
47KatarzynaMiszczak261844
48MonikaZuber4343
49GrażynaSiwczyk162642
50JolantaHorn251641
51RenataUrban4141
52SylwiaPrzechrzta182240
53AnnaBiałasik202040
54IngaHłąd202040
54IzabellaHłąd202040
56GrażynaGlanowska4040
57MonikaGalewska4040
58MarlenaZarzeczna182038
59JolantaJajszczok201838
60MonikaNowak3838
61AgnieszkaPanek3737
62IrenaMałka181836
63JolantaJakubowska3636
64AnetaCupiał3535
65JolantaWinkiewicz241034
66LidiaWilżyńska201434
67OlgaWłochowicz161834
68AnnaMaterny161834
69JustynaŁoszajć181634
70DariaDziechcińska-Połetek3434
71DominikaPiksa3434
72KatarzynaLipowicz-Kleciek3333
73JoannaMieszczanin3333
74JoannaKolarczyk181432
75JolantaJażdżewska141832
76GrażynaOtowicz3131
77AnetaAdamus3131
78EwaPaszyńska181230
79UrszulaCieśla181230
80AgnieszkaKsiądz3030
81MałgorzataArter20929
82AnnaFiet2929
83BarbaraZientek2929
84MagdalenaGajewska161228
85AnetaMuzal - Nabrdalik2828
86AgnieszkaCichy2828
87AgnieszkaPokorny2727
88AgnieszkaMikoś2727
89TeresaMichalak141226
90IzabelaIgnacy141226
90AlicjaTkocz121426
92IwonaZaradna-Szymańska121426
93EwaBarańska-Dejas111425
93JoannaPiwowar141125
95AnnaSkolud2525
96IzabelaRomowicz141024
97AlicjaSzwarc-Litwińska121224
98KatarzynaSzwarc121224
99BerenikaKiszka-Maziarczuk2424
100BeataMatusiak121123
101StanisławaPtak121123
102MartaGąsior2323
103AnnaStypka2323
104BogusławaAntosiewicz101222
105IzaDobiecka121022
106PatrycjaCzerwińska111122
106ZuzannaKiwic111122
108MałgorzataHorzela111122
109HannaCelary111122
110AnnaHajda111122
111KatarzynaSłomka111122
112AgnieszkaNowak101121
113KatarzynaŁukaszek111021
114SoniaSzlędak111021
115BeataMadejska2121
116IzabelaSzlędak11920
117BogumiłaPawlik11920
118AleksandraFiszer-Kubiczek11920
119KatarzynaDalecka101020
120MariaLabus101020
121NataliaBugiel101020
122MonikaKilińska2020
123AnnaKobel2020
124AgataŻelazko2020
125IzabelaBitowt2020
126IwonaSwat2020
127DanutaRutkowska2020
128MartaŚlusarek2020
129UrszulaSzymańska2020
130KatarzynaBielecka2020
131AgnieszkaUrbańczyk2020
132AleksandraGorzawska10919
133MariaRusek10919
134MałgorzataSkórka10919
135UrszulaDulok10919
136AnetaKalisz1818
137SabinaKomandzik1818
138AgnieszkaMaźniewska1818
139AgataKubica1818
140BeataPiotrowska-Rup1818
141ElżbietaTomczyk1818
142JoannaBuczek1616
143EwaWacławik1616
144JolantaKlachacz1616
145MałgorzataRudowska1616
146KrystynaDrozd1616
147AnnaGrzesińska1616
148JolantaPapla1616
149TeresaKucypera1616
150AgnieszkaKrel1616
151IzaLipińska1616
152KarinaPastusiak1616
153KatarzynaOchman1616
154MagdalenaStaroń1616
155AnnaAdamczyk1414
156AnnaKubata-Wal1414
157MagdalenaGładki1414
158JoannaZemela-Mondry1414
159GrażynaPająk1414
160DanutaPacyna1414
161AnetaŁuszczek1414
162DanutaWarzocha1414
163MagdalenaZdejszy1414
164PaulinaKleciek1414
165DorotaKupczykstrożyk1212
166AleksandraPrzybysz1212
167DanutaSypuła1212
168JoannaWalerowicz1212
169AnnaKodroń1212
170AnetaProbierz1111
171WiolettaKmietowicz1111
172PatrycjaBłach1111
173KatarzynaRomańska1111
174OlgaSkupień1111
175JoannaMika1111
176MałgorzataFoks1111
177AngelikaWyrwich1111
178AgnieszkaCempulik-Łakomska1111
179EwaNowakowska1111
180KarolinaMastej1111
181JoannaStuła1111
182JolantaGamrat1111
183MichalinaŁakomska1111
184MagdalenaNowrot-Kalinowska1111
185EwaBanaś1111
186GabrielaWojtek1111
187KrystynaStachura1111
188JolantaKowalewska1010
189KrystynaTeinert1010
190IrenaOwczarz1010
191BożenaBuczek1010
192MonikaKalinowska1010
193DorotaMarecka1010
194KatarzynaJurczak1010
195BeataGłogowska-Okrutny1010
196MichalinaMacherska-Regulska1010
197MonikaRaff1010
198MagdalenaKobylanska1010
199BeataSpyra1010
200BarbaraMika1010
201EwaDąbkowska1010
202StanisławaWiesner1010
203EwaFamuła1010
204AnnaStarostka1010
205AnnaWachecka1010
206KatarzynaKołodziejczyk1010
207BarbaraLubowiecka1010
208MonikaLisińska-Kotowicz1010
209BarbaraPieczyk99
210EwelinaFilipiak99
211JuliaStachuła99
212BeataWojtaniec99
213EwaRogowska99
214DorotaKozioł-Żurawska99
215AgnieszkaBlachnik99
216AgnieszkaKania99
217SylwiaWitor99