Wyniki Grand Prix MK team – NW (K)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1JoannaKołodziej10010095295
2DorotaBagińska9595100290
3IrenaJanoszka908888266
4JoannaMarekwica867882246
5AnnaWyleżoł848076240
6ViolettaGembala827478234
7KatarzynaPolak647284220
8KasiaGawlik-Rybińska766874218
9LucjaWajzer785866202
10AleksandraTaisner426080182
11KarinaMrugała685452174
12TatianaBąk445670170
13JoannaTokarz7086156
14LucynaKansy414256139
15KrystynaDomin394454137
16JolantaJach5084134
17GrazynaTamiola8052132
18GrażynaWilk6070130
19BernadetaWodarz5862120
20DorotaZadroga373546118
21AnnaBiałas5660116
22BarbaraJezusek433240115
23KatarzynaMalinowska8229111
24MonikaZuber4368111
25MagdalenaKorzeniowska453920104
26MagdalenaSkwarek223841101
27AgnieszkaKolarska9090
27MarcelinaUfel9090
29BarbaraŁączyk721688
30KlaudiaBiałas8888
31RoksanaDarsicka-Mączka8686
32KarinaPiaszczyńska32212881
33KatarzynaLipowicz-Kleciek334376
34LiliannaMiś7676
35AgnieszkaMikoś274875
36KatarzynaJuda7474
37AgnieszkaPanek373673
38GrażynaSzymik7272
39BarbaraZientek294271
40IrenaMałka18183369
41MonikaHajduk-Dołba6666
42PaulinaKusak6666
43KatarzynaLange6464
43GabrielaTasarek6464
45AgnieszkaSkubis6262
46MonikaKubacka6262
47AnnaBiałasik20202060
48JoannaMieszczanin332760
49GrażynaSiwczyk16261658
50JolantaJajszczok20182058
51JoannaSłaby5858
52AleksandraDylong451257
53OlgaWłochowicz16182054
54HannaWiaterek183654
55AnnaGerle-Kotula5454
56LidiaWilżyńska20141852
57OlgaMierzejewska5252
58SylwiaPrzechrzta18221151
59KrystynaDrozd163551
60JolantaJażdżewska14181850
61JustynaŁoszajć18161650
62AnnaGawlina5050
62JoannaSikora5050
64MałgorzataŁaba-Szymura4848
65MagdalenaNoworyta4848
66IwonaZaradna-Szymańska12142046
67AgataSnochowska301646
68SylwiaPurc4646
69KrystynaInglant4646
70EwaBarańska-Dejas11142045
71AnnaMaterny16181145
72MagdalenaMarędziak4545
73KatarzynaMiszczak261844
74KamilaHomenda4444
75EwaPaszyńska18121242
76AlicjaTkocz12141642
77AnnaSkolud251641
78JolantaHorn251641
79RenataUrban4141
80UrszulaCieśla18121040
81HannaCelary11111840
82TeresaMichalak14121440
83AgnieszkaUrbańczyk202040
84IngaHłąd202040
84IzabellaHłąd202040
86GrażynaGlanowska4040
87MonikaGalewska4040
88EwaNoworzyn-Pilch3939
89MałgorzataArter209938
90MarlenaZarzeczna182038
91AgnieszkaMaźniewska182038
92ZuzannaKwaśniak-Minor3838
93MonikaNowak3838
94AlinaDługokęcka3737
95AlicjaSzwarc-Litwińska12121236
96KatarzynaSzwarc12121236
97JolantaJakubowska3636
98BeataMatusiak12111235
99AnetaCupiał3535
100JolantaWinkiewicz241034
101DariaDziechcińska-Połetek3434
101MonikaNawara3434
103DominikaPiksa3434
104IzabelaRomowicz1410933
105StanisławaPtak12111033
106ZuzannaKiwic11111133
107KatarzynaSłomka11111133
108IzaDobiecka12101032
109PatrycjaCzerwińska11111032
110IwonaSwat201232
111DanutaWarzocha141832
112JoannaKolarczyk181432
113EwaBożewicz3232
114BogusławaAntosiewicz1012931
115KatarzynaDalecka10101131
116SoniaSzlędak11101031
117AleksandraFiszer-Kubiczek1191131
118KrystynaStachura112031
119GrażynaOtowicz3131
119MichalinaSzewczyk-Kupczak3131
121AnetaAdamus3131
122MariaRusek1091130
123IzabelaSzlędak1191030
124NataliaBugiel10101030
124MariaLabus10101030
126AgnieszkaKsiądz3030
126AleksandraWerner3030
128OlgaSkupień111829
129BeataPiotrowska-Rup181129
130AnnaFiet2929
131AleksandraGorzawska109928
132MagdalenaGajewska161228
133DanutaPacyna141428
134AnetaMuzal - Nabrdalik2828
