Wyniki Grand Prix MK team – Nordic Walking (M)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

 

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1PiotrStępak100100200
2EugeniuszGembala9095185
3MarianMałka8890178
4MarcinJażdżewski8688174
5TomaszMika8282164
6KrzysztofBiałasik7884162
7MarekOgłaza7280152
8AdamTkocz6878146
9RemigiuszTowarek6676142
10CzesławAdamus5674130
11PawełZadroga5472126
12KrzysztofSitko5866124
13JerzyGórnik4664110
14KarolJażdżewski4260102
15MarekWyleżoł415899
16PawełSłupianek9595
17AndrzejMzyk405494
18KrzysztofSliwka395089
19KrzysztofŻelezik8686
20JanDudek8484
21ArturSiwiec8080
22JacekTyczewski7676
23AdamLubowiecki334275
24MarekSzczygieł7474
25AdamWacławik284573
26MirekStolarski313970
27RafałKorkosz7070
27TomaszTaisner7070
29WiesławZydroń323769
30KrzysztofKubeczko6868
31MichałSlodczyk273865
32KazimierzKluska6464
33AndrzejWilżyński6262
33JanSerwotka6262
35MarekChwoła253560
36AdamWruciński6060
37MateuszMuskała263359
38ZygmuntZawadzki5656
39MariuszMaroszek213253
40AndrzejPąchalski5252
40SławomirDalecki5252
42GrzegorzKubiczek203151
43PiotrSomiak5050
44LeszekRyszko4848
44NikodemGłodkowski4848
46JanOrszulik4646
47BogdanThomalla4545
48KrystianLudyga4444
48ZygmuntOcysek4444
50CzesławKonopka4343
50WojciechKostka4343
52MirosławPiszczan4141
53MariuszStarostka4040
54StanisławGaździcki3838
55HubertNowak3737
56MarekJędrycha3636
56PrzemyslawPitruszka3636
58AndrzejRygulski3535
59DariuszWójcik3434
59JanuszSogorski3434
61DariuszTomczyk3030
62ArturGrzebiela2929
63ŁukaszWitczyk2424
64DanielSerwa2323
65JerzyBąk2222
66EdwardZobek2020
67MikołajRomowicz2020
68AleksanderPrzechrzta2020
69StanisławHorzela2020
70MirosławCieślik2020
71DariuszRóżewicz2020
72JarosławCzub2020