135AgnieszkaCichy2828
136AgnieszkaPokorny2727
137JolantaKowalewska101626
138IzabelaIgnacy141226
139BożenaWisowska2626
140JoannaMika111425
140JoannaPiwowar141125
142JoannaFranki2525
143AnnaStarostka101424
144BerenikaKiszka-Maziarczuk2424
144EsteraMacińska2424
146MartaGąsior2323
146JolantaJadwiszczok2323
148AnnaStypka2323
149StanisławaWiesner101222
150MałgorzataHorzela111122
151KatarzynaRomańska111122
152AgnieszkaCempulik-Łakomska111122
153AnnaHajda111122
154MichalinaŁakomska111122
155MonikaFereniec2222
156BożenaBuczek101121
157AgnieszkaNowak101121
158KatarzynaŁukaszek111021
159KrystynaTeinert101121
160GabrielaWojtek111021
161AnnaChromik2121
162BeataMadejska2121
163BogumiłaPawlik11920
164BeataWojtaniec91120
165KatarzynaJurczak101020
165BarbaraLubowiecka101020
167MonikaKilińska2020
168AnnaKobel2020
169AgataŻelazko2020
170IzabelaBitowt2020
171DanutaRutkowska2020
172MartaŚlusarek2020
173UrszulaSzymańska2020
174KatarzynaBielecka2020
175IwonaAdamaszek2020
176EwaFamuła10919
177MałgorzataSkórka10919
178UrszulaDulok10919
179AnetaKalisz1818
180SabinaKomandzik1818
181DorotaMansfeld1818
182JolantaHrabańska-Zachwieja1818
182AgataKubica1818
184BasiaBarć1818
185MariaWower1818
186MariaMuchowska1818
187ElżbietaTomczyk1818
188JoannaBuczek1616
189EwaWacławik1616
190JolantaKlachacz1616
191MałgorzataRudowska1616
192AnnaGrzesińska1616
193JolantaPapla1616
194BozenaGruszka1616
194TeresaKucypera1616
196AnnaKordon1616
197AgnieszkaPieprzka1616
198AgnieszkaKrel1616
199IzaLipińska1616
199AnitaSokołowska1616
201KarinaPastusiak1616
202KatarzynaOchman1616
203MagdalenaStaroń1616
204ElżbietaGwioździk1414
205AnnaAdamczyk1414
206AnnaKubata-Wal1414
207MagdalenaGładki1414
208KlaudiaKrawczyk1414
208JoannaZemela-Mondry1414
210GrażynaPająk1414
211SandraPawlik-Niedziela1414
212IwonaManiura1414
213AnetaŁuszczek1414
214IzabelaSikorska1414
215MagdalenaZdejszy1414
216AnnaGórna1414
216PaulinaKleciek1414
218EwaRzeszutko-Szubert1212
219DorotaKupczykstrożyk1212
220AleksandraPrzybysz1212
221DanutaSypuła1212
222EwaMikołajewska-Haiska1212
222JoannaWalerowicz1212
224AnnaKodroń1212
224AleksandraWilk1212
226MariolaOzga-Dewalska1111
227ElżbietaCzapura1111
227AnetaProbierz1111
229WiolettaKmietowicz1111
230PatrycjaBłach1111
231KorneliaMarzec1111
232KatarzynaKaszuba1111
233MałgorzataFoks1111
234AngelikaWyrwich1111
235EwaNowakowska1111
235KatarzynaSurma-Łukaszek1111
237KarolinaMastej1111
238JoannaStuła1111
239JolantaGamrat1111
240MagdalenaNowrot-Kalinowska1111
241EwaBanaś1111
242JolantaTowarek1111
243IrenaOwczarz1010
244MonikaKalinowska1010
245DorotaMarecka1010
246BeataGłogowska-Okrutny1010
247IzabelaŁapińska-Turocha1010
248KlaudiaChwoła1010
249MichalinaMacherska-Regulska1010
250BeataChwoła1010
250MonikaRaff1010
252MagdalenaKobylanska1010
253MichalinaRegulska1010
253BeataSpyra1010
255BarbaraMika1010
256HenrykaDygan1010
257EwaDąbkowska1010
258JagodaDygan1010
259AnnaMarek1010
259AnnaWachecka1010
261KatarzynaKołodziejczyk1010
262BeataSzreiber1010
263MonikaLisińska-Kotowicz1010
263BożenaZaja1010
265DominikaNowak99
266KrystynaNowak99
267AnnaFigiel99
267BarbaraPieczyk99
269BeataLatkowska99
270MartaFedorowicz99
270EwelinaFilipiak99
272OlaKoscisz99
272JuliaStachuła99
274MagdaZielińska-Kościsz99
275EwaRogowska99
276DorotaKozioł-Żurawska99
277AgnieszkaBlachnik99
278AgnieszkaKania99
279SylwiaWitor99